s Familieberichten kükookop q (Hensenlinq.nl Jakob Spruijt Willy Dijkstra Cornelia Heijstek-Versluis Krijn Abraham Dees Maandag 11 januari 2010 19 Na een lang leven en een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Hooge Platen te Breskens is op 9 januari in de leeftijd van 95 jaar overleden, onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Maria Sophia de Neve weduwe van Petrus Faes Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres F, Faes Mr. Albert Roeststraat 9 4503 AS Groede De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 13 januari om 14.00 uur in het Monuta Rouwcentrum Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in Terneuzen in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Moedertje Tranen van verdriet,omdat jij er niet meer ben. Tranen van blijdschap,omdat je nu de rust heb gekregen, alwaar je zo naar verlangde. Samen praten, lachen, zingen en wandelen. Samen naar de activiteiten in Hooge Platen. Samen genoten we ervan. De herinneringen blijven, dochter Irene. Irene Overdulve Faes. Tragel Oost 9 4507JA Schoondijke, 9 januari 2010 Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Pieter Jacobus Ghijs echtgenoot van Margriet de Maillie 1 in de leeftijd van 80 jaar. Oostburg: M. Ghijs - de Maillie Gerda en Ronnie Stephanie Michelle Peter en Minouk Bryan Maud Bianca en Rinie Sem Terneuzen, 8 januari 2010 Finlandstraat 11 4501 KH Oostburg I Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 13 januari van 18.30 tot 19.30 uur. De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 14 januari om 14.00 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Welgelukzalig is hij, die den God Jakobs tot zijn Hidp heeft, wiens verwachting op den HEERE, zijn God is; Psalm 1465 Verdrietig, maar. met een dankbare herinnering aan zijn grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mee dat zacht en kalm is overleden onze lieve zorgzame vader, opa en overgrootvader sinds 17 april 1995 weduwnaar van Johanna Dekker in de leeftijd van 91 jaar. Serooskerke Middelburg Vrouwenpolder Middelburg Hanny en Jan Kees en Loes Johan en Jo Wim Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging 9 januari 2010 Middelburg, Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres Fam. Moeleker Wilgenhoekweg 20 4353 EB Serooskerke Er is dagelijks gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 19.00 tot 21.00 uur op het adres Wilgenhoekweg 20 te Serooskerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. donderdag 14 januari om 13.45 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Serooskerke om 15.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 62 jaar Familie Dijkstra Hellendoorn, 8 januari 2010 Correspondentieadres H.Dijkstra Koestraat 21a 7447 CE Flellendoórn De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 13 januari om 13.30 uur in de parochiekerk St. Sebastianus, Bibenstraat 36 te Hellendoorn. Aansluitend zal de begrafe nis plaatsvinden op het naastgelegen parochiekerkhof. Voor aanvang van de dienst is er van 13.00 tot 13.23 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 3 juli 1988 weduwe van Adriaan Dirk Heijstek in de leeftijd van 93 jaar. Kees en Toos Jessica en Rob, Nikita, Kyran, Jason Jessica en Dennis, Thijs Anja Nadja en Laurens Yosri 10 januari 2010 Veerse Meerstraat 114484 BG Kortgene Correspondentieadres: Spinozaweg 467, 3076 EW Rotterdam De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 13 januari om 111*5 uur in het stiltecentrum voor Noord- Beveland, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal om ongeveer 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd stiltecentrum. Vrijdag 8 januari 2010 is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en onze echte opa echtgenoot van Joziena Janneke Beulschap Knook Terneuzen, 21 augustus 1935 f Hoek, 8 januari 2010 Hoek Jo Dees-Benlschap Knook Zoetermeer Ria en Klaas Jitka Wendy Patricia Ulvenhout Car-la en Terry Sjors Renée Chris Correspondentieadres: Jasmijnlaan 39 4542 CK Hoek Er is gelegenheid tot afscheid riemen op maandagavond 11 januari van 19:00 tot 19:30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22, 4536 HM Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 13 januari om 14:00 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22. 4536 HM Terneuzen. Hierna is de mogelijkheid de familie persoonlijk te condoleren. Heden bereikte ons liet verdrietige bericht dat onze zangvriendin Adri Doeleman op 90-jarige leeftijd is overleden. Wij herinneren haar als een humorvolle vrouw, die altijd de juiste toon wist te treffen. Zierikzees Koor Cantare en Stemvofmingsgroep van de Zeeuwse Muziekschool Zierikzee, 8 januari 2010 Eenvoudig en nooit vragend Behulpzaam en nooil klagend Vrolijk en oprecht Aan velen was ze gehecht Intens bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij mede dat Onverwacht van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Margaretha van Woerkom Henny weduwe van Leonardus Carolus DeRijcke A Haarlemmermeer 5 - 3 - 1922 t Terneuzen 8- I -2010 Hengstdijk: Ferdy DeRijcke Marie-Louise Waumans Kloosterzande: José en Roger van Fleese-DeRijcke Esli Timo Kloosterzande, 8 januari 2010, WoonZorgCentrum-Antonius. Correspondentieadres: van Speykstraat 7 4587 EE Kloosterzande. De uitvaartdienst zai plaatshebben op donderdag 14 januari 2010 om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna we haar vergezellen naar haar laatste rustplaats op het R.K.-kerkhof aldaar. Woensdag 13 januari om 19.00 uur zal een avondwake gehouden worden in de kapel van W.Z.C.-Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Afscheid nemen van haar is mogelijk woensdag na de avondwake in het mortuarium van W.Z.C.-Antonius. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21