gerust hart verlaten Rutjes en Verkamman koppel bij voetbalquiz VOETBAL Dynamic Gordel Verrassend Medisana zaterdag 16 januari 2010 nen worden, maar ook hoofd-jeugdopleiding, technisch- manager of assistent-trainer bij een hoofdklasser of topklassen Ik wacht af wat er op mijn pad komt. Ja, ik zou best aan de slag willen bij een vierdeklasser. Als een club een goed plan heeft, wil ik er best instappen. Ik ben per slot van reke ning ervaringsdeskundige. Een jaar stoppen is geen optie. Voetbal is een stuk van mijn leven. Ik zou het niet kunnen missen." Ondertussen moet de VC Vlissin- gen verder. De club is op weg, maar heeft het einddoel nog lang niet bereikt. „Het is een must voor de club dat hij in de hele breedte groeit", beseft Pennings. „De ac commodatie moet beter, er moe ten meer leden, bestuurders en vrijwilligers, meer sponsoren en meer commissies komen, noem maar op. Anders is de club veel te kwetsbaar. Als er iemand wegvalt, moet er een opvolger klaar staan. Een obstakel bij dat groeiproces is het imago van de club. Het beeld dat anderen van Vlissingen heb ben, klopt niet meer. We zijn niet meer in onszelf gekeerd. En er wordt achter de schermen hard ge werkt. We staan open voor andere invloeden. Wij waren degenen die openstonden voor een fusie met GPC en Zeeland Sport. Zij wilden niet. Wij staan ook open voor sa menwerking met JVOZ. Ik heb al tijd gedacht, 'als de prestaties ko men, verandert het imago van zelf. Dat is jammergenoeg niet zo. Je moet heel nadrukkelijk uitleg gen waar je mee bezig bent, wat je wil, welke rol je in de regio wilt spelen. Eigenlijk heb je experts no dig om je imago te veranderen. Het is gewoon heel moeilijk." Toch worden ook op dat front stapjes gemaakt. „Ik weet hoe het vroeger was bij Vlissingen, toen we op hoog niveau speelden. Toen we stappen begonnen te maken, begon ik terug te denken aan die tijd. Langzaam maar zeker zie je dingen terugkomen. Zo zie ik steeds meer supporters terugko men die toen ook naar Vlissingen kwamen. Het zou mooi zijn als ik bij een zaterdagclub aan de slag kon", zegt hij met een knipoog. „Dan kan ik 's zondags nog eens bij Vlissingen gaan kijken." De Dynamic gordel van Medisana zorgt voor een constante micromassage van de huid. Dit bevordert de doorbloeding en versteviging van het bindweefsel. Hier door kunt u sneller afvallen en wordt uw huid soepeler. Werkt eenvoudig met klittenband Maximaal te rekken tot 100 cm 3 jaar garantie Normaal €44,05 Lezersprijs 34,95* exclusief verzendkosten van 4,50 Bel bestel: 0900-2002003 (lokaal tarief) op werkdagen 9°°-1700 www.pzc.nl/gezondheidswinkel h Ruud Pennings op het veld van Vlis singen. foto Lex de Meester UIT BILJARTEN Driebanden. Vierde divisie. Hoog/Laag Keu kens - De Heerenstraat 2 7-1: Erik Niewenhuy- se - Jaap Hoekman 30-30, 55; Wim Zandee - Ruud Vermeulen 25-13, 56; Ben Hoppenbrou wers - Nico Pankow 25-11, 36; Herman van Aalst - Jan-Willem Slabber 20-7, 44. Driebanden. Graanbeurstrofee. Poule G: 1. Gillis Sturm, Serooskerke 6 pnt, 0.703; 2. Henk Punt, Zierikzee 4, 0.271; 3. Cees Rogge band, Zierikzee 2, 0.427; 4. Addy Eckel, Hans- weert 0, 0.092. Poule H: 1. Martin Sturm Serooskerke 6, 0.620; 2. Huib Kuyten, Zierik zee 4, 0.326; 3. Rob van Dijk Haamstede 2, 0.394; 4. Sylvia Eckel, Hansweert 0, 0.333. Pool. Regionale tweede klasse. Roadhouse Rookies - The Goons 8-1: straight. Dennis Dier- ckx - Alan Terng 40-36. 