Humanitas 1 www.deveerschepoort.nl Ben jij die enthousiaste regelaar? Stelt u het zich eens voor... Éweumelinahe 23 JANUARI 11 tot 15 uur VEERSCHE POORT Start verkoop 't Veersch Palet - 67 appartementen - Keuze uit 6 verschillende types - Prijzen van 150.000,- tot 290.000,- v.o.n. - Oppervlaktes variërend van 65m2 tot 133m2 Meer informatie? Kijk op Orisant' Afdeling Oosterschelderegio Die betrokken organisator die Zeeuwse kinderen een fijne vakantie wil bezorgen? www.humanitasoosterschelderegio.nl I li t-a Kijk op redeenkind.nl en help mee 0 SS33 I 1 KUU" AVV wmmmssmmsmm 30 16 januari 2010 (6 WINKELCENTRUM Dit plan wordt ontwikkeld door: IA Verkoop en inlichtingen: MAK ELAARÜIJ Qfhsmm BERT v'GEMANSE We zijn op zoek naar vrijwilligers om dat mogelijk te maken. Elke zomer logeren ca. 75 Zeeuwse kinderen bijna drie weken bij gastgezinnen elders in Nederland. Kinderen die wat extra aandacht nodig hebben. Europa Kinderhulp en Humanitas werken samen om deze kinderen op vakantie te kunnen laten gaan. Wat ga je doen? Je coördineert de aanmeldingen van ouders en instellingen. En je onderhoudt vóór en tijdens de vakantie de contacten tussen Europa Kinderhulp, gastgezinnen, ouders en instellingen. Dat vraagt om flexibele vrijwilligers die goed kunnen regelen, problemen oplossen en goed met mensen kunnen omgaan. Het kost je tussen februari en tot en met de vakantie in augustus gemiddeld zes uur per week. De vakantie vindt plaats van 26 juli tot 13 augustus. Geïnteresseerd? Neem dan vóór 1 februari 2010 vrijblijvend contact op met Tonny Lamper, secretaris bestuur Humanitas Oosterschelderegio, tel. 0113-231422 (na 18.00 uur). Of mail naaroosterschelderegio@humanitasmail.nl Wij nemen dan snel contact met je op. Kijk voor meer informatie op tel. 038 - 4604648 rek. nr. 1599333 Zwolle I Ontwikkelaar beheer bv Genietend van uw koffie ziet u vanuit uw fauteuil de jachten en schepen het heldere water van de Oo .ters< hölop doorK ievenHet is weer zo heerlijke nieuwe dag in uw riante appartement met zeezicht! Maak uw woondroorn aar ih Weu' .«-iin'jhe hét Oosterschèlde drieluik. Hét prestigeproject herbergt 18 luxe, royale appartementen. 6 gelijkvloerse dijkwoningen en 8 studio's/gastenverblijven. Verdiep u in deze buitenkans: natuurschoon en watersport, golf- en winkelcentra, regio- en wereldsteden, fiétsplezier en culinair vertier en ai die zonnige zaken die Zeeland zo bijzonder maken. Bezoek nu www.weumeünghè.nl Uitzicht over Nationaal Park Oosterschelde Permanente én recreatieve bewoning Alle voorzieningen in het pittoreske Wemeldinge aanwezig Jachthaven op loopafstand 18 Appartementen vanaf 539.000,- v.o.n. 6 Dijkwoningen vanaf 189.000,- v.o.n. 8 Studio's i.c.m. appartementen s-/ hét oosterschelde drieluik

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40