3 In het theater leer je pas echt goed spelen wat te beleven in AGENDA LAATSTE TICKETS! Dutch Open Supercross Snuffelmarkt Modelbouwshow Kijk voor meer event op www.ze mÊÊÊÊÊÊÊÊÈÊÊÊË Nick Simon donderdag 14 januari 2010 22 23 januari Op 22 januari rijden regionale klassen het Zeeuws Supercross Kampioenschap en gaat de missverkiezing MISS SX GOES 2010 van start. Op 23 januari wordt gestreden om het Open Nederlands Kampioenschap Supercross en wordt de winnares van de missverkiezing bekend gemaakt. Kijk voor meer l_ informatie op www.smz.nl. 30 31 januari Kom snuffelen op de Snuffelmarkt en beleef samen urenlang zoekplezier in Goes. Hier vind je o.a. cd's, kleding, schilderijen, meubeltjes en dat ene boek waar je al jaren naar zocht. Op 30 januari open van 9.00 tot 17.00 uur en op 31 januari van 10.00 tot 17.00 uur. Entree: volw. 4,50 65+ 3 kinderen tót 12 jaar gratis. 20 21 februari Van minitrein tot miniboot en van lijm tot precisiegereedschappen: alles is aanwezig op de grootste modelbouwshow van de Benelux. Naast vele modelbouwers is ook De Bouwsteen, vereniging van LEGO bouwers en verzamelaars, aanwezig met de nieuwste modellen van LEGO. JKijk voor meer informatie op www.zeelandhallen.nl. Binnenkort in Zeelandhailen Goes o.a.:1 6-7maart Paranormaal-en sieradenbeurs 12-14 maart Thuis&TuinTrends L 22 mei 70's, 80's 90's Party 16 januari Op 16 januari zet het Volendamse zangduo Zeelandhallen Goed pp z'n kop! Met 'Vallende sterren', 'Luister', maar ook andere igrote hits maken Nick Simon van deze avond een groot imuziekfestijn. Tickets zijn verkrijgbaar voor 38,50 via www.zeejandhaljen.nl. Vlissingen, september 2008 contrabas heb opgepakt, merkten we weer hoe leuk het is om op die manier te spelen en hoe vreselijk veel beter je als band daarvan wordt." Tijdens het allereerste theatercon cert in Mondragon werd het pu bliek verrast met een nieuw num mer: Dansen aan zee. Het ver scheen pas een jaar later op de plaat, maar toen werd al gezegd dat het een grote hit kon worden. „Het nummer heeft inderdaad zijn primeur beleefd in Zierikzee en het zal je niet verbazen dat het nu foto's Lex de Meester weer op de setlij st staat. Het is een van de weinige vaste waarden die we hebben in onze shows. Ik denk dat we inmiddels kunnen kiezen uit 120,130 nummers. Dansen aan zee is er zo een die altijd op de lijst staat." In de komende concertreeks geeft Blof een dwarsdoorsnede van de theateroptredens van de afgelopen tien jaar. „We grijpen in een aan tal gevallen terug op versies die we al vaker gespeeld hebben, maar we hebben toch ook weer wat num mers die we nog niet eerder in die versie hebben gespeeld. Verder doen we een aantal covers, waar ik nog niets over wil zeggen." Het kwartet is bezig met de voor bereiding van een nieuw album, maar daarvan wordt in deze tour nog niets prijsgegeven. „We heb ben daar nadrukkelijk geen zin in. Het zou ook een beetje onzin zijn, want het wordt een rockplaat en het slaat nergens op om die num mers meteen om te bouwen tot theaterliedjes." De nieuwe tournee begint, zoals gebruikelijk, in Middelburg. Een duidelijke wens van de band, zegt Slager. „Ik vind het zo lekker om er op de fiets naartoe te kunnen. Je hebt ook de mogelijkheid om wat dingetjes uit te proberen en er zitten wat vrienden en bekenden in de zaal. Middelburg is veruit het kleinste