van Koning Winter INFO DAG v ,GÊLOK I allure Vlissingen wil toerist beter de weg wijzen Executieverkoop Ijsbaan veilig open door kunstgrepen Politie vat vechtende stappers in de kraag Hulp aan vogels Vlissinger mishandeld in uitgaanscentrum Van dér Valk Hotel, GOES aan de A.Fokkerstraat 100 tussen 16.00 en 20.00 Warm de winter door! maandag 11 januari 2010 BW Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuid-West Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst THOLEN THOLEN - De ijswerkgroep in Tho- len heeft de ijsbaan officieel geo pend nadat er 11 centimeter ijs is gemeten. Doordat het oppervlak vo rige week bespoten is, is de baan flink opgeknapt. Toch zijn enkele onbetrouwbare stukken nog afge zet en moeten de zwakke randen worden ontzien. Daarvoor heeft de ijswerkgroep een loopbrug aange legd. De werkgroep waarschuwt er voor dat het oppervlak nog vrij zacht en kwetsbaar is. Als de dikte afneemt, moet de baan weer dicht. GOES Zondagochtend vroeg heeft de poli tie twee jongeren aangehouden die zich een weg terug wilden vechten in een van de etablissementen aan de Grote Markt in Goes. De twee Goesenaren, 17 en 18 jaar oud, waren rond één uur 's nachts een café uitgezet. Ze gingen in ge vecht met het personeel om terug de tent in te komen. De gewaarschuwde agenten na men de vechtjassen mee naar het bureau waar ze later met een be keuring mochten vertrekken. Een 21-jarige Vlissinger is gisteroch tend rond vijf uur mishandeld in het uitgaanscentrum van Vlissin- gen. Eerst werd hij in een horecage legenheid door twee jongens lastig gevallen. Buiten liep hij een groep je van vijf personen tegen het lijf, onder wie de twee die hem eerder lastigvielen. De 21-jarige kreeg klap pen en schoppen en liep letsel op aan hand, stuitje en neus. Vijf Vlis- singers (tweë 18-jarigen, een 16-, 17- en een 19-jarige) zijn gisteren in de loop van de ochtend aangehouden. 9 Het is niet nodig voor water te zor gen als er sneeuw ligt. Als alles bui ten hard bevroren is kunnen ver gruisde ijsblokjes helpen. Zorg dat een bakje water zo is afge dekt dat vogels er niet in kunnen baden. Om bevriezing tegen te gaan kan wat suiker aan het water worden toegevoegd. Nooit zout toevoegen! Een voederhuisje of overdekte -plank is de beste plaats om vogels te voeren. Zet de plank op een hoogte van 1,50 meter en maak die regelmatig schoon met heet water om verspreiding van vogel- ziekten via uitwerpselen te voorko men. In winkelslijn kant- en klare vetbol len en pindazakken te koop. Brood kruimels, kaaskorstjes, (rotte) ap pels, schillen, klokhuizen en uiter aard vogelzaad en universeel vogel- voer, verkrijgbaar bij de dierenspe ciaalzaak, kunnen op de voedsel plaats neergelegd worden. Blijft er voedsel liggen, geef dan de volgende dag minder. Overblijvend voedsel trekt mogelijk muizen en ratten aan. Reiger in een buitenverblijf van De Mikke. VLISSINGEN Eendenkuikens, de laatste overlevenden van een laat nest. Concept Wonen t^gomi.rzzt 16 74<5."5 PÜ Passen t 0548 80 19 40 www. co nc e pt won n M 12 januari da's thuiskomen allure bouw b.v. Argonstraat 3 t 0548 - 80 39 80 info@aUurebouwinl 7463 PD Rijssen f 0548 - 80 19 55 www.aUurebouw.nl VLISSINGEN - Om toeristen beter wegwijs te maken in de stad wil len burgemeester en wethouders van Vlissingen een duidelijk be wegwijzeringssysteem invoeren. „Vlissingen laat op dit moment de bezoeker nog dwalen en de weg vragen. Een gastvrije stad helpt haar bezoekers met een eenduidig bewegwijzeringssysteem. Het is een basisvoorziening", zo is te le zen is de nota over de kwestie die door B en W is vastgesteld. Vlissingen wil een goede beweg wijzering die voetgangers helpt de weg te vinden in het centrum van de stad naar de monumenten, at tracties, culturele voorzieningen en zaken als het toeristenbureau, parkeerplaatsen, de boulevard of het NS-station. Daarnaast willen B en W een zoge heten minibewegwijzering voor automobilisten en fietsers binnen de gemeentegrenzen. De verwijs- bordjes die er nu staan voldoen niet: „Er worden verschillende kleuren bordjes gebruikt en de richting waarin de bordjes wijzen is niet altijd de juiste." Daar moet de nieuwe minibewegwijzering naar toeristische en recreatieve ob jecten binnen de gemeentegren zen een einde aan maken. De borden worden dit jaar ge plaatst. Kosten: ruim 25.000 euro. Gashaarden, radiatoren, HR- ketels en onderhoudscontracten! WARMTE LOODGIETERSWERKEN Alles op maat: net als uw offerte!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 49