Colofon <i Ulenseniinq.nl DyfikóüiuitiinM de emotie. familieberichten Fa i Dick Stuurwold Dick Stuurwold Dick Stuurwold Sjaak Rijk Sjaak Rijk Jane Roelse-Huibregtse In iVtemoifdffi Wat blijft is &-Q-CP familieberichtenonline.nl Familieberichten *1® 20 I Maandag 11 januari 2010 kijk ook op Na 35 jaar samen laat ik je gaan, je bent mijn grote liefde, je benl mijn alles. Ik weet dat je bij mij blijft en als ik je roep zal je komen, en eens zullen we weer samen zijn. Mijn man, onze pa en opa A Leiden, 31 mei 1955 t Meliskerke, 9 januari 2010 Meliskerke: Ineke Stuurwold-Pols S aartje Domburg: Dineke en Enrico Vlissingen: BartenNienke Mees, Jip Westkapelle: Thomas en Elène Meliskerke, Bergstraat 1 3,4365 BC Dick is thuis waar u woensdagavond 13 januari afscheid van hem kunt nemen van 19.00 tot 20.00 uur. De Dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op donderdag 14 januari om 12.00 uur in de "Ichthuskerk" aan de Bergstraat 34 te Meliskerke. Voorafgaand aan de Dankdienst is er vanaf 1 1.00 uur gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Na de dienst wordt Dick in besloten kring begraven. Een groots mens is geveld. Positief in zijn bestaan, ondersteunend zijn medemens, gaan voor de kansen efi vechtend voor de winst. Hij is niet meer. Abrupt is het leven beëindigd van De inspirator van ons leven in Zeeland. Wij wensen Ineke en de kinderen alle sterkte toe in deze zware periode. Mogen zij de kracht vinden dit verlies te verwerken. Ernst en Tineke Rob en Christa Pas nog samen geklust in het nieuwe huis van jullie dochter en onze zoon. Verbijsterd en diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Wij wensen Ineke, de (klein)kinderen en familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Tonneke en Frits Biesen Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot- ntoeder Willy van der Weele weduwe van Willem Nicolaas van der Wielen A 12 mei 1923 t 7 januari 2010 Ina en Jo Mia en Dick Anita en Hugo kleinkinderen en achterkleinkinderen Bredeweg 5 3253 EB Ouddorp De begrafenis zal plaatshebben woensdag 13 januari om 13.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp. Na de begrafenis is er in de kerk van de Doopsgezinde Gemeente, Dorpstienden 2 te Ouddorp, gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis Wij zijn bedroefd om het heengaan van onze geliefde zus, schoonzus en tante Willy van der Weele P. van der Weele P.H. van der Weele-Klink neven en nichten Zierikzee Met verdriet moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Kees de Jonge Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Jo Ko en Hetty Betsie (in herinnering) Piet en Geraldine Kees (in herinnering) Dies en Leny Adrie Johan Neven en nichten In onze gedachten was je In onze gedachten zal je altijd blijven Geschokt hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van onze goede vriend Hans en Koos Dies en Jose Adrie en Plonie en Kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Dit bericht heeft ons diep geraakt. Wij wensen Remon en zijn familieTieel veel sterkte toe. Namens het elftal vv goes 3 Totaal onverwachts. Sjaak Rijk vader van onze vriendin Judith Wij wensen Lenie, Judith, Mieke Remon en de verdere familie heel veel sterkte met dit plotselinge verlies. Dion, Yarn Sjacco en Colette, Rick en Emy Maurits en Corine, Jasmijn en Laura Patrick en Maike Jaap Marco Er is een land van louter licht1 Op 8 januari 2010 is op 86-jarige leeftijd rustig ingeslapen onze geliefde schoonzuster en tante Adriana Roelse-Huibregtse echtgenote van Lourus Kornelis Roelse Westkapelle: Berra en Krijn Faasse Piet en Kee Roelse Zoutelande: Jaap en Mientje Roelse Westkapelle: Hannie en Jan Dekker Vlissingen: Ploon en Jaap van Rooijen Neven en nichten Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze buurvrouw Wij wensen buurman Lou en familie sterkte. Mevr. N. Huibregtse-Minderhoud Fam. Faasse Fam. Hendrikse Fam. Minderhoud Fam. Hensen "Ik wil zingen van mijn Heiland" Joh.de Heer:657 Heden ging van ons heen ons trouw lid Adriana Roelse-Huibregtse 8 januari 2010 Passage, afd Westkapelle Graag willen wij u, mede namens papa, bedanken voor het warme medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze mama en oma Janna Maria Grauenkamp-Nieuwveld Uit alle reacties blijkt dat zij niet alleen voor ons zeer bijzonder was. Wat zo diep in je hart zit, kun je niet verliezen. Moedig voorwaarts, Caroline en Paul Oostveen-Grauenkamp Bas, Fleur en Jasmijn Barendrecht, januari 2010 DANKBETUIGING Voor de belangstelling en deelneming ons betoond na het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder,'schoonmoeder, oma en overgroot-oma Jacoba Vergouwe - van den Hout betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Chr. Vergouwe Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 11 januari 2010 L 2002 2010 Lieve Marja steeds in onze gedachten A Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenemieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22