9-ball. Stefan Hofman - Alan Terng 6-5; Jasper Vantricht - Kevin Beun 5-6; Raoul Wijs - Kevin Beun 6-5. 8-ball. Marcel Cevaal - Martijn de Wolf 5-4; Johan Houteman - Martijn de Wolf 5-4. SCHAATSEN Hoogmade. Angenent Classic. Mannen, 200 kilometer in 5.49,11 uur: 1. Van de Pol, 2. Helling, 3. Aerts, 4. Van Es, 5. Jens Zwitser. AGENDA VOETBAL Oefenwedstrijd. FC Dauwendaele 1 - Noor mannen 1 (op kunstgras van GPC Vlissingen). Aanvang: 15.00 uur. „Als je negen jaar bij een club zit, maakt het niet uit wanneer je vertrekt. Elk moment is verrassend" GEZONDHEIDSWINKEL door Barry van der Hooft MIDDELBURG - Een dertienvoudig international, enkele oud-profs, een Oranjekenner bij uitstek, Zeeuwse amateurvoetballers en zelfs inschrijvingen uit Utrecht en Noord-Holland. De eerste PZC Voetbalquiz wordt aanstaande vrij dag 22 januari met een gemêleerd en groot gezelschap afgewerkt. Sinds gistermiddag is het aantal in geschreven koppels de grens van vijftig gepasseerd. Het voetbalcafé De 3de Helft in de Voetbal Experience in Middelburg zal daardoor bijzonder goed ge vuld zijn. Inschrijven kan nog tot en met aanstaande dinsdag. Deel name is gratis. Koppels kunnen zich aanmelden per e-mail (voetbalquiz@pzc.nl). Vermeld bij de aanmelding naam, adres en tele foonnummer van beide deelne mers. Via de PZC-site kunnen deelnemers zich ook aanmelden op www.pzc.nl/voetbalquiz. De deuren van het voetbalcafé gaan vrijdag om 19.00 uur open, de quiz begint om 19.30 uur. Liefhebbers die zich niet hebben ingeschreven, zijn ook welkom in De 3de Helft om de quiz als toe schouwers bij te wonen. Naast de ruim vijftig ingeschreven koppels heeft de sportredactie van de PZC ook zelf énkele deelnemers uitge nodigd. Graeme Rutjes, oud-inter national, zal een koppel vormen met journalist Matty Verkamman, één van de initiatiefnemers van de Voetbal Experience. Dennis de Nooijer wilde eens een keer niet samen met zijn tweelingbroer Gérard spelen, waardoor de twee routiniers van RCS eikaars concur renten zijn. Arjan Human, de Mid delburgse spits van Barendrecht, De prijzen worden aangeboden door voetbalreizen.com en Voetbal Experience. wil deelnemen met zijn schoon broer Jean Philip Becht, de oud-Terneuzenaar die tegenwoor dig bij SHO voetbalt. De koppels krijgen tachtig vragen op zich afge vuurd, verdeeld over een eerste en tweede helft van elk veertig vra gen. De beste koppels na tachtig vragen plaatsen zich voor de fina le. Daarin wordt in twintig vragen het winnende duo bepaald. De winnaars mogen naar een thuis wedstrijd naar keuze van FC Barce lona. Deze hoofdprijs wordt aange boden door voetbalreizen.com. De tweede tot en met de vijfde prijs komen uit de koker van Zeeland Attracties. Daarnaast biedt Voetbal Experience aan elk vijfde koppel in de eindstand (nummer tien, vijftien, etc.) een voetbal aan. Op vrijdagavond 22 januari wordt de PZC-voetbalquiz gehouden. Aanmelding voor de quiz kan via www.pzc.nl/voetbalquiz of via voetbalquiz@pzc.nl. Als opwarmertje wordt op deze plaats dagelijks een vraag gesteld. Vraag van de dag (12): Wie heeft dit moment de meeste goals gemaakt in het Zeeuwse voetbal? Antwoord gisteren (11): VW-Venlo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 119