COLIJN B.V. X J 'iill', H Care Zeldenrust-Steelantcollege 34 O JobTrack.nl MONTEUR BEVEILIGINGSINSTALLATIES Senior personeeisadviseur m/v (36 uur/week) Technicus - Operator (m/v) Wij zoeken Wij bieden Interesse? vmbo, mavo, havo, atheneum, gymnasium, tweetalig atheneum/gymnasium Docent Engels www.zsc.nl 16 januari 2010 Coliji i B.V. is een dynamisch technisch bedrijf met installatiebedrijven voor beveiliging, telecommunicatie en zorgsystemen Voor onze afdeling Beveiliging zoeken wij een betrouwbare en enthousiaste: (vacaturenummer 4621) Functie-eisen: Diploma VEV monteur sterkstroom installaties Of een diploma MTS elektrotechniek Bekend met PC en Windows applicaties Ervaring in elektrotechniek, montage en aansluittechnieken In bezit van rijbewijs Werkzaamheden omvatten het realiseren van beveiligingsinstallaties voor inbraak en brand alsmede de aanleg van toegangscontrole systemen en CCTV installaties. Voor deze functie geldt als voorwaarde dat men zich verder in het vak wil ontwikkelen. Als u van afwisselend en zelfstandig werk houdt en u verder in de beveiliging wil ontplooien is dit een unieke kans. Heeft u belangstelling voor bovenstaande functie stuur dan uw sollicitatie en CV voor 30 januari 2010 naar: Colijn B.V., t.a.v. dhr. E.H.J. Colijn, Lewestraat 43, 4481 BC Goes/Kloetinge, of per email: info@colijnbv.nl. Voor informatie: tel. 0113 - 213720. Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Erkend irkend -ërkend Branddetectiehedrijf BORG beveiligingsbedrijf ERKEND TELECOM MUNICATIE BEDRIJF WEBEGO B.V. is een organisatie die medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt een productieve werk omgeving biedt en mensen begeleid naar regulier werk. Wegens veranderingen in de Wet Sociale Werkvoorziening hebben wij de organisatie geherstructureerd naar twee be-drijfsonderdelen: Ontwikkeling Plaatsing en Producten Diensten. Binnen de organisatie zijn ongeveer 375 medewerkers werkzaam. Het onderdeel Ontwikkeling Plaatsing is verantwoordelijk voor individuele- en groepsdetachering, begeleid werken en ondersteunt de ontwikkeling en begeleiding van trajectdeelnemers in en naar de reguliere arbeidsmarkt. Het onderdeel Producten Diensten is verantwoordelijk voor het begeleiden en ontwikkelen van me-dewerkers binnen de afdeling Groen, Techniek, Service, Schoonmaak en Verpakken met als doel via Ontwikkeling Plaatsing medewerkers in de reguliere arbeidsmarkt te plaatsen. Binnen Producten Diensten worden diverse werkzaamheden uitgevoerd, o.a. het in- en ompakken van producten en reparatie van huishoudelijke artikelen tot metaal bewerken. Wij zijn op zoek naar een: De afdeling bestaat uit een Hoofd P&O, een collega adviseur en 2 administratief medewerkers. De P&O afdëling staat aan het begin van een ontwikkeltraject (van reactief naar proactief), je zult hierin een structurele en stevige bijdrage leveren. Het is een allround functie op zowel operationeel, tactisch als strategisch niveau. In de basis moeten nog een aantal zaken op orde worden gebracht en rol je nieuw beleid uit. De rode draad is het verder professionaliseren en positioneren van de afdeling P&O. Taken en verantwoordelijkheden: Het aansturen van alle operationele taken van de afdeling. Het adviseren en ondersteunen van het lijnmanagement en het bewaken van de eenheid bij de uitvoering van het personeelsbeleid. Verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van operationeel personeelsbe-leid zoals opleidingen, werving selectie, functiewaardering, ziekteverzuimbegeleiding, belonin-gen, personele kwesties enz. Adviseren van het hoofd P&O op het terrein van arbeidsvoorwaarden, -omstandigheden en sociaal beleid. Het zelfstandig uitvoeren van trajecten zoals bijvoorbeeld bezwaarschriften en ontslag. Contact onderhouden met Arbodienst, maatschappelijk werk, opleidingsinstituten e.d. Als senior personeeisadviseur verwachten wij van jou: Een afgeronde HBO opleiding personeel arbeid of een vergelijkbare HBO opleiding. Minimaal 5 jaar werkervaring in een gelijkwaardige functie. Ruime kennis van één of meerdere (ambtelijke) CAO's. Ervaring in of affiniteit met de sociale werkvoorziening. Proactieve houding in combinatie met een hands-on mentaliteit. Goede contactuele, schriftelijke communicatieve vaardigheden. Slagvaardigheid, ondernemend zijn en goed juridisch onderlegd. Analytisch en strategisch denkvermogen. In staat te zijn om zowel zelfstandig- als in teamverband te kunnen werken. Wij bieden een veelzijdige en zelfstandige fulltime functie met goede primaire en secundaire arbeids-voorwaarden. Dit binnen een informele en veranderende organisatie waar sociaal zakelijk zijn