niensenljnq.nl kijk ook op Ada Maatje Neeltje van der Weel - Fondse Annet de Jonge - van Hoeve echtgenote van Ko de Jonge Annet de Jonge - van Hoeve ÉJr I iMSII Zaterdag 2 januari 2010 39 Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Intens verdrietig zijn wij omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons omringd heeft. Na 5 jaar dappere strijd is in haar vertrouwde omgeving zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze geweldige moeder en oma Ada Riphagen-van Kekem Rotterdam, 23 april 1950 t Middelburg, 30 december 2009 Rob Riphagen Manon en Luciën Julien Robin en Anne Belfort 47 4336 JK Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 6 januari om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van Ada Riphagen (schoon)moeder van onze vrienden en oma van ons vriendje Wij wensen Manon, Luciën, Julien, de vader van Manon, Robin en Anne veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Ferry en Miranda Elayne Richard en Rarnona Rick, Daniël en Xochyl Rens en (udith Jurgen en Mariska Martin en Vanessa Evita Als iets liefs je verlaat, blijft toch de liefde. We zijn erg verdrietig door het overlijden van De moeder van onze vriend Robin Wij wensen Rob, Manon, Luciën, Juliën, Robin en Anne heel veel sterkte toe. Maurice Veerle, Robin, Ricardo Nicky, Mark Liselotte, Jan-Kees, Marjet Luuk, Lianne Dylan Moeder zijn is alles geven, zorg en lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, allesen tevreden sterven. Dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, maar verdrietig om haar heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma sinds 16 januari 1999 weduwe van J. Th. van der Weel in de leeftijd van ruim 87 jaar Maja en Gilles Jan en Tonja Marianne en Piet Klein- en achterkleinkinderen 29 december 2009, Zorgcentrum Duinoord Correspondentieadres: Duinwegje 9 4328 LE Burgh De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. De Here is mijn herder, ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen. 1 Uit psalm 23. Na een blijmoedig leven, waarvoor zij God dankbaar was, is van ons weggenomen onze geliefde zus, schoonzus, tante en oud tante Pietemella (Ada) Neeteson in de leeftijd van 91 jaar. Hoek: C.J. de Jonge-Neeteson Kloosterzande: C. Neeteson-van Arentals Hulst: N.T. Neeteson-Veth Etten-Leur: Nelly de Jonge en Jan Edgar Dijkstra Terneuzen:Jan en Bianca de Jonge-Wille Josje Karlijn Femke Hoek: Marleen en Matty van Leuven-de Jonge Thijs Youri Hoek: Peter en Edith de Jonge-van Buren Tal/tha Lydia Rachel Elisa Lotte Etten-Leur: Ferdy en Jolanda de Jonge-Witte Mirjam Esther Familie Neeteson Terneuzen, 31 december 2009 Correspondentieadres: Irisstraat 124 4542 EJ Hoek Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 januari van 19.00 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden dinsdag 5 januari om 14.00 uur in de protestantse kerk aan de Langestraat te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zullen je missen Johan Schipper Sommige dingen in het leven zijn niet te bevatten. Rink en Ali Linda en Winfried Jacqueline en Renzo Een uniek mens is heengegaan. Nu zijn we verbijsterd en bedroefd, maar zij zal altijd bij ons blijven door de onuitwisbare herinnering die zij achterlaat. Overal en altijd verspreidde zij warmte en liefde. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van Daantjuhhh Alex Yasmina, Rachma Annie en Egbert Liza, Micke, Miliano Bep en Sjors ,Luc U kunt van zaterdag tot dinsdag van 13.00 tot 14.00 uur en van 18.30 uur tot 19.30 uur afscheid van Daantjuhhh nemen, in de familiekamer van het uitvaartcentrum van "Monuta", Industrieweg 20 te Vlissingen, (ingang via kleine hek). De afscheidsdienst wordt woensdag 6 januari om 11.00 uur gehouden in de "Onze Lieve Vrouwekerk" aan de Singel te Vlissingen. Daarna brengen we Daantjuhhh. naar haar laatste rust plaats op het R.K. gedeelte van de begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Heden vernamen wij het droevige bericht dat is overleden de heer Aalbregt Rijk Hij was gedurende vele jaren directeur van de voormalige Rabobank Ovezande. Wij wensen zijn echtgenote, (klein-)kinderen en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Namens Raad van Commissarissen, directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde Ik heb het leuen liefgehad, •u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij ons heeft gegeven, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma 20 juli 1942 t 30 december 2009 Biervliet: Ko de Jonge J3iervliet: Nancy en Ronald Maud Anouk Philippine: Frank en Michelle Martijn Goes: Rian en Richard Nienke Ilse Jutta Paviljoenweg 4 4521 RD Biervliet Annet is thuis, alwaar geen bezoek. Wij nemen afscheid van Annet op maandag 4 januari 2010 om 14.00 uur in de Hervormde kerk te Biervliet. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. De crematie zal in stilte plaatsvinden. i 1 Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met al haar wilskracht en levenslust heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Verdrietig moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Annet de Jonge-van Hoeve Schoondijke: A. van Hoeve St. KruiscN. de Smit-van Hoeve I. de Smit Marleen en Leo Anke Schoondijke: J. van Hoeve G. Madou Roozendaal: J. van Hoeve Almere: L. van Hoeve L. van Hoeve-Lavin Diepbedroefd heb ik kennis genomen van het overlijden van mijn schoondochter C. de Jonge - Murre Terneuzen, 30 december 2009.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41