familieberichte; (D lllensenlinq.nl Luuk Rine Willemse-Bakker n üyarlsdöri Leuntje de Puit - Koster Arthur Bernard Francois Adrien van Looij Arthur van Looij Arthur van Looij 38 I Zaterdag2 januari 2010 ook op ü'düüfnn Op 30 december 2009 is geboren onze kleinzoon Wij wensen Ron, Linda en grote broer Tim veel geluk toe. De trotse opa's en oma's Ad en Ineke van den Boom Mike en Corrie van Lieshout uuu'dum Zaterdag 9 januari 2010 hopen onze lieve ouders, groot- en overgrootouders Krijn Faaeee en 3erra Faaeee - Roe\ee hun 65 jarig huwelijkte vieren. U wordt van harte uitgenodigd hen 'hiermee te feliciteren van 15.00 uur -17.30 uur in brasserie "De Zeezot" Zuidstraat 101 Westkapelle l.v.m ruimtegebrek liever geen bloemen of planten. Onze moeder en oma hoopt 10 januari 2010 haar 90e vefjaardag te vieren. Wilt u haar komen feliciteren, dan bent u van harte welkom op de receptie op 9 januari van 15.00 tot 17.00 uur bij H.C.R. Kodde Burg. Bosselaafstr. 14 4363 AW Aagtekerke Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Jezus! Uzv verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Verdrietig, maar met dankbare herinnering aan al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat heden rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overoma en vriendin sinds 1986 weduwe van Simon de Puit in de gezegende leeftijd van 101 jaar Biezelinge Wemeldinge Biezelinge Kloetinge Den Haag Hellevoetsluis Kapelle Yerseke 's-Gravenpolder Kapelle Goes Corrie van dé Linde - de Puit (in herinnering) Bertus van de Linde (in herinnering) Bert en Dorrit Mick Onno en Marjan Sari Imanse - de Puit Iman Imanse Arie Letty en Thijs Cynthia, Larissa, Mariska Luuk de Puit Silvia en Wil Lucie en Rini Ricardo, Kevin en Anne, Marjolein Sandra en Pat L.J. Verhoeven - de Jonge Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Cederhof voor de jarenlange goede verzorging. Kapelle, 31 december 2009 Correspondentieadres: Stationsstraat la 4421 AK Kapelle Gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 5 januari 2010 van 12.30-12.50 uur in de consistorie van de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsdienst voor familie en belangstellenden worden gehouden in de kerk, waarna om plm. 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Mozeskerk. Na een kort ziekzijn is vredig ingeslapen onze lieve moeder en oma Aagtje Pieternella Jacoba Fierens-Zorge sinds 2004 weduwe van Hendrik Fierens in de leeftijd van 84 jaar. Tiny en Henk Flikweert-Fierens Mia en Wim Nikerk-Fierens Aad en Coby Fierens-Reuvers Sjaak in herinnering - kleinkinderen en achterkleinkinderen Oosterland, 30 december 2009 Hofplein 27 Correspondentieadres: Laurensweegje 5 4307 NM Oosterland De afscheidsdienst zal gehouden worden dinsdag 5 januari in de "Voorkerk" van de Hervormde gemeente. Torenplein te Oosterland, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Vooraf is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de "Voorkerk". Vechten deed je in het begin, maar het bracht je geen gewin. Zonder blagen heb je het volbracht. De laatste maanden, donker als de nacht. Maar je leefde in het volle vertrouwen, straks het grote LICHT te mogen aanschouwen J.C. Franse. Na moeizame laatste jaren, zonder verdere levensverwachting, verlangend te worden opgenomen in de Eeuwigheid, is rustig ingeslapen Johannes Bernadus Fischer Delft, 17februari 1920 Vlissingen, 30 december2009 Partner van Vader van Grootvader van Jopie Franse Han en Effen Pint en Judith David Astrid Laura 1Met dantfaan het J.Q.V.-team voorde (atydurige intensieve zorg. Correspondentieadres J.C. Franse Rooseveftstaete Vredehoflaan 622 4382 CK Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woens.dag 6 januari om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Haverufijk 3 te Middelburg Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. echtgenoot van Iréne Dusarduyn *IJzendijke, 28 maart 1946 Fem eenvoudige/, hardwerkende' vrouw, genietend van/ wiemen/ en/ kleine/ dingen/ om/haar heem. Bedroefd, maar dankbaar dat we/haar yo-lang-byf ome mochten/ hebbem, gewen/ wij kennis van/ het overlijden/ van/ omye/ lieve/ tante/ AdruM\u/Ma^tvy\a/ Cjrootfcuny - Vcrdmxmd/ Simdi/7 april/1993 weduwe/vamAdrLe/Cjrootjams- 24 januari/1914 f 1 januari/2010 VlCaingem: Rimi/de-Plaa/ Oost-Souburg-: -piny emJamJamie/ - de/plaa/ Zorgcentrum/Ve/Zoute- Viever kamer 4 Dcmgeytraat 1 4388 VJ Oost-Souburg Fr Li- gelegenheid om- afscheid/ vam haan te/ nemem op woensdag/6 januari/a/.S/. vamlO.OO tot 10.30 uur imrouwcemtrum/'Middelburg-', Buitenhbvelaaml. Aandaltend/yabereemkarte/samenikorriityijivin/de/ oaaIo/ vam de/ algemene/ begraafplaat!- aam de- Wedeliyke/Oude/Havendifk/3 te-Middelburg/. Na/de/begrafenéy Li-er gelegenheid/tot condolerem Lm voornoemd- rouwcemtrum/. Mocht u/ door crwutandighedem geem rouwbrief ontvamgem hebbem, dam veryoekem wij u/ de^e/ advertentie- als- yodanig te- bacihouwem. Als ik dood ben, treur dan niet. Ik ben echt niet weg moet je weten. Het is de heimwee die ik achterliet. Dood ben ik pas als jij mij bent vergeten. Bram Vermeulen Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Heel verdrietig zijn we dat we afscheid hebben moeten nemen van mijn bijzondere maatje, ons pap en opa Arthur t Terneuzen, 31 december 2009 Sluis: Iréne van Looij-Dusarduyn Valkenswaard: Joerievan Looij en Chantal van Daal Jimmi en Levi Peter van Looij (in herinnering) 31 december 2009 Groenevelt 14 4524 MB Sluis Arthur is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 6 januari 2010 om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sluis. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in besloten kring. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Weinig nemen en veel geven altijd hartelijk en warm, als de mensheid zoals jij was was de wereld niet zo arm" Veel te vroeg is van ons heengegaan onze vriend, lid van onze club, de heer Wij wensen Irene, zoon Joeri, schoondochter en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit verlies. De leden van de Koperen Passer 't Zwin te Sluis. "Ai hield je nog zo veel van het leven, je had het niet in eigen hand. Ongevraagd moest je ons verlaten en wij staan machteloos aan de kant" Onverwachts is van ons heengegaan onze vriend, voorzitter van onze studieclub, de heer Wij wensen Irene, zoon Joeri, schoondochter en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit verlies. De leden van Beleggingsstudieclub Fortuna te Sluis."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40