iïeberichten (ïlensen it a.nl Luca Menheere {jBDOfBïl nypfjprjprj Erik Larsen 18 I Maandag 4 januari 2010 kijk ook op Graag willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele kaarten, kado's en andere attenties die we hebben gekregen na de geboorte van onze zoon en mijn broertje: Verder willen wij iedereen een goed en gezond 2010 wensen! Conrad, Mirjam, Noa&Luca Menheere-Janse Zuidstraat 5, Westkapelle Verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen berichten wij u dat vredig in haar slaap van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, pleegmoeder en oma Lena van Dongen-van de Velde Leentje in de leeftijd van 83 jaar. Haamstede, C.J. van Dongen Renesse, Rini en Betsie van Dongen Richard André Zierikzee, Jan van Dongen en Carla Arends Alicia Jeroen Zoë Remy Denise Arnemuiden, Henk en Marjanne Ringelberg l januari 2010 Kloostertuin 36 4328 HZ Haamstede De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 6 januari in "De Putmeet", Ingridstraat 36 te Scharendijke, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet". Vrede is er voor wie op U vertrouwt. lesaja 26 3b ln dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat vredig in haar slaap is overleden, mijn moeder en onze oma Luberta Geschiere-Jansen sinds 1997 weduwe van Lein Geschiere in de leeftijd van 96 jaar. Zierikzee, Els Geschiere Brouwershaven, Henk van Donk Zierikzee, Nicolette en Dick Quant-van Donk Lennert, Lise, Tom Nieuwerkerk. Robert Hans en Marleen van Donk-van den Hoek Judith, Ilse Kaapstad (Z.Afr.), Mirjam van Donk en Edgar Pieterse Rafaël, Mariu Zierikzee, 1 januari 2010 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Scheepstimmerdijk 27 4301 LR Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden woensdag 6 januari in de "Thomaskerk", St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 12.00 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Voor de dienst is er vanaf 11.30 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de "Thomaskerk". Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Corinthiërs 13 Wij zijn erg verdrietig door het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Janna van Gilst-de Wild A Colijnsplaat, 13 februari 1929 f Kortgene, 1 januari 2010 Kortgene Piet van Gilst Middelburg Kees van Gilst Anneke van Gilst - Verwei Marten en Jasmijn Maaike, Jasper en Fleur Roelof Terheijden Nelleke de Regt - van Gilst Rinus de Regt JVlarieke en Steven Jochem en Natallia Ymke Middelburg Marleen Kosters - van Gilst Rob Kosters Daan Matthijs Wilhelminastraat 147, 4484 AE Kortgene Iedereen die haar heeft gekend zal beseffen hoe groot het verlies is voor ons. Janna is opgebaard in het stiltecentrum van "Monuta", Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Indien u afscheid wilt nemen, dan graag in overleg met de familie. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 januari om 13.00 uur in de Protestante Kerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend vindt om 14.00 uur de begrafenis plaats op de Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "het zaaltje" naast de kerk. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante. Janna de Wild echtgenote van P. van Gilst Wissenkerke: A. Geelhoed-de Wild A. Geelhoed Zierikzee: M. de Wild N. de Wild-van Leeuwen Colijnsplaat: A. de Wild L. de Wild-Geelhoed (in herinnering) Goes: G. de Schipper-de Wild J. de Schipper (in herinnering) G. Huige (in herinnering) Wolphaartsdijk: P. de Wild S. de Wild-van de Velde Prinsenbeek: J. de Wild E. de Wild-van Liere Baarland: N. van Wingen-de Wild J. van Wingen Neven en nichten 1 januari 2010 SS V) sp Buiten is alles stil. De vogels verstomd, de kleuren zo kil. Denk na, herhaal, wat is er toch gebeurd. Oorverdovende stilte, een grote leegte. De leegte van mijn ziel. Verscheurd. Wat zullen we jou missen. Coverband "Suck On This". De moedige glimlach van je lieve gezicht blijft voor altijd in onze herinnering. Met gevoelens van verdriet, dankbaarheid en grote bewondering, hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader en opa Jan Goedegebure sinds 2006 weduwnaar van Jo Goedegebure-Traas in de leeftijd van 82 jaar. Nieuwerkerk, Hans Jan Leiden, André en Marieke Niels Bruinisse, 1 januari 2010 Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Weststraat 21 4306 CM Nieuwerkerk De herdenkingsdienst zal woensdag 6 januari om 13.30 uur gehouden worden in de "Johanneskerk" van de Protestantse gemeente te Nieuwerkerk. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Punt-3". Wij willen alle medewerkers en vrijwilligers van zorg centrum "In 't Opper" hartelijk dank zeggen voor de goede verzorging. Familie Goedegebure Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jan Goedegebure weduwnaar van Johanna Traas in de leeftijd van 82 jaar. Oost-Souburg: A. Goedegebure-op 't Hof Oost-Souburg: M. Goedegebure-Spruit Vlissingen: H. Goedegebure Neven en nichten Bruinisse, 1 januari 2010 Verdrietig nemen wij afscheid van een warm en bijzonder mens, onze lieve zwager en oom Jan Goedegebure Lou Traas Sien Traas-Dominicus Ca trien Spruit-Traas Jan Spruit Casper Traas Willy Traas-Kaaisteker Ko Traas Mina Traas-Braam Piet de Smidt in herinnering Mies Traas Zofia Ignatowier Kees Traas Jannie Traas-Dekker Neven en nichten 1 januari 2010 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Piet Beekman "Ken uw schip gewaardeerd oud conciërge van "de Triangel" te Vlissingen. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leerkrachten, ouders en (oud-) leerlingen van S.B.O. het Springtij (voorheen "DeTriangel")

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20