Hlensenlina.nl Ruud Schuite Ruud Schuite Karei Oele Johannes Wisse Wannes 32 I'Woensdag 6 januari 2010 Geheel onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Ruud Schuite in de leeftijd van 59 jaar. Dien Schuite Kinderen Klein- en achterkleinkind Vlissingfen, 3 januari 2010 Gerrit Rietveldstraat 14383 CD Vlissingen Vrijdag 8 januari zal om 9,30 uur de Eucharistieviering worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid ontmoeten we elkaar bij V.V. Vlissingen, Irislaan 239 te Vlissingen. Verwacht Toch nog onverwacht is Ruud er niet meer. Diny en Arnold wij leven met jullie mee. Bert, Petra en Joery Ina en Jan Tot ons grote verdriet is overleden onze vriend Ruud Schuite Zijn vriendschap en humor zullen wij erg missen. Wij wensen Dien en (klein)kinderen heel veel sterkte toe. John en Corry Snoep Kees Lindenberg Jos en Anne Mieke Francke "Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen dat onze CLUBMAN EN SPONSOR Ruud Schuite op zondag 3 januari 2010 is overleden. Zijn hart en ziel lag bij de hem zo geliefde club. Ruud was jaren bestuurslid en zijn aandacht had de |eugd, met als oogappel Al Alle jeugdelftallen en vele seniorelftallen werden door hem van tenues voorzien. Ook voor het vlaggeschip het eerste heeft Ruud veel gedaan. Wij wensen Dien, Arnold en verdere familie veel sterkte toe. Namens bestuur en leden van de VC Vlissingen Bedroefd zijn wij door het overlijden van sponsor en échte supporter van VC Vlissingen Wij wensen Dien, Arnold en overige familieleden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. You'll never walk alone! Spelers en staf eerste selectie VC Vlissingen Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Ruud Schuite Hoofdsponsor van de SPVCV Met R A een van de hoofdsponsors van de V.C. Vlissingen. Wij zullen zijn betrokkenheid en zijn grote inbreng voor de club ontzettend missen. Wij wensen zijn vrouw Dien, zoon Arnold en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens bestuur en sponsors Stichting Promotie V.C. Vlissingen Met verslagenheid hebben we kennis moeten nemen van het overlijden van onze voetbalvriend en sponsor Wij wensen (tante) Dien en andere nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Spelers en begeleiding van 2e selectie VC Vlissingen Vlissingen 4januari2010 In vrede leg ik mij neer en meteen slaap ik in, want u, Heer, laat mij wonen in een vertrouwd en veilig huis. Psalm 4 vers 9 Na een ernstige ziekte is op 69-jarige leeftijd overleden onze geliefde zwager en oom Arie Snelleman echtgenoot van (opie Blankenburgh Halsteren: Annie de Wolf-Blankenburgh Cor de Wolf t Veere: Cor Blankenburgh t Bep Blankenburgh-Kooman Goes: Adri Blankenburgh Middelburg: )an Blankenburgh t Klazien Blankenburgh-de Wolf H.I. Ambacht: Rie Verburg-Blankenburgh Jan Verburg Goes: Bram Blankenburgh Marian Blankeriburgh-Verburg Zuidlaren: Jannie Geertsema-Blankenburgh Arnold Geertsema t Zoetermeer: Guus Blankenburgh Bea Blankenburgh-v.d. Meij Goes: Wim Blankenburgh Ria Blankenburgh-v.d. Knaap Oosterhout: Leny de Caluwé-Blankenburgh Johan de Caluwé Dronten: Coby v. Leeuwen-Blankenburgh Jaap v. Leeuwen Neven en nichten Breda, 3 januari 2010 Correspondentieadres: Hoge Hil 12,4822AD Breda Na vele fijne jaren van vriendschap is van ons heengegaan onze trouwe vriend Wij wensen Lina, Jacco, Annemarie, Marina, Ad en familie heel veel sterkte toe. Rob en Mien de Nooijer Leo en Mattie Goormachtig Piet en Rina van Beek Jan en Ina Sturm Arnemuiden, 4 januari 2010 Met grote droefheid hebben wij kennis- .fcv genomen van het overlijden van onze vriend en vroegere werkgever van onze zoons Karei Oele Arnemuiden: Lein enNeeltje Frankrijk Gesvres: Lein en Silvie Middelburg: Piet en Ellen Rien en Nicole Wij wensen Lina en de kinderen kracht toe om dit grote verlies te dragen. Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons trouw lid Karei Oele ons is ontvallen. We wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe bij dit verlies. WBE Walcheren Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van buurvrouw Janna de Kok-Slabbekoorn Wij wensen buurman Jan de Kok, de kinderen en klein kinderen de kracht en sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens de naaste buren uit de Meekrapstraat Kapelle. 6 januari 2010 kijk ook op Na een lang en arbeidzaam leven is na een periode van afnemende krachten, zacht en vredig van ons heengegaan onze geliefde zorgzame vader, groot- en overgrootvader Johannes Wisse sinds 21 november 1993 weduwnaar van Willemina Corré in de hoge leeftijd van 100 jaar en 9 maanden. Wij zijn dankbaar voor zijn nooit afgenomen zorg en liefde. Wij zullen hem erg missen, sterke de Heere ons in dit grote verlies. Aagtekerke: P. Wisse J. Wisse L. Wisse (in herinnering) A. Wisse (in herinnering) Middelburg: S.E. Mulder-Wisse Tj. Mulder (in herinnering) Goes: L.C.J. Kosten-Brouwer D. Kosten (in herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Wisse: Willeke Dries Christofen Florence Elliot, Louis Hans en Corina Michelle Wij danken een ieder voor de liefderijke verzorging die vader heeft ontvangen. Hierdoor heeft hij volgens zijn wens tot het laatst thuis mogen blijven. Middelburg, 5 januari 2010 Correspondentieadres Henry Dunantlaan 156 4334 BG Middelburg Onze vader is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 8 januari van 16.30 tot 17.00 uur. De Herdenkingsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden maandag 11 januari om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er ook nog gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In liefdevolle herinnering Dag lieve Opa Je was een wijs en zelfstandig man met veel inzicht en levenservaring Wij houden van je en wij zullen je missen als rots in de branding 27-03-1909 05-01-2010 Willeke Christof Hans Dries Florence Corina Ineke Elliot Michelle Louis Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Jaap Zonnevijlle Oud-bestuurslid, papierman en barbeheerder van Bolclub Finland RaakTegen Staak. Wij gedenken hem met waardering voor zijn inzet en wensen Anneke en de familie alle sterkte toe. Bolclub Raak Tegen Staak Met leedwezen vernamen wij het overlijden van de heer Arthur van Looij in de leeftijd van 63 jaar. Rabobank Nederland is hem dankbaar voor zijn inzet en getoonde interesse voor de organisatie. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. - Raad van Bestuur Rabobank Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34