Museum Asiel hoort de bij jaarwisseling Initiatiefnemer 80 km op N57 teleurgesteld 23 Mol Agrocom opent nieuwe hoofdvestiging The Old Firm op Graauwrock UITVERKOOP! 'De Piraat' Diefstal uit bouwkeet aan de Poortkade Snertwandeltocht wsv 't Zand Automobiliste rijdt tegen boom UITVERKOOP! DELS'CHER Agent krijgt steen tegen het hoofd zaterdag 2 januari 2010 Mensen vinden het echt een verrijkng. Daar ben ik wel trots op. Ria Geluk Op een paar centen na, kunnen we in 2010 gaan bouwen. Theo Ketting - gewoon gezellig - STRANDPAVILJOEN Dagelijks geopend t/m 10 januari Duinweg Oostkapelle OUDE TONGE - Mol Agrocom, toele verancier voor agrarische bedrij ven en bedrijven in de groenvoor zieningssector, opent vrijdag 8 ja nuari haar nieuwe hoofdvestiging in Oude Tonge. Mol Agrocom is een van oorsprong Schouwen-Dui- velands bedrijf ontstaan uit Mol-Schuddebeurs en de laatste ja ren enorm gegroeid. Na de offi ciële opening vrijdagmiddag zijn vrijdagavond de klanten welkom. Zaterdag 9 januari van 13.00 tot 16.00 uur wordt open huis gehou den van alle belangstellenden. Her man Mol, de grondlegger van het bedrijf tekent voor de officiële opening. Ook de nieuwe huisstijl wordt gepresenteerd. door Theo Giele MIDDELBURG - Precies een jaar na dat de Middelburgse gemeente raad voor het eerst in de geschiede nis een burgerinitiatief overnam, is de man achter dat burgerinitia tief zeer teleurgesteld. Seijbel verza melde vorig jaar 250 handtekenin gen voor zijn pleidooi om de snel heid op de nieuwe N57 omlaag te brengen van 100 naar 80 km per uur. Bij het instemmen met het burger initiatief werd in de raad al opge merkt dat het vaststellen van de maximumsnelheid op de weg geen bevoegdheid van de gemeen te was, maar van Rijkswaterstaat. Uit sympathie stemde men toch voor. Seijbel wil een lagere snel heid om redenen van veiligheid en milieu. Rijkswaterstaat houdt vast aan aan 100 km per uur. In een brief aan het college van B en W uit Seijbel zijn teleurstelling hierover en over de hele gang van zaken. Zijn conclusie is dat voor Rijkswaterstaat 100 km per uur een vaststaand gegeven is en dat er vanuit het college nauwelijks iets is gedaan is om Rijkswaterstaat op andere gedachten te brengen. Seijbel vraagt het college het nu hogerop te zoeken: bij de minister van Verkeer. GRAAUW - Het programma van popfestival in open lucht Graauw rock in Graauw krijgt steeds vaste re vormen. Naast the Vipers heeft de organisa tie ook Suck On This en The Old Firm gecontracteerd voor het festi val op donderdag 13 mei (Hemel vaart). Naast deze drie bands treden ook de band Flip 5 en uiteraard de win- naar van the Road to Graauwrock op. Meer dan 70 bands hebben zich inmiddels aangemeld voor de ze selectiewedstrijd. Binnen enkele weken hoopt de or ganisatie de naam bekend te ma ken van de topact waarmee onder handelingen worden gevoerd. www.graauwrock.nl ZIERIKZEE In een bouwkeet aan de Poortkade in de Zierikzeese buitenwijk Poort ambacht is woensdag ingebroken. De dieven verschaften zich - ver moedelijk tussen 13.00 en 16.15 uur - toegang tot de bouwkeet door een deur te forceren. De dieven gin gen er vandoor met bouwmateria len en gereeedschappen met een gezamenlijke waarde van enkele duizenden euro's. De omvang van de totale schade is bij de politie niet bekend. MIDDELBURG De Middelburgse wandelsportvere niging 't Zand houdt op op zater dag 9 januari haar 34e Snertwandel tocht. Aan deze tocht kan zowel door leden als niet-leden, indivi dueel en in groepsverband worden deelgenomen. Er is een route van 5 km en één van 10 km. De staxt is om 13.30 uur. Het startbureau is in het Wijkgebouw De Vergulde Baars in de Baarsjesstraat 42. Het startbureau is open van 13.00 uur tot 17.00 uur. OUD-VOSSEMEER Een 30-jarige automobiliste uit de gemeente Schouwen Duiveland is woensdag op de Mareweg in Oud-Vossemeer met haar auto door nog onbekende oorzaak van de weg geraakt en tegen een boom gereden. Het ambulancepersoneel heeft de vrouw onderzocht maar ze hoefde niet naar het ziekenhuis. De auto was zodanig beschadigd dat hij moest worden weggesleept. UITVERKOOP! Grote Markt 11-13, Goes ^/ww.delscher.nl VLISSINGEN Donderdagavond rond 18.30 uur kreeg de politie een melding van vernielingen, die gepleegd werden in een leegstaande woning in de- wijk Sterkenburg in Vlissingen. Al le ruiten werden vernield. Ook werd bij een leegstaand pand in Bo nenburg het raam van een schuur vernield. De polit'ie kwam ter plaatse om de schade te bekijken maar bij het weggaan kreeg één van de agenten een steen tegen het hoofd. De be trokkene liep geen letsel op.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 67