Theo Wolterbeek, TTilda Temmerman Oma Caatja, lieve Oma Jan Quist kijk ook op (H Hlensenlinq.nl Fam «i arichten Woensdag 13 januari 2010 I 31 OysrJailüi] 'k Sla d'ogen naar 't gebergte heen, van waar ik dag en nacht des Hoogsten bijstand wacht. Psalm 1211 Toch nog onverwachts is zacht en kalm van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot moeder en overgrootmoeder Jannie Poppe-Meulpolder 13-09-1930 10-01-2010 echtgenote van Wim Poppe Yerseke: W. Poppe Krabbendijke: Sjaaken Marja Mariska en Collin, Ilona Wendy en Stefan Jolanda en Ramon Yerseke: CorenCorrie Jessica en Ben, Lotte, Sanne Wilco Yerseke: Wim en Marjo Wilbert Marije de Capellerie 18 4401 DZ Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt donderdag 14 januari om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en Poelwijck voor de goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij li deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op vrijdag nemen we afscheid, maar in herinnering zal ze altijd bij ons zijn. Liesbeth Elise Tussen 1990 en 2008 was Liesbeth Vrijwilliger bij Sensoor Naast haar werk aan de telefoon is ze als senior vrijwilliger mee geweest naar trainingen, heeft ze nieuwe vrijwilligers ingewerkt en heeft ze in vele commissies zitting gehad. Door haar ziekte moest ze gedwongen haar vrijwilligers werk bij ons beëindigen. Wij zullen haar missen. Bedankt lieve Liesbeth, voor wat je voor ons en de bellers hebt betekend. Wij wensen Thomas en haar verdere familie sterkte toe bij de verwerking van hun verlies. Vrijwilligers, bestuur ën staf Sensoor Zeeland (voorheen SOS Telefonische Hulpdienst) Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Sint Willibrord". is in de leeftijd van 93 jaar overleden onze lieve moeder en oma Elizabeth Nortier-de Plaa weduwe van Pieter Johannes Nortier Middelburg: Janny en Cees Vader-Nortier Erwin en Lia Denise en Marijn Simone Rens en Linda Owen Amy Middelburg, 11 januari 2010 correspondentieadres Moerland 9 4337 CD Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 16 januari om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Nicolaas Joziasse Nico in de leeftijd van 75 jaar. Nel en Ton van Dijke-Joziasse Riet en Jo van Hekken-Joziasse Annie en Johan Crielaard-Joziasse Neven en nichten Middelburg, 11 januari 2010 Correspondentieadres: JJ. van Hekken, De Deckerestraat 33,4388 HV Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Nico te nemen op vrij dag 15 januari van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Wij willen de medewerkers van het Sint lans Itospice De Casembroot hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. de echtgenoot van onze collega Leni, is na een jarenlange ziekte overleden. Theo heeft geknokt voor wat 'ie waard was. Hij was aan het einde van z'n krachten. Met bewondering en respect denken wij terug aan de wijze waarop Theo, gesteund door Leni, met z'n minder wordende gezondheid omging. Wij wensen Leni, de kinderen Marije Eric, Wieteke Michelo en de kleinkinderen veel sterkte. Je collega's van het laboratorium Met diep leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega en Sergeant-majoor Instructeur Jos Neelis A Heerlen, 13 augustus 1962 t Middelburg, 9 januari 2010 Wij gedenken Jos als een opgewekte en vrolijke collega met liefde voor zijn gezin. Jos was een luchtvaarttechnicus die op een serieuze wijze zijn werkzaamheden bij de diverse afdelingen van de Koninklijke Luchtmacht en NAVO heeft verricht. Jos was geplaatst als instructeur vliegtuigonderhoudtechniek bij het 133 ETO Squadron, op vliegbasis Woensdrecht. Namens al het personeel van het 133 ETO Squadron, wensen wij Yolanda, haar drie kinderen Nick, Carlos en Adriaan en hun familie alle sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Commandant en Personeel Opleidingen Koninklijke Luchtmacht vliegbasis Woensdrecht Geschokt vernamen wij dat dhr. |os Neelis vader van onze leerlingen Carlos, Adriaan en oud-leerling Nick plotseling is overleden. We kenden dhr. Neelis als een actief en betrokken ouder op onze school. Wij wensen de jongens en mevr. Neelis heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leerlingen en het team van de Franciscusschool Middelburg Lieve 'Ma, 'De achterliggende jaren waren Heel n wei/ijk moor jou, na het verlies aan je, oudste, zoon. TPlabseling en ooi verdriet nemen wij nu afscheid can jou, onze lieve ma, ,sdiaanma en oma 10 april 79i§| t 12 januari 2010 iBreskens: 'Breskens: 'Breskens: 'Breskens: Danny, t Winy en Johnny 'Benita en Dgnald dizzy Drenk en Lilian SavanaU 'Dr. Dmodmanslraat 36 4511 'ETfj 'Breskens 'Ma is thuis alwaar Êjjegenheid is om a/scheid te nemen op donderdag. 14 januari aan 10.00 tot 12.00 uur. 'De uitvaartdienst. waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 15 januari om 14.00 uitt ilt .de Ifffcj kerk van de 11'. Barbara aan de 'Europas tra at te 'Breskens. otanshiilend zullen we haar begraven op de algemene begraafplaats aldaar. 'Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in ffestaurant 'Micfdel de TRyijtcr, Scheldekade 17 te 'Breskens. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je bent uit het oog, maar niet uit het hart. 'Ik zal a/lijd aan je blijven denken. 'En ik zal je naait vergelen. 'Dikke kus, Lizzy 'Uit het oog, maar niet int het hart! Je zal altijd bij ons blijven, waar je aak bent 'Dikke kus, Savanah Hierbij geven wij kennis dat na een moeizaam leven is overleden Geb. 6 februari 1920 Overl. 10 januari 2010 Bryan Schijf Anja Sterk Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum "De Wieken" voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Fam. Sterk Juliana van Stolberglaan 39 3381 AN Giessenburg Op vrijdag 15 januari is er van 13-30 uur tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Dorpshuis "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd Dorpshuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33