ITlensenlina.nl Familieberichten J Dmihb^iuiPinP. Joop Grimminck Suzanna Dingemanse- Brouwer Gerardus Antonius Maria Hopmans Daniël Rouw Peter Heijt kijk ook op Zaterdag 9 januari 2010 I 41 Op 14 januari 2010 is na een periode van goede verzorging in Moederhuis en DeLeystroom overleden de Eerwaarde Zuster Petronilla Schoone zuster van de Congregatie "Alles voor Allen" te Breda Lange tijd, vanaf 1966, heeft zij met grote zorg de huis houding voor de bisschoppen van Breda en de andere bewoners van het bisschopshuis verricht. Voor haar jarenlange trouw en inzet zijn wij haar veel dank verschuldigd. Moge het eeuwig licht haar verlichten. Mede namens mijn voorgangers: Mgr. Dr. J.H.J, van den Hende, bisschop van Breda Kort na het overlijden van ma, is heden overleden Piet (Jos) Joziasse weduwnaar van Gré Joziasse-Mosselman in herinnering herenigd. In de leeftijd van 84 jaar. Willy en Dave in herinnering Alexis en Corien Siobhan in herinnering, Declan Lester en Evelien Steven Peter en Suze Vera en Bas Janne, Emma Ruud en Nicola Jozé Jürgen, Rutger Angelique Serooskerke, 14 januari 2010 4353 AT Noordweg 81 Er is maandag 18 januari tussen 19.00 uur en 19.30 gelegenheid tot afscheid nemen, in het rouwcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid vindt dinsdag 19 januari plaats om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Gesmolten als sneeuw door de zon opgenomen in de bron van levend water en later met velen verzameld tot waterweg! Tot ons groot verdriet is overleden mijn lieve man, onze vader en grootvader Stef van Sterkenburg echtgenoot van Miep van Sterkenburg-ten Kortenaar Zijn leven was vol liefde, betrokkenheid en hartelijkheid. Wat zullen wij zijn toewijding en humor missen. A Breukelen-Nijenrode, 4 juni 1934 t Terneuzen, 15 januari 2010 Hulst: Miep van Sterkenburg-ten Kortenaar Veldhoven: Bas en Jacqueline van Sterkenburg- Verduijn Evelien en Jeroen Max Bergen op Zoom: Marijke en Corné Leijs-van Sterkenburg Martine Caroline La Hulpe (B): Tys en Fleur f van Sterkenburg- van Mieghem Maxim f Quintin Iris Marnix Axel: Joep en Emy van Sterkenburg- Verschraegen Kyra Terneuzen, 15 januari 2010 Correspondentieadres: Liduinapark 66 4561 JW Hulst De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 20, januari om 10.30 uur in de Basiliek H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Warme gezellige oom Levensgenieter Grappenmaker Joviaal Blij dat we jou hebben gekend Bedroefd, nu je er niet meer bent Gerard Janse Wij wensen Helja, Salla Minttu en verdere familie veel sterkte. Esther, Mourad, Emin Mandy, Peter, Tijn Helpen was je leven Voor iedereen stond je klaar Dank voor alles wat je hebt gegeven Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het zo onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa willen wij u hartelijk danken. Magda Grimminck-Ars Anita en Jan, Remi, Esther Rens en Mylène, Yannick, Kai Goes, Januari 2010 Als kinderen willen wij onze oprechte dank uitspreken aan u die op zo'n overweldigende wijze met ons hebt meegeleefd na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, Het is ons echt tot steun geweest. Ook voor de kleinkinderen was dit een warme deken. Frans de Voogd Corina en Klaas Walhout Oostkapelle, januari 2010. Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa A.C. Hopmans-Rijk Kinderen en kleinkinderen Goes, januari 2010 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, bloemen, kaarten en brieven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zoon, broer en oom, Rens Jagt Met trots kijken we als familie terug op de mooie afscheidsdienst. Dit alles heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Teteringen: LouenNel Jagt Axel: Gertrud Jagt en Frits Stokhof en de kinderen Januari 2010 Hiervoor onze oprechte dank. Middelburg, januari 2010 P.C. van Loo Andries Janneke Uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze allerliefste moeder Jannie van Loo-Polderdijk heeft ons goed gedaan. De vele reacties en steunbetuigingen zijn voor ons een grote steun bij de verwerking van dit grote verlies. Voor het medeleven en belangstelling zowel schriftelijk als persoonlijk,na het overlijden van onze vader en grootvader en overgrootvader Jacobus Jan Meerman willen wij u oprecht danken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Arnemuiden, januari 2010 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heengaan van mijn man en onze vader hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons heel goed gedaan. Kapelle: P. Rouw-van Noort Hellevoetsluis: 'Dan en Karina Lars Marlies Januari 2010 Wij willen iedereen hartelijk danken voor het mede,leven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze broer, zwager en oom het heeft ons goed gedaan. Jannie en Bennie van Wezel - Heijt Loes en Frans Knol - Heijt Huib en Maaike Heijt - Maljaars neven en nichten Vlissingen, januari 2010 De leegte, dat Dies er niet meer is, blijft groot. Wij willen u, mede namens de hele familie, bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van Dingenus Abraham Dirkx, onze Dies De afscheidsbijeenkomst, de correspondentie (e-mail, kaarten), de telefoontjes en persoonlijke woorden waren hartverwarmend Janny ten Hoopen Henny en Willem de Groot Rivierenlaan 74 3181 DS Rozenburg U gelieve deze advertentie als persoonlijke dankbetuiging- te beschouwen. Rozenburg, januari 2010 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Alfred Geemaert hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Tilly Geernaert-Rijckaert Cindy en Frederik Collin, Jolien Aardenburg, januari 2010 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed Wanneer je iemand die je liefhebt, missen moet Langs deze weg willen wij eenieder bedanken die, op welke wijze dan ook, met ons heeft meegeleefd na het overlijden van onze lieve zorgzame ma, oma en omi Els Verstraeten-Janssens Uw medeleven was voor ons hartverwarmend en zal steeds een dankbare herinnering blijven Kinderen, klein-en achterkleinkinderen St-Jansteen, januari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 125