.Familieberichten (Hensenlinc.nl üi/srlsdsri ADRIANA PIETERNELLA DOELEMAN - VAN DER VALK Jacob Torbijn Mario Meijers 30 I Vrijdag 8 januari 2010 kijk ook op En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8 Tot onze grote droefheid heeft de HEERE, na een geduldig gedragen lijden, van onze zijde weggenomen onze geliefde zuster en schoonzuster Elisabeth Witte weduwe van Willem den Boer in de leeftijd van 85 jaar. Vlissingen: M. Rottier-Witte Nieuwdorp: G. van Gurp-Witte S. van Gurp Goes: Joh. Witte M. Witte-Walhout 's-Gravenpolder: E. Witte-Hoogerland 6 januari 2010 Zorgcentrum 'Rehoboth' (kamer 126) Correspondentieadres: Fam. C. Corbijn-van Gurp Middelburgsestraat 38,4461 EJ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. zaterdag 9 januari van 16.00 tot 17.00 uur in Zorg centrum 'Rehoboth', Bergweg 1,4461 LX te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden ge houden D.V. dinsdag 12 januari om 10.00 uur in de zaal van de 'Sionkerk', ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er in de zaal van de 'Sionkerk' gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Tot ons verdriet heeft de HEERE van ons weggenomen onze lieve, altijd zorgende, tante Elisabeth den Boer-Witte 's-Heer Arendskerke, 25 juli 1924 t Goes, 6 januari 2010 Bijna 5 jaar is tante Bets verzorgd in Zorgcentrum 'Rehoboth' op afdeling 'DeTuinfluiter'. We zijn alle verzorgenden en vrijwilligsters dankbaar voor hun liefdevolle inzet. Namens alle nichten en neven van de families Witte en den Boer Els Corbijn-van Gurp Nellie van Dijk Verdrietig laten wij u weten dat onze lieve, sterke moeder en oma Adriana Pieternella Doeleman-van der Valk in de vroege morgen van donderdag 7 januari is gestorven. A 1 oktober 1919 - Zierikzee - t 7 januari 2010 M. Doeleman HJzn t Ottoland, Herman Doeleman Lia Tieleman Zierikzee, joke Schotte-Doeleman Pieter Schotte [oop Doeleman Marijke Doeleman-Sprangers Mariet Doeleman f kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, Rollandthof 51 Correspondentieadres: Touwbaan 16a 4301 HJ Zierikzee De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 12 januari om 13.30 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. De begrafenis zal in familiekring plaatshebben. Vanaf 15.30 uur is er gelegenheid tot condoleren in de Nieuwe Kerk, Kerkplein 1 te Zierikzee. Op 90-jarige leeftijd is overleden onze lieve tante We zullen haar erg missen. Nieuwkoop: Gré van Leeuwen - van der Valk Zierikzee: Co van der Valk Riet van der Valk - Hanse Fürth (Duitsland): Kees van der Valk Ingrid oetting Leimuiden: Riet Broekema - van der Valk Eddy Broekema Waarom nou jij? Je wilde nog zo graag, maar je kon niet meer. Waarom nou jij. Na alle fi jne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom geboren te IJzendijke op 12 juli 1940 overleden te IJzendijke op 6 januari 2010 Aardenburg: Martina de Hon-Torbijn f Leon de Hon f Hoofdplaat:. Koos Bondewel-Torbijn Willem Bondewel IJzendijke: Marie Haers-Torbijn Clement Haers Oost-Souburg: Willem Torbijn t Catharien Torbijn-van Hulle Groede: Frans Torbijn Jo Torbijn-Belois IJzendijke: Betsy Desein-Torbijn Jan Desein f IJzendijke: Ko Torbijn t Jo Torbijn-van Hoorn f IJzendijke: Johan Torbijn Tiny Torbijn-van Gael.en IJzendijke: Theo Torbijn Neven en nichten 6 januari 2010 Slijpstraat 7, 4515 AN IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg op zaterdag 9 januari om 15-45 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 11 januari om 11.00 uur in het crematorium "Brugge", Zeelaan 2 te Brugge (B.) Alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Met dank aan zijn broer Theo en medewerkers van de Thuiszorg voor de goede verzorging. Samenkomst voor de familie maandagmorgen om 9.15 uur, Slijpstraat 7 te IJzendijke. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Saartje Leenhouts-Faas echtgenote van onze voorzitter Rinus Leenhouts Wij wensen Rinus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Bestuur van de Stichting Oorlogsmonument Sluis Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sara Faas echtgenote van onze oud-directeur Rinus Leenhouts. Wij wensen hem en zijn familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Leenhouts' Aannemings-Bedrijf B.V. Directie en medewerkers Bedroefd zijn wij door het overlijden van een warm en bijzonder mens, onze lieve Tante Lenie Ap en Frida Platteeuw Patricia Lucia en Adrie Vreeke Alex en Magda Kleinkinderen 5 januari 2010 Vanmorgen bereikte ons het droevige bericht dat op 90-jarige leeftijd is overleden mevrouw A.P. Doeleman-van der Valk Zij heeft als echtgenote van onze oud-directeur de heer M. Doeleman, overleden in 1987, een grote bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van Zeelandia. Wij herinneren haar als een uiterst toegewijde en voor komende persoonlijkheid, sterk verbonden met Zeelandia en bovenal zeer betrokken bij het wel en wee van alle Zeelandia-medewerkers en gepensioneerden. Wij wensen alle naasten veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 7 januari 2010 "Se f ui como lo ha querido" Op ons vakantieadres bereikte ons het bericht dat plotseling is overleden Wij wensen Adrie en Corrie, Ramon en Romy, overige familie en vrienden, heel veel sterkte toe met dit verlies. In gedachten zijn wij bij jullie. Fuerteventura, Jos en Marianne van de (Sraaf Heden vernamen wij het droevige bericht dat is overleden onze oud-collega, de heer M.H. Jonker De heer Jonker was gedurende vele jaren werkzaam bij de Reinigingsdienst Schouwen-Duiveland. Wij wensen zijn echtgenote, (klein)kinderen en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Oud-collega's Reinigingsdienst Schouwen-Duiveland Zierikzee, 7 januari 2010 Hierbij geef ik kennis van het overlijden van mevrouw Francina Loekemeijer-van Berkel weduwe van Pieter Loekemeijer A Rotterdam, t Vlissingen, 23 november 1921 1 januari 2010 C.A. Mersie Executeur Correspondentieadres: Sauer en Oonk notarissen Postbus 181 4380 AD Vlissingen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 62