lïlensenlinq.nl Familieberichten Djinküüfui^ifijj I I Ebrina Maria Hamelink OttöfKfe ÏÏzA'Msn Colofon Familieberichten kijk ook op Woensdag 6 januari 2010 I 33 Leven is als sneeuw Je kunt het niet bewaren Troost is, dat jij er was uren, maanden, jaren Herman van Veen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vriend, pa, opa en over-opa Willy Prudent Rottier levenspartner van Emily Alice Robesin Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Oostburg: Emi Robesin Zuiddorpe: Paul en Ria Rottier Peter en Cindy, Maurit Oostburg: Emmie en Fred Overmeire Oostburg: Alice en Sjaak Oblie Breskens: Andrea Timmerman en Ko Oosterbrugge Philippine: )eanine en Fj'ans Verhulst Zuiddorpe: Antoine en Linda Timmerman Hoek: Raoul en )eannette Timmerman en hun kinderen en kleinkinderen 4 januari 2010 Frederik Hendrikstraat 7,4501 KG Oostburg U kunt afscheid nemen van Willy in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Ooslburg, op donderdag 7 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 8 januari om 11.00 uur in de aula van de Brouwzaele, Mr. F.J. Haarmanweg 52-54 te Temeuzen. De crematie zal in stilte volgen. Samenkomst in de ontvangkamer van de Brouwzaele, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, schoonma, oma en overgrootoma Krina van de Velde-Poppe weduwe van Marinus Cornelis van de Velde in de leeftijd van 78 jaar. Zaamslag: Sonja en Wil Benzi vf Aardenburg: Charel en Oda Kinderen en kleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen die zij in woongroep De Rietmus in De Molenhof heeft mogen ontvangen Zaamslag, 4 januari 2010 Correspondentieadres: S.M. van de Velde Van Heetveldestraat 11 4543 AW Zaamslag Ma is opgebaard in het Rouwcentrum van Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 januari van 16.00 tot 16.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 8 januari om 14.30 uur bij Monuta Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats te Slijkplaat. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Gerard Ingels echtgenoot van Rachel Mullaert A Kaprijke. 5 mei 1921 f Terneuzen, 4januari 2010 IJzendijke: R.M.C. Ingels-Mullaert Oostburg: Marlies en Herman Martin en Iris, Ezra, Che Ger en Adinda, Yara, lliano Ton en Wendy, Lotus Biervliet: Raymond en Marian Merel en Arjan, Neill Marieke Bart IJzendijke: Albert en Annelies Thomas Tgun Walsoorden: LucenCorine Reineke en Dave, Lola Renée en Levent, Lara, Aydin Ruben en Roliene Isabella "O Cunera J.J. Benteijnstraat 1/002 4515 EC IJzendijke Op vrijdag 8 januari is er om 16.00 uur een herdenkingsdienst in de kapel van Huize Emmaus, Handboogstraat 6, IJzendijke. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis. Past. Van Genklaan 6, Oostburg. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 9 januari om 10.30 uur in de R.K. kerk H. Maagd Maria Onbevlekt Ontvangen aan de Noordstraat te Biervliet. Er is vanaf 10.00 uur gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kerk. Aansluitend aan de uitvaartdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Biervliet. Zij die geen rouwbrie hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze oud-voorzitter en ere-lid Gerard Ingels Wij wensen zijn vrouw Rachel, de kinderen, klein kinderen en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur, leden, vrijwilligers en supporters van de voetbalvereniging Biervliet Na een bewogen leven is rustig ingeslapen onze strijdlustige moeder, schoonmoeder, zus, schoonzus, oma en over grootmoeder Aaltje Schipper-Tingen - Alie - A 25 juni 1930 f 4 januari 2010 Kapelle: Leo en Dory Schipper-Luijten Rilland: Henken Ellen Schipper-Iliohan Vlissingen: Jellie Schipper Waddinxveen: Gerrit Schipperen Marion Brouwers Vlissingen: Anita Schipper Meppel: Henken Nies Tingen Kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Crocuslaan 24,4382 VA Vlissingen Onze Alie is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Als u nog even bij haar wilt zijn bent u daar welkom op donderdag 7 januari tussen 19.30 en 20.00 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op zaterdag 9 januari om 12.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3.- Hiema is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit crematorium. Thuis Als je de voet op de andere oever zet en het blijkt de hemel te zijn. Als je dan door een hand wordt aangeraakt en het blijkt Gods hand te zijn. Als je muziek hoort en het blijken engelen te zijn dan ben je niet heengegaan, maar naar huis gegaan. echtgenote van Jozias Salomon de Ridder f moeder van Francien f *20-10-1918 f 4-1-2010 Zaamslag Leen Zaamslag Gerda en Gilly Axel Jan en Koos Neven en nichten Zorgcentrum "de Molenhof", Zaamslag Corr. adres: Axelsestraat 50, 4543 CK Zaamslag. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 8 januari om 10.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "het Stropievat", Molenstraat 12 te Zaamslag. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze papa Leonardus Adrianus Gruijs Leo Het heeft ons erg goed gedaan. Nel Gruijs-Lampers Barbara en Ezrom Vlissingen, januari 2010 sa if) fenomj/fi 06-01-2009 06-01-2010 IN MEMORIAM Onze lieve man, vader, schoonvader en opa Geert Holthaus Geen dag dat we niet aan je denken. Geen dag dat we niet over je praten, Geen dag dat we je niet missen |e liefhebbende Aatje, Ariadne, Leo, Luca en Jill, Allard, Bregje, Nikkf Willem en V ERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35