300 21 keer nieuwe kitrand gekregen' w Aanpak Jan Stins Walcherse standbeelden in de kleren ZOA Politie houdt drugsdealer aan Arnemuiden tegen kunstgrasveld JVOZ Dauwendaele heeft er drie speelpleintjes bij 2- huurwoningen omvat het renovatieplan. Het is de bedoeling dat bewoners tijdens de werkzaamheden in hun huis kunnen blijven. Wie dat niet wil, kan aanspraak maken op een verhuisvergoeding. zaterdag 16 januari 2010 w „Provisorische maatregelen lijken mij logisch. Het heeft ook een reden dat wij deze buurt grondig aanpakken, n dan kan je het beter goed doen, dan er nu nog veel geld in te steken." Eric de Ceuster, Woongoed Middelburg UURWERKMAKERINSTRUMENTMAKER Leverancier van kwai,itp.itshorloges en antieke klokken. '2 damplein 7, middelburg T. 0118-636635 www.janstins.nl MEEST CELEZEN 1Voor het eerst sinds 1931 (foto) 2. Drankrijder ramt slagboom 3. Luifels weg uit Jacobspassage EN VERDER Lees de nieuwe, Moluks ingegeven, verhalen op het weblog van Wendy van den Hurk: www.pzc.nl/amatoo STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in het album op www.pzc.nl VLISSINGEN De politie heeft deze week een 42-jarige Vlissinger aangehouden op verdenking van dealen in hard drugs. Hij zou zeker twee jaar lang gehandeld hebben in cocaïne en he roïne. De man is voorgeleid aan de rechter-commissaris. Hij moet 11 maart voorkomen voor de meer voudige strafkamer in Middelburg. Politie en justitie kwamen de Vlis singer op het spoor na gezamenlijk onderzoek in een aantal wijken in Vlissingen waar al langer sprake is van overlast door criminaliteit, waaronder dealen in drugs. Stichting Peuterspeelzalen Noord-Beveland in liquidatie Bovengenoemde rechtspersoon is ontbonden door akte van overdracht activa d.d. 17 juni 2008 per 1 januari 2008. De rekening en verantwoording en het plan van verdeling liggen ter inzage voor een ieder tot 1 april 2010, ten kantore van het Handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Middelburg. De vereffenaar P.J.Kastelein MIDDELBURG De voetbalvereniging Arnemuiden vindt het vreemd dat de Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland een kunstgrasveld krijgt bij de Veerse- poort in Middelburg. Arnemuiden heeft die wens ook geuit tegenover de gemeente, maar daar tot nu toe niets over gehoord. In een brief aan de gemeenteraad wijst de wed strijdsecretaris van Arnemuiden er op dat zijn voetbalclub al 65 jaar be staat en de JVOZ kort bestaat en nu al zo'n veld krijgt. Onlangs klaagde ook FC Dauwendaele over de voor keursbehandeling van de JVOZ. MIDDELBURG In de wijk Dauwendaele in Middel burg worden vandaag drie nieuwe speelpleintjes geopend door wet houder Huub van Klinken. De pleintjes aan de Westmede, Breed- mede en Grootmede zijn er geko men na inspanningen van de werk groep Grootmede-Breedmede. Van middag om 14.00 uur wordt aan de Westmede (naast de gymzaal) het eerste speelpleintje geopend met de onthulling van de naam. Vervol gens loopt iedereen naar het plein tje aan de Breedmede en daarna naar de Grootmede. Daar is het tot 16.00 uur feest De Koningin Emmastraat is één van de tien straten in Nieuw-Middelburg waarvan de woningen gerenoveerd worden. foto Ruben Oreel Afstemming heeft plaats gevonden met Tear, Dorcas en Red een Kind. Woord -Daad www.woordendaad.nl giro 733, Gorinchem vluckt£unsenzor<3 www.zoo.nl giro 550, Apeldoorn MIDDELBURG - In het kader van een campagne van GroenLinks om woningisolatie te stimuleren, worden morgen in het hele land standbeelden aangekleed. Onder het motto 'laat huurders niet in de kou staan' krijgen ook vijf Wal cherse beelden kleren aan. Als eer ste is morgen om 10.00 uur Neha- lennia op de boulevard van Dom burg aan de beurt. Om 14.00 uur krijgt Frans Naerebout op Boule vard De Ruytef in Vlissingen kle ren aan. In Middelburg worden vanaf 14.00 uur het kussend meis je op de Vismarkt, het meisje in de ligstoel in de Lange Delft en de ringrijder in de Koorkerkstraat warm aangekleed.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 107