301:
I
«XT™, Giro dllalia
woensdag 6 januari 2010
I"" "I
januari
1-17
2-10
7-12
9-10
9-10
15-31
16-17
16-17
17
18-24
18-31
19-24
21-24
22-23
27
29-31
30-31
mei
rallysport
darts
wielrennen
schaatsen
schaatsen
schaken
judo
schaatsen
schaatsen
kunstrijden
tennis
wielrennen
paardensport
motorsport
schaatsen
badminton
veldrijden
februari
6-7 atletiek
6-7 judo
7 Am. football
8-14 tennis
11-14 squash
12-28 wintersporten
22-28 biljarten
27 wielrennen
28 wielrennen
28-13/3 hockey
NK indoor
Grand Slam
Super Bowl
ABN-Amro toernooi
NK
Olympische Winterspelen
WK driebanden teams
Omloop Het Nieuwsblad
Kuurne-Brussel-Kuurne
WK voor mannen
Apeldoorn
Parijs (Fra)
Miami (VS)
Rotterdam
Amsterdam
Vancouver(Can)
Vierssen (Dui)
Gent (Bel)
Kuurne (Bel)
New Delhi (Ind)
couv
Vancouver 2010
maar
3
voetbal
Oefeninterland Nederland-VS
Amsterdam flpK)
5-7
wielrennen
Driedaagse van West-Vlaanderen
Kortrijk (Bel) J|
6-7
atletiek
NK cross
Hellendoorn
6-7
schaatsen
NK allround
Heerenveen ."'Tg
7-14
wielrennen
Parijs-Nice
Parijs (Fra)
10-16
wielrennen
Tirreno-Adriatico
Italië (startplaats onbekend)
12-14
atletiek
WK indoor
Doha (Qat)
14
autosport
Start Formule 1-seizoen
Bahrein
15-21
biljarten
EK driebanden
Brandenburg (Dui)
19-21
schaatsen
WK allround
Heerenveen
20
wielrennen
Milaan-Sanremo
Milaan (Ita)
21
wielrennen
Ronde van het Groene Hart
Zoetermeer
22-28
kunstrijden
WK
Turijn (Ita)
24-28
wielrennen
WK baan
Kopenhagen(Den)
25-28
paardensport
Indoor Brabant
Den Bosch
27
wielrennen
E3 Prijs
Harelbeke (Bel)
28
wielrennen
Gent-Wevelgem
Gent (Bel)
30-1/4
wielrennen
Driedaagse van De Panne
Middelkerke (Bel)
12-21
wintersporten
Paralympische Winterspelen
Vancouver(Can)
april
3
roeien
Boat Race
Londen (Eng)
4
wielrennen
Ronde van Vlaanderen
Brugge (Bel)
7
wielrennen
Scheldeprijs
Antwerpen (BeBk
8-11
golf
The Masters
Augusta (VS)
11
atletiek
Marathon Rotterdam
Rotterdam
11
wielrennen
Parijs-Roubaix
Parijs (Fra)
14
wielrennen
Brabantse Pijl
Leuven (Bel)
17
atletiek
Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Hulst
17
korfbal
Zaalfinale
Rotterdam
17
wielrennen
ZLM tour
Goes
18
wielrennen
Amstel Gold Race
Maastricht
19-25
biljarten
EK bandstoten
Linares Dei Valles (Spa)
21
wielrennen
Waalse Pijl
Charleroi (Bel)
23-25
judo
EK
Wenen (Oos)
25
wielrennen
Luik-Bastenaken-Luik
Luik (Bel)
26
voetbal
Finale KNVB-beker
Rotterdam
8-30 wielrennen
Ronde van Italië
Nederland/Italië
10 wielrennen
Ronde van Italië door Zeeland
12 voetbal
Finale Europa League
17-23 wielrennen
Olympia'sTour
Nederland (startplaats onbekend)
22 voetbal
Finale Champions League
Madrid (Spa)
23-2/6 tennis
Roland Garros
Parijs (Fra)
26-30 wielrennen
Ronde van België
België (startplaats onbekend)
30 atletiek
23-30 tafeltennis
juni
1 voetbal
1-9 wielrennen
4-6 golf
5 voetbal
5-6 roeien
6-13 wielrennen
11-13 wielrennen
11-11/7 voetbal
12-20 wielrennen