theater uit de reeks, maar het is aangenaam om van huis uit te beginnen. Daar zijn we wel aan gehecht geraakt." De tournee omvat zon veertig con certen en loopt tot eind april. Ook voor de rest van het jaar zijn er vol op plannen. „We gaan in mei nog één sessie doen voor de nieuwe plaat. Eigenlijk hebben we al ge noeg materiaal om een sterk al bum te kunnen samenstellen, maar omdat we er zoveel aardig heid in hebben om weer met die wat zwaarder versterkte dingen be zig te zijn, hebben we besloten nog een sessie te doen en de opna mes over de zomervakantie heen te tillen. Ergens begin 2011 moet het album in de winkel liggen. Daarnaast hebben we eind juni het eerste lustrum van ons festival Concert at Sea, waar we ook weer zelf zullen spelen. En verder ver moed ik dat we weer een clubtour gaan doen." Theatertournee Blof, vanavond en morgen in de Stadsschouwburg, Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Verdere speellijst op www.blof.nl. Uitsluitend bij de concerten is een nieuw album verkrijgbaar'Live in het Nieuwe Luxor', met twaalf nummers opgenomen tijdens theaterconcerten in Rotterdam, in april 2009. Stadsschouwburg, 20.00 uur *Julika Marijn brengt onder de titel Tegen over Lady Di een muziektheaterprogram ma geïnspireerd op het leven van prinses Diana. Spiegeltheater, 20.00 uur Nieuwjaarsconcert Brass Band Middel burg. Jeugdbrassband opent het concert. Hofpleinkerk, 20.00 uur. Nieuw- en Sint Joosland Cabaretier Kasper van Kooten brengt een try-out van zijn voorstelling Driekwart. Theater De Wegwijzer, 20.30 uur Vlissingen Fernhill, een folkband uit Wales met de zangeres Julie Murphy. Arsenaaltheater, 20.15 uur Terneuzen Jeans 19 met Back in town met jonge toptalenten. Scheldetheater, 20.00 uur. "Muzikale sessie door en voor jonge Zeeuwse muzikanten Porgy en Bess, 20.00 uur ZONDAG 17 JANUARI Middelburg De band Big Chief Sugar speelt bluesrock (covers en eigen werk) Café 't Schuttershof, deuren open 17.00u "The South Jazzband geeft een nieuw jaarsconcert. Hotel Arneville, 16.00 uur Terneuzen Nieuwjaarsconcert met Rony Verbiest. Porgy en Bess, 16.00 uur MAANDAG 18 JANUARI Zierikzee Open repetitieavond van het Christelijk Gemengd Eilandenkoor. In de Nieuwe Kerk, van 19.45'tot 21.45 uur. DINSDAG 19 JANUARI Middelburg Barrage, bestaande uit jonge performers uit Canada, de VS en Engeland, brengt in High Strung een mengeling van folk, pop, bigband, latin jazz en wereldmu ziek uit alle windstreken. Stadsschouwburg, 20.00 uur Goes Meezingvoorstelling voor alle vrouwen 'Vuile huichelaar' door Joke van der Hoek, Paulette Willemse en Saskia van Zutphen. Deze voorstelling zou 8 decem ber 2009 plaatsvinden. Theater De Mythe, 20.00 uur. WOENSDAG 20 JANUARI Middelburg Poppentheater Parabel brengt de voor stelling Leve de Koning. Huiskamertheatertje, Herengracht 66, 14.30 uur. The Ploctones. Jazz-, funk- en rockkwar- tet van gitarist Anton Goudsmit. Met Efraim Trujillo (tenorsax), Jeroen Vierdag (bas) en Martijn Vink (slagwerk). Café Schuttershof, 21.30 uur. Wintercircus Martin Hanson. Familie voorstelling (4+). Stadsschouwburg, 13.00 en 16.00 uur. Vlissingen LadiesNight, met de filmvoorstelling Did you hear about the Morgans, met Hugh Grant en Sarah Jessica Parker. Cinecity, 19.45 uur. Zelf een evenement organiseren?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31