zeeland 115 Wat is geweest? Wat komt nog? zorgen over nieuwe jaar -Celok Overvaller tankstation Terneuzen snel gepakt INFOÜ allure Executieverkoop Brandweerman bekogeld met glas Oriëntatie op kunstgeschiedenis Kaarten Goud voor Oud worden verdeeld CONCEPT WONEN Van der Valk Hotel, GOES aan de A. Fokkerstraat 100 tussen 16.00 en 20.00 maandag 11 januari 2010 Er is op Schouwen-Duiveland al meerdere malen geproost op het nieuwe jaar. Versnipperd, want de gemeente doet niet mee. Dus was het hoppen langs onder meer de dorpsraden van Sirjansland en Kerkwerve. De Ondernemerskring Schouwen-Duiveland houdt een receptie op maandag 18 januari in Zierikzee. Oosterlands Fanfare gaat zaterdag 16 januari voor (uiteraard) een nieuwjaarsconcert in het Oosterlandse dorpshuis Oosterhof. Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuid-West Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst Popkoor Popwave wist het publiek in Dreischor te boeien. Het koor bewees meer te zijn dan een verzameling stemmen. Uit kledingkeuze, opstelling op het podium, beweging en mimiek viel af te leiden dat ook aan het showelement veel waarde wordt gehecht. foto Dirk-Jan Gjeltema MIDDELBURG Naar nu pas bekend is geworden is een 37-jarige Middelburgse brand weerman in de nacht van oud en nieuw in Middelburg bekogeld met glaswerk. De man heeft deze week aangifte gedaan van zware mishan deling. Hij stond met zijn collega's een brand te blussen, toen hij plot seling een harde klap tegen zijn helm hoorde en voelde. Daarna zag hij glas op de grond. Waarschijnlijk werd de man met een fles beko geld, maar door zijn helm bleef hij ongedeerd. ZIERIKZEE Margreet Leijdekker begint vanaf dinsdag met de basiscursus kunste- gschïedenis. Gedurende dertien bij eenkomsten worden mensen door eeuwen kunstgeschiedenis heen ge voerd, waardoor ze anders leren kij ken naar gebouwen, schilderijen en beeldhouwwerken. Naast kunst stromingen en stijlen komen on der meer religieuze en maatschap pelijke context aan bod. Waar mo gelijk wordt een link gelegd met Zeeuwse voorbeelden. Opgeven via 0111-415317/417839. BURGH-HAAMSTEDE De 850 kaarten voor Goud voor Oud op vrijdag 29 januari, vooraf gaand aan Aemstie Alive, worden vanaf donderdag verdeeld onder de gelukkigen die een kaartje heb ben bemachtigd. De run op tickets was zo groot dat de organisatie ve len heeft moeten teleurstellen. Voor het eerst konden mensen zich los - dus niet gebonden aan zorgcentrum of ouderenbond - in schrijven. Dat leverde al 120 aan meldingen op. Veertig bussen zor gen voor vervoer over het eiland. Gashaarden, radiatoren, HR- ketels en onderhoudscontracten! WARMTE LOODGIETERSWERKEN Uneto-Vni door René Hoonhorst Alles op maat: net als uw offerte! TERNEUZEN - Een kwartier nadat hij een gewapende overval had ge pleegd op een tankstation in Ter- neuzen werd een 42-jarige man zonder vaste woon- of verblijf plaats vrijdagavond al in de kraag gevat. De man kwam een paar mi nuten voor sluitingstijd (21.00 uur) tankstation Picobello aan de Bellamystraat binnen en bedreigde de alleen aanwezige eerste kassier Joris Waayer met een pistool. De kassier overhandigde de inhoud van de kas en belde direct nadat de man het pompstation verliet het alarmnummer 112. Waayer prijst de biker (politieman op een fiets) die snel ter plaatse was en de man - mede door het signalement - een kwartiertje na de overval in rekende in de omgeving van win kelcentrum Zuidpolder. De kassier had nauwelijks de tijd om te schrikken. „Maar het is natuurlijk niet leuk als er opeens iemand een pistool op je richt." Waayer hield zich aan de instructies, probeerde niet de held uit te hangen, maar overhandigde rustig het geld. Op welke wijze de procedures moeten worden aangepast, overlegt hij bin nenkort met de eigenaar van het tankstation. De overvaller zit vast in een Middelburgse politiecel. www.conceptwonen.nl 12 januari da s thuiskomen Argonstraat 3 t 0548 - 80 19 80 infcxïDaUurebouWijil 7463 PD Rijssen f 0548 - 80 19 55 wwvy.allurebouw.nl Concept Wonen Argoniitiv.Djt 1G 7463 PD Rijssen t 0548 80 19 40 CiXKtjpl. WOfL-r. i.'i '■hfl'.-f d'.fl ■/iii) AIIM'D'BOUW B. V. Frij'.r.uM allure bouw b.v.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 53