0^^ Hlensenlinq.nl Juóliaiwi Lieven en Bregtje de Leeuw-Walrave rh/pHpfipf] MARIO Piet Minderhoud kijk ook op Woensdag 6 januari 2010 I 31 Langs deze weg willen wij onze familie, onze vele vrienden en bekenden hartelijk bedanken voor de zeer vele gelukwensen, bloemen en attenties welke wij ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. Goes, 3 januari 2010 Beukenstraat 239,4462 BZ Goes 00 00 -00 00. Erik Larsen The Guitar man Still my guitar gently weeps! A friend for all times! Once your born there's no limit. Once your gone the limit is immense Everyday we still got the blues together! He is still our Pride and Joy, The Boogie man, Mr. Golden Gibson. Farewell best friend! Shit Happens Peter Klaas en Rina Miguel en Chiara Peter en Angelina Friso' Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden en wie kan uoelen watje hebt doorstaan? Hoe te aanvaarden datje gaat, als je volop in het leven staat? Mog niet beseffend wat ons is overkomen geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zoon en broer Mario Adriaan Meijers A 13 jpli 1987 j" 4 januari 2010 Adrie Meijers Corrie Meijers-Dominicus Ramon en Romy Duinweg 59, 4374 EB Zoutelande Op vrijdag 8 januari om 13.00 uur zullen we Mario herdenken in de dienst van Woord en Gebed in "De Catharinakerk" te Zoutelande. Aansluitend zullen we hem om 14.00 uur naar de begraafplaats te Zoutelande brengen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Middendorp", aan de Smidsstraat te Zoutelande. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. 'Overal waar je kijkt, komt er geen eind aan het donker. Overal waarje loopt, zakken je voeten steeds dieperen dieper weg, in de grond'. Bl0f- De storm Intens verdrietig zijn we door het onverwacht over lijden van mijn lieve kleinzoon en onze neef Mario Meijers Zoutelande, 5januari 2010 Oma en opa f Meijers Kees en Maja Maas-Meijers Benno en Ilse Groeneweg-Maas Jet en Suze Rudy Maas en Hatasja de Smoker Eenzaam ging jij van ons heen zo helemaal alleen. Voorbij is lief en leed voorbij ook aljouw zorgen. Al watje streed en deed is in Gods hand geborgen. Voor allen veel verdriet lieve, lieve Mario vergeten zullen wij jou niet! Plotseling uit óns midden weggerukt onze lieve kleinzoon en neef Mario Westkapelle: Opa en Oma Dominicus 's Heer-Hendrikskinderen: Nelly en Dick Minnaard-Dominicus Leonie en Erik Sven.Anniek Cora en Janjaap Anna,Fleur,Luc Annelies en Robert Lieke Dennis en Mayke Zoutelande: Willy en Daaf Francke-Dominicus Ciska en Wim-Pieter Jesse,Tobias, Nathan Richard en Judith Westkapelle: Adri en Ria Dominicus-Lievense Angela en Mare Zoë, Fenna Leonard Westkapelle: Maarten en Nelly Dominicus-Hendrikse Peter en Melanie Onyx Sabine en Jackie Finn Niels en Renée Zoutelande: Lies en Jan Janse-Dominicus Laura en Ronald Alina Danny en Carina Christianne en Ronnie Kon ik maar even bijjezijn Kon ik maar even met je praten Stil, heel stil zijn we, nu Mario dit leven niet verder leven kon. Een vriend, een hele goede vriend. Christoffel Lieve Corrie en Adrie, Ramon en Romy, Jullie armen zijn niet te kort. Jullie liefde en zorg is zo groot. Karin en Wil Wouters-Kleinepier Bram Wiliemijn Matty en Stan Jesmiatka-Koppejan Ruben en Mieke Eva Zoutelande, 4 januari 2010 Verslagen en erg verdrietig zijn wij door het overlijden van Mario zoon van onze lieve vrienden Adrie en Corrie. Westkapelle: Kees en Debora Marjolein, Judith Zoveel niet gezegd, Zoveel niet gemaakt, Zoveel niet gedaan. Maar je moest waarschijnlijk gaan. Met intens verdriet namen wij kennis van het overlijden van Mario Meijers Broer van onze goede vriend Ramon Wij wensen Adrie, Corrie, Ramon Romy veel sterkte met de verwerking van dit verlies. Wij zijn er voor jullie. Pascal Santhi, Robert Miriam, Dennis Rigerda, Hilbert Angelique, Erik Maaike, Ad Marloes, Marc Patricia, Johnny Jorina, Joost, Rene, Michiel, Jacco, Martie, Evert, Rosa, Rozemarijn, Sjoerd Diep geschokt zijn wij na het plotseling overlijden van Mario Meijers Zoon van onze lieve vrienden Corrie en Adri In gedachten zijn wij bij jullie. Westkapelle Rinus en Hennie van de Sande Henk en Elly Wielemaker Wij zijn zeer getroffen door het overlijden van jullie zoon en broer Woorden schieten tekort bij deze ingrijpende gebeurtenis in jullie leven. Wij wensen Adrie, Corrie, Ramon, verdere familieleden en allen voor wie Mario dierbaar was moed, kracht en steun toe de komende tijd. Directie en medewerkers Dominicus BV Westkapelle - Goes Bedroefd zijn wij. doch met dankbare herinneringen, bij het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante fannie de Buck-Wondergein in de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: C. Buys-de Buck J. Buys (in herinnering) Lewedorp: S. de Kok-de Buck AJ. de Kok Neven en nichten 5 januari 2010 Wij zijn verdrietig omdat overleden is onze lieve schoon zus en tante Jannie de Buck-Wondergem |ac. Wondergem t Suus Wondergem-Leenhouts Bram Maljaars Tine Maljaars-Wondergem t Neven en nichten Oostkapelle, 3 januari 2010 Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van mijn broer, zwager en oom Echtgenoot van C. Minderhoud-Christiaanse Westkapelle J. Jobse-Minderhoud L. Jobse Neven en nichten 4 januari 2010 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zwager en oom Pieter Minderhoud Piet Wij wensen Sien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Serooskerke: J. Christiaanse t Goes: D. Christiaanse Middelburg: J. Christiaanse t M. Christiaanse-Abrahamse C. Christiaanse K. Christiaanse Naarden: C. Cijvat-Christiaanse A. Cijvat Tilburg: G. Christiaanse T. Adriaanse Middelburg: S. Christiaanse Kamperland: L. Christiaanse M.J.D. Christiaanse-Schellings Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33