badkameruitverkoop.nl Nieuwe ketel levert ook elektriciteit ei ,nom:3[i3 Brouwerij breekt protest niet met deurwaarder Salaris bankpersoneel VS gestegen 80 showroom badkamers - 2000m2 magazijn voorraad KORTINGEN VAN 40 T/M 80% Riethil 20, BREDA ZONDAG A.S. OPEN Kaas, groenten en Rembrandt GASTERRA 'Besparing van minimaal 400 euro' Duscholux, Sanijura, Hoesch Dansani, Dorenbracht, Grohe en vele andere topmerken!!! DIRECT UIT VOORRAAD LEVERBAAR!! EU bekijkt afspraken scheepvaartsector Skoda verkoopt recordaantal auto's Bezoek ook ons filiaal in IJMUIDEN Vrijdag 14.00 -19.00 uur Zaterdag 12.00 -17.00 uur VAN 12.00 TOT 17.00 zaterdag 16 januari 2010 MÊÊw'' Douchewanden, (bubbel)baden, stoomcabines, kranen, douchebakken, meubels, douchepanelen etc. Ook diverse inbouwkeukenaparatuur o.a. Miele, Siemens, en nog enkele showroomkeukens! BRUSSEL PRAAG De Europese Commissie is een on derzoek gestart naar afspraken tus sen eigenaren van bepaalde sche pen, die mogelijk dienen om de prijzen voor chartervervoer op te drijven. De commissie verdenkt de eigenaren van schepen die lading vervoeren tussen containertermi- nals en zeeschepen ervan afspra ken te hebben gemaakt over het uit de vaart nemen van dit soort sche pen en het delen van de kosten hiervan. Dat is in strijd met Europe se regels over een vrije markt. De Tsjechische Volkswagen-doch ter Skoda heeft in 2009 een recor daantal auto's verkocht, geholpen door sterke groei in China en de sloopregeling in West-Europese lan den. De wereldwijde verkoop van Skoda kwam uit op 684.226 auto's, een stijging niet 1,4 procent vergele ken met 2008. In China verdubbel de de verkoop tot meer dan 122.000 auto's. In de belangrijkste afzet markt, Duitsland, nam de verkoop met ruim 57 procent toe. In thuis land Tsjechië daalde de verkoop. Kruger verklaart dat de aanschaf van de HR-e ketel zonder aanzien lijke overheidssubsidie nog enige tijd prijzig zal zijn. „Maar als het straks loopt, komen ze naar ver wachting op 3500 euro. Dan kun je ze dankzij de zelf opgewekte elektriciteit in vijf of zes jaar terug verdienen." GasTerra zegt anderhalf miljoen euro te hebben gestoken in de ont wikkeling van micro wiek. De wens om vanuit Groningen zwaar in te zetten op duurzame energie productie en zuinig gebruik, werd door Provinciale Staten van Groningen met gejuich ontvan gen. Gehoopt wordt dat Groningen meeprofiteert van de kennis die met hulp van GasTerra wordt ont wikkeld. Onlangs liet minister Van der Hoe ven van Economische Zaken zich bij een werkbezoek aan een ketelfa brikant positief uit over micro wiek. De producent verzekerde haar dat zijn type zorgt voor een C02-reductie die vergelijkbaar is met vier maanden de auto laten staan. Een huishouden zou volgens de producent minimaal 400 euro kun nen besparen op de energiereke ning. BRUSSEL - De directie van bierbrou wer AB InBev heeft gisteren ge zegd niet van plan te zijn om de vakbondsblokkades van de vesti gingen in Leuven en Hoegaarden te laten beëindigen door een deur waarder. Donderdag gaf de rechter in Leuven de directie toestemming om de blokkades op te laten hef fen. Een rechter in Luik verwierp eenzelfde verzoek voor de vesti ging in Jupille. De directie geeft nog steeds de voorkeur aan overleg om het con flict op te lossen. Dat draait om het voornemen van de brouwer om in België tien procent van de banen, circa 250, te schrappen. Donderdagavond mislukte overleg met de bonden hierover. Door de