hoog in het vaandel staat. Het salaris is maximaal 52.000,- bruto per jaar (schaal 10 CAR/UWO). Informatie: Meer informatie kun je krijgen bij dhr. Willem van der Veer, hoofd P&O bereikbaar op telefoonnummer: 0187-488677. Belangstelling? Je kunt je brief richten aan mw. Ellis van Hooff, e-mail e.vanhooff@webeao.nl De sluitingsdatum is 1 februari 2010. Een assessment kan deel uit maken van de selectieprocedure. Zebra Gasnetwerk BV is een joint venture tussen Essent en Delta. Zij verzorgt het transport, de instandhouding, de exploitatie en het beheer van de (hoge druk) gastransportleiding van Sas van Gent tot Klundert. Deze gastransportleiding is aangelegd ten behoeve van een aantal grote (industriële) afnemers in Zuidwest Nederland. Ter versterking van ons team, zijn wij momenteel op zoek naar een: Als Technicus - Operator ben je verantwoordelijk voor het transport en de levering van gas in een hogedrukgastransportnet (80 bar) volgens afgesproken condities. Je bent werkzaam in een team van elf medewerkers en legt direct verantwoording af aan de directeur van Zebra Gasnetwerk. De werkzaamheden worden - volgens rooster - in vijfploegendienst en dagdienst gecoördineerd vanuit de controlekamer te Bergen op Zoom. In de vijfploegendienst verricht je taken in de controlekamer en houd je o.a. toezicht op de bestellingen en de verbruiken van het getransporteerde gas aan afnemers (zowel kwantitatief als kwalitatief). Je zult indien noodzakelijk ('bij onbalans') binnen de gemaakte afspraken direct bij de leveranciers gas bestellen c.q. afbestellen. Je verzorgt alle voorkomende administratieve werkzaamheden en stelt diverse rapportages op. In de dagdienst beheer je in opdracht het gasnetwerk, afleverstations en afsluiterlocaties door o.a. onderhoud, inspecties, etc. Je zorgt voor het buitenbeheer van het netwerk. Je draait mee in de storingsconsignatiedienst en kunt binnen één uur ter plekke zijn. In geval van storingen fungeer je als aanspreekpunt en coördineer je de nodige acties, je verhelpt storingen. De collega die wij zoeken heeft een diploma op zak van een technische MBO- opleiding, aangevuld met een opleiding zoals Middelbare Gastechniek of VAPRO B/C en relevante werkervaring. Ervaring met hogedrukgasinstallaties verdient de voorkeur, het is echter geen vereiste. Je hebt kennis van de Engelse en Duitse taal (technisch). Tevens beschik je over de nodige PC-kennis en ben je bekend met de gangbare officepakketten. Je kunt tekeninglezen en interpreteren. Je bent in het bezit van een rijbewijs B(E). Daarnaast ben je enthousiast, accuraat, flexibel, stressbestendig en een goede teamspeler. Je bent bereid om eventueel aanvullende opleidingen te volgen. Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Cees Borre- mans, telefoonnummer: 06 - 50630233. Naast een goed salaris (exclusief ploe gendiensttoeslag en consignatiedienst toeslag), is er ook een uitgebreid pakket aan arbeidsvoorwaarden zoals; resultaat- afhankelijke beloning, collectieve ziekte kostenverzekering, etc. Wij bieden een uitdagende werkomgeving met een grote mate aan zelfstandigheid. Ruimte voor eigen inbreng en persoonlijke ontwikkeling' vinden wij belangrijk. Ben jij die enthousiaste MBO'er die wij zoeken? Stuur dan binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie je schriftelijke sollicitatie naar de directeur van Zebra Gasnetwerk BV, de heer Cees Borremans, Postbus 24, 4600 AA Bergen op Zoom of mail naar c.s.a.borremans@ zebragasnetwerk.nl. Met ingang van 26 maart 2010 zijn wij op zoek naar een: voor 9 tot 16 lesuren per week Het betreft een vervanging wegens zwangerschapsverlof met lesuren in de onderbouw en de bovenbouw met uitzicht op een reguliere baan in de onderbouw. llflitFI er ';r |i' - 1 I p Geïnteresseerden kunnen zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 25 januari 2010 hun sollicitatie met CV mailen naar mevrouw drs. N.J.G. Coppieters, stafmedewerker P&O: n.coppietërs@zsc.nl Meer informatie vindt u op de website van de school: -ZJ&. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs, au*# AS 1 Het Zeldenrust-Steelantcollege is een samenwerkingsschool van rooms- katholieken en protestanten. Onze school is gevestigd in het Zeeuwsch-Vlaamse Terneuzen. Hét Zeldenrust-Steelantcollege is een kwaliteitsschool die met resultaat-verantwoordelijke teams werkt en die gekenmerkt wordt door een goed samenspel tussen leerling en leraar, persoonlijke aandacht en een duidelijke onderwijskundige inrichting. Wij bieden leerlingen en medewerkers een veilige leer- en werkomgeving in een uitstekend schoolklimaat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46