Familieberichten (Ilensenlina.nl y Liesbeth Bosgaard - de Greef Suzanna Kodde Suus Suus Kodde Bian Nio Thung 28 I Dinsdag 12 januari 2010 kijk ook op Samen is samen slapen is samen wakker worden is samen eten is samen praten is samen koken is samen op vakantie is samen lachen samen huilen is samen delen is samen potje samen dekseltje is samen ruziën en het afzoenen samen zus en samen zo samen dit samen dat, is altijd alles overal samen Maar samen is alleen geworden. Op 59-jarige leeftijd is Liesbeth na een langdurige ziekte overleden. Dank je wel Liesbeth voor de jaren die je me hebt gegeven. Je was m'n leven. Ik hoop dat ik het jouwe was Thomas Geboren op 30 maart 1950 te Leiden Overleden op 9 januari 2010 te Middelburg Thomas Mede namens broers, zussen, ma en verdere familie Met dank aan de vrijwilligers en het verplegend personeel van het Hospice Sint Jans de Casembroot te Middelburg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen Er is gelegenheid van Liesbeth afscheid te nemen op woensdag 13 januari van 15:00 tot 16:00 uur en op donderdag 14 januari van 19:00 tot 20:00 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1, 4337 HJ te Middelburg (Dauwendaele). De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 15 januari om 11:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liesbeth hield van bloemen in de kleuren wit en paarsblauw. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze geliefde broer en zwager Karei Buijze Terneuzen: P. Buijze J.A. Buijze-Koole Papendrecht: P. Berends-Buijze I. Berends Ontdaan zijn wij door het overlijden van onze lieve collega Wil Dijkstra Willy was een echt mensen mens. Met haar enthousiasme, nuchterheid en humor was ze een zeer gewaardeerd teamlid, zowel voor de cliënten als voor ons. Lieve Wil, we gaan je erg missen! Het team van de Dagbehandeling Vliedberg: )enny Gerda AnneMarie folanda Monique Raja Ed Alle vrijwilligers van de Dagbehandeling Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en naaste collega Wil Dijkstra Wil werkte reeds 27 jaar bij ons als medewerker welzijn. Wil was een nuchter persoon, had humor en hield van mensen. We zullen haar heel erg missen. Wij wensen haar familie alle sterkte toe. Namens collega's en cliënten SVRZ locatie 't Gasthuis/Vliedberg Peet Kruidenier, locatiemanager Heel verdrietig zijn we nu is overleden onze lieve, altijd meelevende zus, schoonzus en tante [annie Geerse- Janse sinds 2004 weduwe van Chris Geerse We zullen haar erg missen, maar weten haar geborgen in de belofte van Gods liefde. Oostkapelle, 24-08-1928 de Bilt, 08-01-2010 Oostkapelle: Rozenburg: Geldrop: Dordrecht: Koudekerke: Grijpskerke: Oostkapelle: Serooskerke: Ermelo: Kloetinge: Koudekerke: Grijpskerke: Cathrien Janse t Adrief en Lina Janse Tan en Cor t Corbijn Jan t en Dien Janse Nel en Kot Besuyen Theunis en Koos Janse Piet Janse Jasper en Nel Janse Krijn t en Ans Janse Frans en Bets Janse Bets en Daan t de Witte Jo en Riet Janse Neven en nichten Prof. Dr. Zernikeweg 46, 3731KE de Bilt Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn zuster, onze schoonzuster en tante Cornelia Heijstek-Versluis We wensen de kinderen veel sterkte toe. Middelburg: familie Versluis Colijnspaat: familie Heijstek neven en nichten 10 januari 2010 l/l/e staan niet altijd stil bij het woord "samen" Maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is Na een leven van werken, zorg en toewijding voor haar gezin en de mensen om haar heen is, op 61-jarige leeftijd, onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Middelburg: Lucette Tissink Ossendrecht: Johnny en Saskia Tissink-van Dokkum Nadine Jimi J.J. Breskens, 8 januari 2010 Correspondentieadres: Seisweg 53 4334 AE Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 15 januari van 12.30 tot 13.00 uur. De afscheidsplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 15 januari om 14.00 uur in de S.O.W. kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het_plotseling overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Zoutelande: Ko Kodde Yerseke: Dave en Gerda Kodde - de Looff Neven en nichten Yerseke, 8 januari 2010 Met ontsteltenis vernamen wij dat onverwachts is overleden, onze nicht Suzanna Kodde Ooms, tantes, neven en nichten wensen Lucette en Johny en verdere familie Gods nabijheid toe. Familie Kodde Zoutelande, 8 januari 2010 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde medewerkster Suus Kodde Wij verliezen in haar een zeer trouwe en loyale mede werkster. De vele jaren van haar aanwezigheid zullen daarom bij ons een grote leegte achterlaten. Familie Van Damme Verbijsterd zijn. wij door het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Suus Wij zullen haar gezelligheid missen. Collega's en oud-collega's Strandcamping Groede Groede Podium Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend. Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouiv hart heeft voor ons geklopt, jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Omringd door allen die haar dierbaar zijn is van ons heengegaan mijn lieve partner, onze moeder en oma levenspartner van Louis de Munter 26 april 1933 Soekaboemi (Ned. Indië) Sluis: Arnemuiden: t 7 januari 2010 Oostburg Breskens: Terneuzen: Terneuzen: Sluis: Oostburg: Aardenburg: Louis de Munter Johan Hilco f Johny, Roxanna Hannie en Sjaak Kim en Tom Mart Aai en Elena Maksim, Mir Waes Rudy en Sharon Yoshi Rhonda f - Kevin en Nathalie, Vienna Maria en Ralph Bianca en Herbie Sam, Inez Petra en Robert Eline, Ilse, Britt Familie Thung en Tan (Indonesia, Hongkong) Familie de Munter (België) Correspondentieadres: J.J.M. Vermeulen Ridderstraat 27 4324 BP Sluis Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 januari om 19.43 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 14 januari om 10.00 uur in de "De Kogge", Lange Wolstraat te Sluis. Aansluitend kunt u de familie condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 54