opzemenst Familieberichten (Tlensenlina.nl A Annet de Jonge-van Hoeve Agnes Eliza Dierick (Ilensefllinq.nl I o H sterfgeval moeten er veel zakeni worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak gecM met veel administratie afhandelingen en papierw Dit blijkt in depri I Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 20 I Maandag 4 januari 2010 kijk ook op Woorden zullen nooit in staat zijn gevoelens uit te drukken zoals ze bedoeld zijn. Er zullen ook nooit genoeg woorden voor zijn. Na een noodlottig verkeersongeval is plotseling uit ons midden weggenomen onze zoon en schoonbroer John van de Waart (Mike) Hulst 29-4- 1977 Antwerpen 30 - 12 - 2009 Hulst: Jan van de Waart Jacqueline van de Waart-Burm Hulst: Nico van de Waart t Mischa de Ridder Hulst, 30 december 2009. Correspondentieadres: Liniedijk 2, 4561RZ Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 7 januari 2010 om 10.30 uur in de St. Willibrordusbasiliek, Steen straat 2 te Hulst. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats, bij zijn overleden broer Nico, aan de Van der Mael stede weg te Hulst. Afscheid van John nemen is mogelijk woensdag 6 januari van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in boven vermeld uitvaartcentrum. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Met ons allen hebben wij hier geen woorden voor! Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van John van de Waart Wij wensen Jan en Jacqueline de kracht toe om dit zware verlies te dragen. Ooms en tantes van de Waart Het gebeurde te snel hij ging te vroeg! Met verslagenheid hebben we kennis moeten nemen van het overlijden van onze kleinzoon en neef John van de Waart Opa en Oma Burm Ooms en tantes Burm Nu jij er niet meer bent, is het stil. Te stil, we missen je! John Neven en nichten van de Waart Zeer verdrietig zijn wij maar dankbaar voor haar jarenlange vriendschap en mooie herinneringen Geert en Frans Bep en Kees Hanny Wij wensen Ko, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Verdrietig, maar vol goede herinneringen aan haar liefde voor haar gezin, familie en vrienden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Paula van Putte-Neve weduwe van Ferdinand van Putte Hontenisse, 16 maart 1924 t Hulst, 1 januari 2010 San Carlos: Antoinette en Jacques de Bruijn-van Putte Joep en Diana, Emil Bart en Fabia Berkel-Enschot: Marina en Ruud van Esch-van Putte Bram en Frank Noortje en Bram Hulst: Adrie en Victoire van Putte-Fassaert Michiel en Dominique Y annick Hulst: Denise en Mario Boon-van Putte Simone en Bruce Francien en Marlijn Correspondentieadres: Emmalaan 4 4561 HX Hulst Ma is overgebracht naar rouwkamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, waar u afscheid van haar kunt nemen op donderdag 7 januari van 12.30 tot 13.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 7 januari om 13.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffino- weg 2 te Hulst. Na de uitvaartdienst is er bij de uitgang van de kapel gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Na de uitvaardienst wordt ma te ruste gelegd bij pa op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het onbegrijpelijke is ons overkomen, het plotseling overlijden van onze neef John Neven en nichten Burm beetje bij beetje moesten wij jou los laten je kon niet zo goed meer met ons praten jouw blik, de stilte deed vaak zeer de moeder, de oma van vroeger was je niet meer maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij dank voor alles wat je hebt gedaan Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame ma.en oma Antonius Jurrien Louis de Rijck in herinnering Aardenburg, 6 januari 1924 Aardenburg, 2 januari 2010 Schoondijke: Joke en Kees Herrebout-de Rijck Anniek en Michiel Bart en Wendy Rob Malden: Jacq en Brigitte de Rijck-de Smet Jan-Jurrien Michelle Arvid Eede: Mieke en Bert Lockefeer-de Rijck Marije Correspondentieadres: Joke Herrebout-de Rijck Tragel Oost 3 4507 JA Schoondijke Ma is thuis in Coensdike, Gaaiperswei 125, Aardenburg. De avondwake wordt gehouden op 6 januari 2010 om 19.00 uur in Coensdike. Daarna is er gelegenheid om van haar afscheid te nemen. De uitvaartdienst gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op donderdag 7 januari 2010 om 10.30 uur in de parochiekerk van de O.L.V. Hemelvaart te Aardenburg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Dorpshuis tegenover de begraafplaats. Indien u geen kennisgeving hebt ontvangen graag deze als zodanig beschouwen. Als leven lijden wordt is rusten goed. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij voor ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Jackie Cools echtgenoot van Claudette Gryp in de leeftijd van 60 jaar. Eede: Claudette Oostburg: Ruth en Jarno Casey, Randy Kleit: Karen en Filip Demi, Dion Eede, 1 januari 2010 4529 JG, Brieversweg 4 De Eucharistieviering zal plaatshebben op 7 januari 2010 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te Eede, waarna de begrafenis zal plaats hebben op begraafplaats de Verrijzenishof aldaar. Uw aanwezigheid is voor ons een blijk van medeleven in ons verdriet. Geen bezoek aan huis. Degenen die geen kennisgeving mochten ontvangen, hopen wij toch te bereiken met deze advertentie. wMI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22