blokkade kunnen geen grondstof fen meer aangevoerd worden en kan geen bier de poort uit. Een woordvoerder van InBev bevestig de dat hierdoor zowel in de handel als in de horeca de komende da gen zaken zullen zijn waarvan de biervoorraad op is. Door de blok kade dreigt bij supermarkten en ca fés een tekort aan Stella Artois en Leffe te ontstaan. De blokkades gingen gisteren de negende dag in. NEW YORK - De grootste Ameri kaanse banken en verzekeraars hebben hun medewerkers afgelo pen jaar met ongeveer 145 miljard dollar (ruim 100 miljard euro) be loond. Dat is 6 procent meer dan in 2007, toen de uitgaven aan sala rissen, bonussen, pensioen- en op tieplannen een recordniveau be reikten. Dat blijkt uit berekenin gen van zakenkrant The Wall Street Journal, die gisteren zijn ge publiceerd. Gemiddeld verdienden de medewerkers van de onder zochte financiële instellingen vorig jaar 149.192 dollar (103.633 euro) per persoon. Dat is 3000 dollar meer dan in 2007. Volgens de krant weerspiegelen de hoge belo ningen de sterke prestaties van de banken in het afgelopen jaar. De grootste instellingen zagen de op brengsten afgelopen jaar groeien tot 450 miljard dollar. Dat is 25 pro cent meer dan twee jaar eerder. De krant baseerde de prognose op de beloningen die 38 grote Ameri kaanse banken en verzekeraars over de eerste negen maanden van het jaar bekend hebben gemaakt. Diverse concerns lieten in een reac tie weten dat de schatting te hoog is. Gezien de grote onvrede over hoge bankbonussen, zouden zij de beloningen in het afgelopen kwar taal aanzienlijk hebben ingeperkt. Zijn bedrijf verkoopt de LIR-e ke tels zelf niet, maar staat wel aan de basis van de ontwikkeling. „We steunen bedrijven die deze ketels produceren, omdat we er alle be lang bij hebben dat het rendement uit ons gas zo hoog mogelijk is. Ons doel is ervoor te zorgen dat het gas minder snel op raakt en we met zijn allen nog heel lang kunnen profiteren van ons Gro ningse goud." door Johan de Veer BERLIJN - „Je komt hier binnen en je ziet de Nacht wacht, dat is fantastisch!", zegt minister van Landbouw Cerda Verburg terwijl ze in de Nederlandse stand op haar Beiers-Duitse collega Ilse Aigner wacht. Verburg is voor de derde keer op de Internationale Grüne Woche - de Groene Week, 's werelds grootste voedsel-, land-en tuinbouwbeurs, die gisteren in Berlijn werd geopend. Even later poseert Verburg (2e van rechts) met de in Beierse klederdracht gestoken minister Aigner (2e van links) en Berlijns burgemeester Klaus Wowereit (rechts). Meer dan vijftig ministers van Landbouw ko men in Berlijn bijeen om te overleggen over de wereld voedselproductie, klimaatverandering, watermanage ment en energie. foto Wolfgang Kumm/EPA GRONINGEN - GasTerra mikt de ko mende tien jaar op de verkoop van een miljoen cv-ketels, die niet alleen warmte maar ook elektrici teit produceren. Volgens de gas- handelaar halen consumenten met zogeheten micro wkk (warm tekrachtkoppeling) hun eigen elek triciteitscentrale in huis. In Provinciale Staten van Gronin gen kondigde GasTerra gisteren aan dat na jarenlange ontwikke ling dit nieuwste type HR-e ketel op de markt kan worden gebracht. „Dit jaar zijn er enkele duizenden beschikbaar. Daarna komen er honderdduizenden op de markt en gaat het hard", aldus Jur Kru ger, projectleider energietransitie GasTerra. Meer info bel 06 - 28448040 of ga naar badkameruitverkoop.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 13