14-20 tennis
16-20 paardensport
16-20 wielrennen
19 atletiek
21-4/7 tennis
25-26 wielrennen
juli
2-11 zeilen
3-25 wielrennen
4 wielrennen
9-18 paardensport
10-18 hockey
17-18 atletiek
26-1/8 atletiek
31 wielrennen
augustus
9-15 zwemmen
15 wielrennen
17-24 wielrennen
28-19/9 wielrennen
29 autosport
30-12/9 tennis
30-12/9 hockey
september
9-12 golf
9-13 judo
10-12 roeien
19 atletiek
25-10/10 paardensport
25-10/10 volleybal
29-3/10 wielrennen
11-19 tafeltennis
oktober
FBK-games
WK
Oefeninterland Ned.-Ghana
Dwars door Nederland
ABN-Amro Ladies Open
Oefeninterland Ned.-Hongarije
NK
Dauphiné Libéré
Delta Tour Zeeland
WK
Ronde van Zwitserland
Ordina Open
CHIO Rotterdam
Ster Elektrotoer
PZC Familieloop
Wimbledon
NKop de weg
Deltaweek
Ronde van Frankrijk
Ronde van Frankrijk door Zeeland
CHIO Aken
Champions Trophy voor vrouwen
NK
EK
Clasica San Sebastian
EK
Vattenfall Cyclassics
EnecoTour
Ronde van Spanje
CP van België
US Open
WK voor vrouwen
KLM Open
WK
EK
Dam tot Damloop
Wereldruiterspelen
WK voor mannen
WK
EK
Hengelo
Moskou (Rus)
Rotterdam
Nederland (startplaats onbekend)
Vlaardingen
Amsterdam
Amsterdam
Frankrijk (startplaats onbekend)
Zeeland (startplaats onbekend)
Zuid-Afrika
Lugano (Zwi)
Rosmalen
Rotterdam
Nederland (startplaats onbekend)
Vlissingen
Londen(Eng)
Beek
Oosterschelde
Amsterdam
Stormvloedkering-Goes
Aken (Dui)
Nottingham (Eng)
Amsterdam
Barcelona (Spa)
San Sebastian (Spa)
Boedapest
Hamburg (Dui)
Nederland (startplaats onbekend)
Sevilla (Spa)
Spa-Francorchamps
New York
Rosario (Arg)
Hilversum
Tokio (Jap)
Montemor-o-Velho (Por)
Amsterdam
Lexington (VS)
Italië
Melbourne (Aus)
Ostrava (Tsj)
1-3
golf
Ryder Cup
Newport (Wal)
2
atletiek
Kustmarathon
Burgh-Zoutelande
10
wielrennen
Parijs-Tours
Parijs (Fra)
10
Atletiek
Marathon van Eindhoven
Eindhoven
12
wielrennen
Putte-Ka pellen
Putte (Bel)
14-17
paardensport
Military van Boekelo
Boekelo
16
wielrennen
Ronde van Lombardije
Mendrisio (Zwi)
17
atletiek
Marathon van Amsterdam
Amsterdam m
17-24
turnen
WK jflHlI.
Rotterdam ja?
20-24
biljarten
WK driebanden
Sluiskil
22-31
korfbal
EK
Nederland/^
25-1/11
tennis
WTA Finals
Doha (Qat)
31-7/11
roeien
wk
Jgr Lake Karapiro (NZe)
november
1-7 tennis
14 atletiek
14 autosport
21-28 tennis
december
3-5 tennis
31 atletiek
Finale Fed Cup
Zevenheuvelenloop
CP van Brazilië - seizoensfinale
ATP World Tour Finals
Finale Davis Cup
Sylvestercross
Nog onbekend
Nijmegen
Sao Paulo (Bra)
Londen
Nog onbekend
Soestduinen
Dakar Rally
WKvanBDO
Zesdaagse Rotterdam
EK allround
NK sprint
Corus Chess Tournament
Masters
WK sprint
NK marathon
EK
Australian Open
Tour Down Under
Jumping Amsterdam
Supercross
Open NK marathon
NK
WK
Buenos Aires (Arg)
Frimley Green (Eng)
Rotterdam
Hamar(Noo)
Groningen
Wijk aan Zee
Suwon (ZKo)
Obihiro (Jap)
Amsterdam
Tallinn (Est)
Melbourne (Aus)
Australië
Amsterdam
Goes
Weissensee (Oos)
Almere
(Tsj)