Colofon PZC Familieberichten fj| Hlensenlinq.nl Dankbetuiging David Bareman Overigs Saricliisn J Eén seconde temperatuur- meting Infrarood Thermometer Medisana kijk ook op Woensdag 13 januari 2010 I 33 als ik zo oud geworden ben dat ik geen mensen meer herken en niet eens jouw naam meer weet pak dan mijn hand maar even beet en zeg me zo gedag en laat me voelen dat jij me mag wellicht dat ik dan het gevoel herken dat ik voor iemand, iemand ben Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Cornelis Antonius van Nispen 9 januari 1944 - 12 januari 2010 leanne van Nispen-van den Heiligenberg Judith van Nispen Floris Kluck Christoffer Ruth van Nispen Marcel Zuijderland Maxim Mark van Nispen My Nuong Dang Maaike Wij willen de medewerkers van de afdeling Molenwater van 't Casthuis in Middelburg intens bedanken voor de liefdevolle verzorging die zij Kees hebben gegeven. Kees is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Gelegenheid om afscheid te nemen: vrijdag 15 januari van 19.30 uur tot 20.00 uur. De crematie vindt plaats zaterdag 16 januari om 10.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om de familie condoleren in de ontvangkamer. Correspondentieadres: Noorderbaan 214386 CD Vlissingen Met verdriet nemen we afscheid van onze goede vriend en buurman Kees van Nispen Hij was een aimabel mens. We zullen hem missen in ons midden. We wensen Jeanne, kinderen en kleinkinderen mensen toe die om hen heen staan in deze moeilijke tijd. Alice en Hans Ans en Frans Cathrien en Bert Gjil en Roel Ineke en Bram Het strand, de zee, de duinen blote voeten in het zand. Ga maar! Loop maar verder naar je nieuwe vaderland. Verdrietig, omdat ze niet meer bij ons is. Na een moedige strijd is een eind gekomen aan de reis van; Mijn trouwe reisgenoot, Onze zorgzame moeder, Onze lieve oma. Anneke de Vries-Blei echtgenoot van Wicherde Vries Zwartsluis 6 april 1946 Goes 11 januari 2010 Jenet en André Martijn en Lisanne Femke en Alois Sander en Robbert J. v. Stolberglaan 5 4461 TG Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 15 januari om 16.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om ons te condoleren. We vinden het fijn als u één bloem mee neemt. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van Anneke de Vries De Hattemgroep Fenny en Rudolf Mien en Louis Marion en Kees Nel en Guus Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van Willem Ovaa op 11 januari 2010 op 65 jarige leeftijd. Middelburg: Maggy Ovaa-Reijnders Houten: Wint Ovaa Simone van der Hof Jaromir Gwendolyn Amsterdam: HuibOvaa Utrecht: Maggy Ovaa Peter van der Noort Arthur Paz 4332 DD Middelburg Steenlopersstraat 8 Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 15 januari van 16.00 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Na weken tussen hoop en vrees is van ons heengegaan onze jongste broer, zwager en oom Wim Ovaa I. Ovaa (in herinnering) M. Ovaa-Verhage P. Ovaa (in herinnering) P. Ovaa-Verhulst C. Francke-Ovaa M. Francke L. Kleinepier-Ovaa J. Kleinepier H. Ovaa J. Ovaa-Westerbeke Neven en Nichten Bedroefd om zijn afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, géven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame vader en opa Krijn Minnaar A 's-Gravenpolder 10-7-1925 t Hulst 9- 1 -2010 weduwnaar van Maatje Driesprong Vlissingen: Margreet en Bart Roelse-Minnaar Arjen Huib Sophia Vogelwaarde: Matty en Erik de Vries-Minnaar Krijn /oost Hulst, 9 januari 2010 Correspondentieadres: Eikenhof 7 4581 DA Vogelwaarde Wij willen de medewerkers van "De Blaauwe Hoeve Unit 1 en De Meander hartelijk danken voor alle liefdevolle zorg die ze aan pa gegeven hebben. Het afscheid heeft intussen plaatsgevonden. mi DANKBETUIGING Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. N.M. Bareman-Labrujere kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, januari 2010 MHR «VERZORGING iPeter Butler Voor een perioon Ijl. begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu SI uittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail. pzcfamilieberichten@wegenemieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl GEZONDHEIDSWINKEL Een multifunctionele thermometer! Naast de meting van de lichaamstemperatuur via het oor of voorhoofd geeft hij ook de omgevingstemperatuur en tijd weer. Door de ingekapselde sensor zijn meetkapjes overbodig. Meting in één seconde Geheugen voor de laatste meting Inclusief standaard van plexiglas Normaal 50,05 Lezersprijs 39,95* exclusief verzendkosten van 4,50 Bel bestel: 0900-2002003 (lokaal tarief) op werkdagen 900-17°° www.pzc.nl/gezondheidswinkel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35