fHensenLina.nl Familieberichten Ovsrlsdaii Joep Klaas Ton Üïïjicfiiïfi de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 30 I Vrijdag 15 januari 2010 kijk ook op N Geboren op 25-12-2009 John-Pierre Bart van der Rest zoon van Joost en Annabelle en kleinzoon van Rene van der Rest en Tineke Werner Klaprooslaan 14 6713 DS Ede V z Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan. Eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Heden overleed zacht en kalm onze lieve ma, oma en oude-oma Augusta Seraphina Audenaert-Cerpentier Gusta weduwe van Gerard Audenaert A Koewacht, 18 november 1919 t Terneuzen, 13 januari 2010 Sas van Gent: Willy en Betty Audenaert-Strijdonck Barbara en Wouter Daphne en Tim Dordrecht: Marijke en Jan Verstraate-Audenaert Annemarie en Henk, Isabelle, Rosalie Jan Paul en Meike, Lotte, Femke, Lisa Terneuzen: Anny en Hennie Minnaert-Audenaert Robin Niek en Melanie Hulst: Marianne en Franck Verstraeten-Audenaert Joris en Evelien Maarten en Josien Hilversum: Paul en Loes Audenaert-Driever Bart Sanne Rik Correspondentieadres: Parklaan 5,4551 EW Sas van Gent U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 17 januari van 12.00 tot 12.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 18 januari om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd dooT de begrafenis op de begraafplaats aan de Glacisweg aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wegens familieomstandigheden zijn wij op maandag 18 januari gesloten. Decohome de Verfmolen Hulst Maandag 11 januari bereikte ons het bericht van het overlijden van onze oud-secretaris (1946-1985) en erelid dhr. J. W. Kusee We wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur, Oranjevereniging Zaamslag Enige en algemene kennisgeving Op 11 januari 2010 hebben wij afscheid moeten nemen van Gerard Janse A 12-9-1952 t 11-1-2010 We zullen hem heel erg missen. Helja Salla en Minttu Mare en Marloes Steven Karin Zus Ronald en Saskia kinderen en kleinkinderen Geheel volgens zijn wens heeft de crematie op 14 januari 2010 plaats gevonden inPattaya (Thailand). Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Gerard [anse Gerard werkte sinds 1976 bij Dow in Terneuzen. De laatste jaren was hij werkzaam voor Dow in Bangkok Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Management van Dow Benelux B.V. Wij melden u het heengaan van de heer Walther Verbiest echtgenoot van mevrouw Erna Mangnus geboren te Koewacht op 28 juli 1935 en overleden te St.-Niklaas in AZ Nikolaas op maandag 11 januari 2010 Gesterkt door het gebed van de H. Kerk. Dit melden u: Erna Mangnus zijn echtgenote; Peter en Wynanda Anbeek-Verbiest, Annelieke en Stein Werner en Vilma Verbiest-Oliamot en Jeffrey Edwin en Dominique Verbiest-van Peperstraten, Yannick, Julie en Joëlle zijn kinderen en kleinkinderen Zijn broer, schoonbroers, schoonzussen, neven en nichten De families: Verbiest, Mangnus, Mannens en van Pottelberghe De plechtige rouwdienst, gevolgd door de teraarde bestelling, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd zal plaatshebben in de parochiekerk van de H.H. Philippus en jacobus te Koewacht-Moerbeke Waas (B), Kerkstraat 21, op maandag 18 januari 2010 om 11 uur. Er is gelegenheid tot schriftelijke condoleance in de kerk vanaf 10.40 uur. Rouwadres: Beukendreel' 1A - 9180 Koewacht - Moerbeke Waas(B) Wij delen u ook mee dat op maandag 18 januari 2010 "de plusmarkt" gesloten zal zijn. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Jannetje Janse-de Klerk Veere: Jan de Klerk (in herinnering) Mina de Klerk-Vader neven en nichten 12 januari 2010 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve buurvrouw Jannetje Janse de Klerk Sterke de Heere de familie met dit verlies. Bertus en Maatje Bliek Chris Janse Hans en Silvia de Jong Kees en Mattie v.d.Ketterij Piet en Mieneke Oosterling Bedankt namens de vogels Bedankt namens de buurtpoezen Bedankt namens de honden waar je meewandelde Bedankt voor je jarenlange Vriendschap Dag lieve Broer Stoltink Atie en Marianne Na een lang, gelukkig en zorgzaam leven is tot ons verdriet op 98-jarige leeftijd overleden Sinds 1996 weduwnaar van Maatje Ton-Wattel. Voormalig voorzitter van het Productschap voor Groenten en Fruit. Officier in de orde van Oranje Nassau. Zijn kinderen: P.J. Ton Sj.Ton - IJtsma M.J. Lugtenburg - Ton J. Lugtenburg J.J. Rijkens - Ton J.A. Rijkens^ J.A. Ton J.C. Ton - Heidelberg Leusden Wassenaar Drachten Beesd en zijn kleinkinderen en achterkleinkinderen. Zijn zuster: J. Ton Zijn schoonzuster: A.H.A. Ton - de Bruin Middelburg Gouda Kapelle, 12 januari 2010 Correspondentieadres: P.J. Ton, Ardennen 30, 3831 EX Leusden De overledene zal maandag 18 januari 2010 worden gecremeerd in het Crematorium te Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3. Daaraan voorafgaande zal om 11:15 een korte herdenkingssamenkomst plaatsvinden in de aula van het crematorium. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. REQUIEM uitvaartverzorging Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl 15-1-2006 15-1-2010 Ella al weer 4 jaar zonder jouw liefde, je stem en je warmte, de tijd gaat voorbij, maar het gemis blijft. Sjaak en (klein)kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 80