Cornelia Izabella Kievit Ton Gijbeis Leuntje Adriana Kaan-van Drie! 40 I Donderdag 31 december 2009 kyk ook op m fï)enSgn[if,pi Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan onze pa die voor altijd van ons afscheid nam Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve pa, opa en opa Frans Franciscus Johannis Ploegaert sinds 1955 weduwnaar van Eugenie Mathilde Hamelijnck in de leeftijd van 88 jaar. Oda en Ronny Mare en Monique Noa Finn Jamie Emily Giny en Edwin Jessie Joel 29 december 2009 Alikruik 16 4553 CG Philippine De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 4 januari 2010 om 10.00 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Philippine, waarna de begrafenis volgt op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Restaurant "De Zwaan", Havenstraat 2 te Philippine. Lieve opa Frans, je bankje is nu leeg We misseo je, Noa Finn Jessie Joël Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Frans Ploegaert Rosa en Willy Marion en Johan Linda en Jan Wij wensen Oda, Ronny en de kleinkinderen veel sterkte toe. Heden overleed na een langdurig moedig gedragen ziekte onze dochter, mijn zuster en schoonzuster echtgenote van J. Snip ^Middelburg, t Middelburg, 21-01-1952 29-12-2009 Middelburg: W. Kievit D. Kievit-Boone Heerhugowaard: F.P. Kievit S.M. Kievit-Groot Met verdriet maar toch ook met een gevoel van berusting hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerkster T rudie Hoogesteger Wij wensen echtgenoot Hans en vader Bram en allen die in nauw contact met haar stonden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Ondanks haar lichamelijke broosheid en ongeneeslijk ziek zijn, wist zij steeds opnieuw energie te vinden om door te gaan. Wij denken met genoegen terug aan de rol die De Betho, meer dan dertig jaar, in haar leven heeft mogen spelen. Namens het bestuur, het managementteam en de medewerkers van De Betho Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Bedroefd om haar heengaan maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre", voorzien van het H. Sacrament der zieken, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma José Regina van Hecke weduwe van Bernard Norbertus Rijckaerd in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: Axel: Alice Mechielsen - Rijckaerd Jan Mechielsen Marcel Kim en Jeroen Mario Rijckaerd Anke Elderson Huub Annegien Gijs Aafke Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis "Ter Schorre", voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen, 27 december 2009 Correspondentieadres: Otheensedreef 12 4533 PH Terneuzen De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij omdat onze Lieve oma is overleden. Bedankt voor de mooie en dierbare herinneringen. We zullen je missen. Marcal en Kim Terneuzen, 27 december 2009 Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze goede vriend Onze band, je enthousiasme en de vriendschap, lekker eten, een lach, een traan, weekendje weg, onze Cirque de Soleil, het was geweldig om met jou te bestaan... Het was veel te kort. We zullen je missen. We wensen Lilian, de kinderen en zijn familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Alexander Conny Ons bereikte het droevige bericht dat Ton Gijbeis de partner van juf Lilian, is overleden. We wensen haar en de naaste familie veel sterkte toe met dit verlies. Team, leerlingen en ouders van OBS De Berenburcht In eenvoud heb je geleefd soms ben je ook wel eenzaam geweest. Veel denken, dat heb je gedaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Gabriella Josephina de Block Jella levenspartner van Ari de Vleeschouwer f A Hulst, 20 november 1932 t Heikant, 29 december 2009 Hulst: Frank en Marloes Walsoorden: Janine en Gino Westdorpe: Regina en Peter Westdorpe: Anita en Luciën Hoek: WemerenTanny Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Willem de Zwijgerlaan 25,4561 WK Hulst U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 3 januari van 12.00 tot 12.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 4 januari om 10.30 uur in de parochiekerk H. Theresia te Heikant, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Graag alleen schriftelijke condoleance r ----- DunkbBiuMfiP: Voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en zorgzame moeder Hendrina (acoba Bal-Kempeneers Rina betuigen wij u onze oprechte dank. Het was voor ons een troost te weten dat zovelen met ons meeleefden in die voor ons zo moeilijke dagen. W. Bal Johnny Bruinisse, december 2009 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen - in welke vorm dan ook - na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma We hebben dit zeer gewaardeerd en bètuigen u daarvoor onze oprechte dank. .Frans en Jacqueline Jacinta en Hans Xem. Fedde. Quint -Jamie en Chris Terneuzen, december 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en opa Bastiaan de Ridder betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, december 2009 De grote belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van Ronald van Sorge was hartverwarmend. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Namens de familie: Jan van Sorge Middelburg, December 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42