H1ensenlinq.nl Daantjuh Tante Daantjuh Jaap Zonnevijlle kijk ook op Dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Adriaan Cornelis Labeur sinds 2003 weduwnaar van Cornelia Adriana Dorst Bruinisse, t Bruinisse, 1 februari 1920 3 januari 2010 Bruinisse, Dingeman Labeur t 1944 Dingeman Labeur t 1977 (annie Labeur-de Waal Rinus Labeur Mieneke Labeur-de Later kleinkinderen en achterkleinkinderen "In 't Ópper", kamer 1.49 Dr. de Kockstraat 13 Correspondentieadres: R. Labeur Deestraat 26 4311 BG Bruinisse De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal donderdag 7 januari om 13.30 uur gehouden worden in het "Stiltecentrum" van "In 't Opper". Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de alge mene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "In 't Opper". Indien u geen kaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij omdat onze lieve opa Labeur is overleden. Elles en Bram Hilde, Ries, Maartje en Lea Cora en Richard Anna, George en Noor Diane en Michiel Sanne en Giel Bruinisse, 3 januari 2010 Lieve Daniëlle "De hemel heeft er een stralende ster bij Ome Kees, Tante Neeltje, Carla, Jos, Alain, Bianca. Walid, Jeffrey, Tante Tmus, Ome Jack, Rogier, Miranda, Marciano en laleesha We zullen je missen Pa Bakker, Brenda, Delilah, Shaniva, Irma, Piet, Lonie, Kaj, Hans, Kees, Serrie, Lenneart, Adriaan, Melanie, Regina, Brenda, Britt, Dion Voor altijd in ons hartje Shannon, Selena, Sanne, Sterre Bedroefd staan wij stil bij het overlijden van Ada Riphagen moeder van onze collega Robin. Wij wensen Robin, Anne en familie veel sterkte en kracht toe. TWZ Christiaan Bijl, Marcel van Boven, Jennifer Groesser, Rudolf van der Heijden, Rembrandt Minderhoud, Sil Wielemaker Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega J.M. Moraal (Jacques) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden secretaris G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, I januari 2010 Gelukkig is hij, wiens deel het is de geheimen der aarde te kennen Euripide Met grote verslagenheid geven wij kennis van het onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jacob Marinus Moraal Jacques 's-Gravenhage, 30 december 1928 Vlissingen, 28 december 2009 Vlissingen: lanny Moraal-van der Loo Nederhorst den Berg: Martin Moraal en Sonja Goote - Rainier en Leonie Vlissingen: Wouter Moraal Berkel en Rodenrijs: Arnoud en Yvonne Moraal Den Haag: Jan Moraal Grasse (Frankrijk): Pieter van der Loo Mendelssohnlaan 1 4384 MP Vlissingen Ingevolge zijn uitdrukkelijke wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega en lid van onze vereniging J.M. Moraal (Jacques) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J. Mastenbroek, voorzitter Vlissingen, 1 januari 2010 Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar lief en dierbaar waren is heden toch nog onverwacht van ons heengegaan Pieternella Sinke in de leeftijd van 84 jaar. Sinke (in herinnering) C. Sinke- van Belzen Nichten en neven Vlissingen 30 december 2009 Zorgcentrum "Weyevliet" Correspondentie-adres: Koudekerkseweg 94 4382 EK Vlissingen De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden maandag 4 januari om 12.30 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelt- laan te Vlissingen. Na afloofvis er nog gelegenheid tot condoleren in genoemd uitvaartcentrum Voorafgaande aan de dienst is vanaf 12.00uurtot 12.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Maandag 4 januari 2010 I 19 Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moet ik u tot mijn groot verdriet mededelen dat van mij is heengegaan mijn lieve en zorgzame man Jacob Isaac Zonnevijlle Jaap echtgenoot van Anneke Janna Zonnevijlle - de Meijer Biervliet t Oostburg 2 augustus 1937 2 januari 2010 Oostburg: A.J.Zonnevijlle-de Meijer Quarles van Uffordweg 30 4501 KW Oostburg Mijn man is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 6 januari van 15.00 tot 15.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 7 januari om 14.00 uur in de Hervormde kerk te Oostburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk, waarna we in het Hervormd Kerkcentrum koffie drinken. De crematie zal in stilte te Terneuzen plaatsvinden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zwager en oom Jacob Isaac Zonnevijlle Roosendaal: J.S.de Maertelaere-de Meijer Chr. de Maertelaere Kloetinge: A.F.de Meijer in herinnering L.B.de Meijer-Brakke Biervliet: F.A.de Meijer V.M.de Meijer-de Ruijsscher in herrinnering Oostburg: S.J. van der Meulen-de Meijer S.A.van der Meulen Oostburg: A.l.de Meijer A.J.de Meijer-Bezuyen Schiedam: M.C.de Wit-de Meijer R.F.de Wit Neven en nichten Oostburg, 2 januari 2010 I Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze buurman. Dankbaar zijn wij voor alles wat hij voor ons betekend en gedaan heeft. Wij wensen Anneke en familie veel sterkte toe met dit verlies. Mevr. Hoogesteger Mevr. van Hee Familie Dekker- de Nood Op oudejaarsavond nam de Here tot Zich onze lieve tante Leuntje de Puit-Koster in de leeftijd van 101 jaar. Wij zullen de liefde en vriendschap die wij van tante Leu ontvingen nooit vergeten. Middelburg K.P. Geschiere C. Geschiere-de Puit Biezelinge f. Francke J. Francke-de Puit Middelburg A. Geschiere M. Geschiere-de Puit Terneuzen J. Slabbekoorn (in herinnering) G.C. Slabbeköorn-de Puit

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21