Famï eberichten O dlensenlinq.nl Overladen Anthonina Adriaanse-Meulpolder Elisabeth Dooms - Ortelee Maria Johanna Ingenegeren 18 I Maandag 11 januari 2010 kijk ook op Enige en algemene kennisgeving Verdrietig laten wij U weten dat onze lieve moeder, oma, overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder is overleden 5 november 1917 t 8 januari 2010 weduwe van Willem Joos Adriaanse Hoogerheide, Adri van Stel-Adriaanse Ko van Stel Wemeldinge, Cor Adriaanse Leuny Adriaanse-Dekker Wemeldinge, Mina Hoogesteger-Adriaanse Marien Hoogesteger f Terneuzen, Jan Adriaanse Reina Adriaanse-Dieleman Kloetinge, Sieneke van Keulen-Adriaanse Kees van Keulen Wemeldinge, Jo Adriaanse Lonny Adriaanse-Schouwenaar Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter achter kleinkind Kapelle, zorgcentrum Cederhof Correspondentieadres: Mina Hoogesteger-Adriaanse Noordelijke Achterweg 69 4424 ED Wemeldinge Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Cederhof voor de liefdevolle verzorging die zij daar heeft mogen ontvangen. De rouwdienst zal worden gehouden in de Maartenskerk, Kerkweg 5,Wemeldinge, dinsdag 12 januari om 12:30 uur, waarna aansluitend de begrafenis plaats zal hebben op de Algemene begraafplaats. Zandweg 20a, Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de Koorkerk van de Maartenskerk. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster Anthonina Adriaanse-Meulpolder T.F.Spruit- Adriaanse A.C.B.Adriaanse-Rommens C.D.van der Kuijl-Adriaanse G.D.van der Kuijl Tot het eind liefdevol verzorgd in verpleeghuis 'Vliedberg' te Koudekerke is op 88-jarige leeftijd overleden onze vader en opa Hendrik Dominicus Biesiot Piet en Greet Martijn en Marieke Thymen luriaan en Rebekka Zoey Wouter t en Nanda Hester Janna Marijn Henk en Tjeréze Sabrina en Bas Jeffrey 8 januari 2010 Correspondentieadres: P.H. Biesiot Dorpsweg 129A-20 1697 KJ Schellinkhout De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 13januariom 14.15 uur indeaula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 13.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE, na een moeitevolle levensavond, van onze zijde is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze zeer zorgzame pa en opa Karei Buijze echtgenoot van Janna Francina Neels A Hoek, 13 december 1925 - t Goes, 8 januari 2010 Goes: J.F. Buijze-Neels Rilland: Ineke de Leeuw-Buijze Kees de Leeuw Terneuzen: Gerard Buijze Gerda Buijze-Spraakman Goes: Els Weijmans-Buijze Louis Weijmans Yerseke: Carin Tramper-Buijze Rini Tramper Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Rehoboth" (kamer 37) Bergweg 14461 LX Goes Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen D.V. dinsdag 12 januari van 20.00 tot 20.30 uur in Zorg centrum "Rehoboth", Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 13 januari om 13.00 uur in Zorgcentrum "Rehoboth", waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in Zorgcentrum "Rehoboth" gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Allen die op enigerlei wijze liefde, zorg en aandacht aan mijn man, onze pa en opa hebben geschonken, willen wij hiervoor hartelijk dankzeggen. Lieve pa Blijf nog even en dat heb je gedaan. We hebben samen gestreden, maar moet je nu toch laten gaan. De ti jd is gekomen om even stil te staan bij alles wat je voor ons hebt gedaan, daarom zullen wij in ons leven jou een heel mooi plekje geven. Nard Met droefheid geven we u kennis, dat de Heere, na een zorgvolle levensavond, uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager Karei Buijze in de leeftijd van 84 jaar. Sterke de Heere Jannie en de kinderen in dit zware verlies. De zwagers en schoonzusters Rectificatie Nooit zal je door de tuin meer lopen; waar iedere bloem en plant getuigde van je zorgende hand. Nu ging de hemeltuin open. Heel verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van onze lieve Ina. Jacomina Cornelia Dieleman A 16 maart 1944 t 7 januari 2010 Zierikzee: Corrie Boot-Dieleman in liefevolle herinnering Piet Boot Eist: Rinus Dieleman Lineke van den Berge Kapellen (B): Tanny Meulenberg-Dieleman Marijn Meulenberg Correspondentieadressen: Fam. Dieleman, Mozartstraat 98,6661 BN Eist Fam. Meulenberg, Postbus 3,4645 ZG Putte lna is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 12 januari om 13.00 uur in de - Geerteskerk aan het Geertesplein te Kloetinge. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het Geerteshuis, Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. In al haar eenvoud was zij groot. Moed, warmte en belangstelling voor haar medemens: dit waren specifieke eigenschappen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. Groot is de leegte en het verdriet, mooi zijn de herinneringen aan weduwe van J.J. Dooms in de leeftijd van 96 jaar. Terneuzen: Terneuzen: Nieuwvliet-Bad: P.J.L. Doorns J.A. Dooms-van Aalst Ingrid en Paul Roiuen, Nicky Netty en Hennie Yorben, Demy L.P.J. Dooms t Werner en Corina Roxanne J.H. Visser-Doorns G.J.P. Visser Marian en Fabian Wesley, Ysaura Terneuzen, 8 januari 20f0 Correspondentieadres: Zeekraalstraat 22 4504 PH Nieuwvliet-Bad De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen het personeel van woonzorgcentrum "Bochten Dieke" bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging aan moeder besteed. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons trouw lid en sponsor Frans Tjarks Meer dan 46 jaar was hij verbonden met de Vogel vereniging Zanglust in Arnemuiden. We zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens leden en bestuur Vogelvereniging Zanglust Arnemuiden f In volle vrede is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Miep Vlissingen, 8 januari 2010 Rotterdam, 30 mei 1921 Amstelveen: Amstelveen: Amsterdam: Amsterdam: Carolien Schouten - van Parreren Jan Schouten Hanneke van Parreren Paul van der Sterren Fie en Tobias /sa, Laszlo Emiel Correspondentieadres: H.C. van Parreren, E. Rooseveltlaan 62, 1 183 CL Amstelveen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 14 januari van 12:45 tot 13:15 uur in het Monuta uitvaartcentrum aan de Industrieweg 20 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 14:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20