verzorgenden IG Aankomend Managing Director (partner) Mercuri Urval Wij zoeken een: Assistent Inkoop en Logistiek m/v die het tradersvak (in zuivelproducten) niet los wil laten Ter Weel. Monteurs Kunstwerken FUNCTIE-INHOUD: Werkzaamheden voor meerdere bedrijven Onderhouden van contacten met onze leveranciers Benodigde gegevens verzamelen voor inkooporders en leveringen Controleren op juistheid, volledigheid en tijdige levering Diverse ondersteunende taken voor inkoopafdeling zaterdag 2 januari 2010 31 Voor het onderhoudscontract rondom de Oosterschelde zoeken wij meerdere Monteurs Kunstwerken. Ben jij op zoek naar een zelfstandige baan met afwisseling, een collegiale werksfeer en flexibiliteit qua werktijden? Wij zoeken collega's die willen aanpakken. Functie-eisen Om bij ons aan de slag te kunnen, is het belangrijk datje een opleiding op webniveau 3 of 4 (voorheen MBO) richting Elektrotechniek hebt afgerond en in het bezit bent van rijbewijs B. Je hebt enkele jaren relevante werkervaring opgedaan. Mechanische en/of hydraulische kennis is een pré. In verband met het draaien van storingsdiensten een VolkeiWessels onderneming zoeken wij collega's die woonachtig zijn in de directe omgeving van de Oosterschelde. Informatie Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Jeroen Dekker, Clusterleider Kunstwerken, te bereiken op telefoonnummer 06 - 50224691 Sollicitatie Ben je de nieuwe collega die wij zoeken en wil je solliciteren? Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je sturen naar: VolkerRail, ter attentie van de afdeling Werving Selectie, Postbus 240,4130 EE Vianen of per e-mail naar personeelszaken@volkerrail.nl. - fijnmechanicus instrumentenmaker - kwaliteitscoördinator technisch onderhoud - seniorverpleegkundige afdeling longgeneeskunde Meer informatie? Kijk op www.franciscusziekenhuis.nl stressbestendig talent voor organiseren commerciële instelling JOUW PROFIEL: MBO+ werk-en denkniveau Woonachtig in de regio Ervaring, met inkoop is een pre Voor het verzorgingshuis Gasthuis in Goes, zijn wij per 1 februari 2010 op zoek naar: minimaal 20 uur per week Voor onze hoofdvestiging in Roosendaal zijn wij op korte termijn op zoek naar een Bezoek voor meer informatie onze website: www.leys.nl Alpha Group of Companies, opgericht in 1976 en gevestigd te Waalwijk, is een middelgroot handelshuis in zuivel- en andere voedings- 2§ middelenproducten. Het bedrijf is, met een omzet van 100 miljoen Euro, door haar ervaring, betrouwbaarheid en zorgvuldig opgebouwde persoonlijke |g contacten uitgegroeid tot een vooraanstaande internationale handelspartner. De organisatie kenmerkt zich door een ondernemende werksfeer en een hecht teamverband (15 medewerkers) waarbij iedereen zijn verantwoordelijkheden neemt. Door de behoefte van één van beide aandeelhouders om zich terug te gaan trekken uit de actieve ondernemers rol zijn wij op zoek naar een complementaire (m/v) Wij bieden kandidaten een uitdagende baan in een groeiende omgeving. Belangstellenden worden verzocht zo spoedig mogelijk (uiterlijk binnen 14 dagen) hun schriftelijke sollicitatie inclusief een korte motivatie en curriculum vitae te zenden aan: Leys bv, Postbus 1051, 4700 BB, Roosendaal t.a.v. dh'r. J. Vermeer. Je kunt ook reageren via e-mail: vacature@leys.nl. Jouw reactie zal vertrouwelijk worden behandeld. Mondelinge informatie verstrekken wij graag. Je kunt hiervoor telefonisch contact opnemen met dhr. M. de Jong, tel. 0165 52 20 20. Uw positie LI wordt mede verantwoordelijk voor de omzet- en winstgroei van de totale organisatie. U start met zich te bewijzen als een succesvolle wereldwijd actieve trader van zuiveiproducten. U zorgt voor uitbouw van het bestaande netwerk van leveranciers, agenten en (industriële) afnemers. U volgt economische, politieke, klimatologische ontwikkelingen en anticipeert snel op marktbewegingen. U weet het juiste moment van in- en verkoop te bepalen. U bewaakt bij het maken van de deals het financiële risico. Samen met de afdeling afwikkeling zorgt u voor een correcte logistieke en administratieve afhandeling van orders. In goed onderling overleg neemt u de rol van partner over. U bent dan, samen met een tweede partner, eind verantwoordelijk voor de aansturing van de totale organisatie. Uw profiel Een afgeronde HBO/WO vooropleiding richting economie, bedrijfskunde, agrarisch of in de voedingsmiddelentechnologie. Ruime ervaring als Commodity Trader in de voedings middelenindustrie is vereist. Ervaring in de handel van melkpoeders is een pre. Kennis van algemene bedrijfsvoering en management opgedaan door (project-)managementervaring. U geniet nog dagelijks van de commerciële spanning van het tradersvak maar zoekt naar meer voldoening. U wilt nu de stap naar het ondernemerschap maken. U weet met uw passie voor het scoren in de internationale handel ook een optimale (klantjsamenwerkingsrelatie te behouden. U durft risico's te nemen, bent analytisch en cijfermatig sterk onderlegd. U bent bereid regelmatig internationaal te reizen. Goede talenkennis. Alpha Group of Companies biedt Een verantwoordelijke rol en positie waarbij u de dynamiek van de internationale handel niet hoeft los te laten. Een stabiele en financieel zeer gezonde organisatie met veel deskundigheid. Een prettige werkomgeving, resultaatgericht, geen heilige huisjes, directe communicatie, korte beslislijnen en geen vergadercultuur. Plezier in het werk staat centraal. Een aantrekkelijk vooruitzicht om bij gebleken prestaties en fit op korte termijn partner te worden. Bent u deze energieke allround trader? Solliciteer via www.mercuriurval.nl. De vacature vindt u met ref.nr. 94786 of via de zoekterm 'Trader'. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Anieke van Eist, recruiter Mercuri Urval, via 033 - 450 14 05. Kijk ook op www.alphagroup.nl. Jouw bagage - diploma verzorgende IG niveau 3. Ter Weel biedt - tijdelijk dienstverband voor de duur van 1 jaar met de mogelijkheid tot uitbreiding van uren; - salaris conform de CAO WT, inschaling FWG 35; - aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering en een spaarloonregeling. o*" Herken je jezelf? Voor meer informatie over de vacature verwijzen wij je naar onze website: www.terweel.nl. Een sollicitatiebrief met CV kun je vóór 14 januari 2010 e-mailen naar vacature@terweel.nl, onder vermelding van vacature verzorgende locatie Gasthuis. smH ZORGGROEP ïxibefe In de waterrijke gebieden in Nederland zijn talrijke kunstwerken te vinden.VolkerRail gaat in 2010 de beweegbare en vaste bruggen en sluizen rondom de Oosterschelde, inclusief de Oosterscheldekering, in onderhoud voorzien.Vaak is zo'n brug in de wijde omtrek de enige verbinding met de overkant- storingen zorgen dan ook voor grote vertraging.Goed onderhoud is daarom erg belangrijk. VolkerRa» zoekt t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 123