t fnensQnllnq.nl Leendert van der Linde Cornelia Izabella Snip-Kievit 28 I Donderdag 31 december 2009 kijk ook op De strijd is gestreden, jouw pijn is voorbij. We.probeerden te helpen, maar stonden er zo machteloos bij. Je vechtlust was enorm, je werd alleen zo moe. Onze liefde is voor eeuwig in ons hart nemen we je overal mee naar toe... Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van mijn dierbare man, onze lieve v^der, schoonvader en mijn opa Adriaan Johannes Maas Adrie Vlissingen t Oost-Souburg 30 augustus 1945 30 december 2009 Bep Maas-van de Wiel Alexander en Astrid Colin Ronnie en Saskia Bas Kromwegesingel 34, 4388 HN Oost-Souburg Adrie is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 5 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en nog wat na te praten in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Lieve opa, ik vraag aan oma wanneer kom je terug? Ze zegt dan, je bent bij de engeltjes hoog in de lucht. Zwaai maar naar boven zodat hij je ziet Dag lieve opa, ik vergeet je niet... dikke kus, Colin Tot ons groot verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager, oom en neef Adrie Maas Bram en Dinie Christian, Katharina Djennah Angelique,Rene Gwen Nel en Ad Diana, Chariff Sjoerd Tante Mien Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Adrie Maas Wij wensen de familie veel sterkte toe. Liefs Michaël, Jacqueline, Mike, Mitch Lobbezoo Verdrietig zijn wij door het overlijden van een lieve vriend. Adrie Maas Sint Laurens Jan en Sarie Wij wensen Bep, Alexander, Astrid Colin, Ronnie en Saskia veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Gerard Maas Hij was vanaf de oprichting in 1998 lid van de Regionale Klachtenadviescommissie en had zitting in de genoemde commissie op voordracht van het personeel van de verhuurders van de drie Zeeuws-Vlaamse corporaties. Wij bedanken hem voor zijn jarenlange inzet als lid van de Regionale Klachtenadviescommissie. Wij wensen zijn vrouw Carla, kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies. Regionale Klachtenadviescommissie: Woonstichting Hulst Stichting Clavis Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Ik ben het, zegt Gij dan. Kom maar met Mij mee naar de overkant. Wees maar niet bang, zegt Gij, hier is mijn hand. (M. Jacobse) Liefdevol, creatief, technisch en beschouwend is hij in ons leven met ons verbonden geweest. Vandaag is zijn leven voltooid. Op 30 december 2009 is op 85- jarige leeftijd overleden onze lieve (schoon)vader en opa, Getrouwd geweest met Ad van der Linde-Hoogerheide Annelies en Epjan Kwast- van der Linde Timme Anne Myrthe Philip van der Linde t Ina en Paul Melis- Stroo Lilian Karin Miranda Ruben Hans en Marika van der Linde- Brueren Loek Juul Correspondentieadres: Familie Kwast Van Oorschotlaan 414386 EG Vlissingen Wanneer u wilt kunt u afscheid van pa nemen op maandag 4 januari van 15.00 tot 15.30 uur bij uitvaartcentrum Monuta, Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 5 januari om 10.30 uur in een aparte zaal in "Ter Reede". Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten bij een kopje koffie en een broodje. Rond 12.15 uur vertrekken we naar de Algemene Begraafplaats waar om 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden, waarna wij ieder weer onze eigen weg zullen gaan. Voor de afscheidsbijeenkomst kunt u het beste de ingang van "Ter Reede" aan de Koudekerkseweg nemen. Daar kunt u uw auto goed parkeren; bij de ingang zal iemand u de weg naar de zaal wijzen. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze geliefde zwager Leen van der Linde gehuwd geweest met A.P. Hoogerheide Middelburg: P.A. Jasperse-Hoogerheide P. tasperse Kloetinge: C. Verstrenge-Hoogerheide P.B.E. Verstrenge Vlissingen: f. Hoek van Dijke-Hoogerheide f A. Hoek van Dijke Terneuzen: C. Hoogerheide L. Hoogerheide-Joosse 30 december 2009 Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte en troost met het verlies van (an Louws Bestuur Badmintonvereniging Sinar 75 Ik ga naar een ander land Naar het ons beloofde land een land waar gerechtigheid en eerlijkheid heerst Een land waar het licht is:.. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, eerlijkheid en oprechtheid, delen wij u intens verdrietig mede dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve zorgzame mama, schoonmama en oma die zo trots op haar kleinkinderen Glenn, Femke en Vicky was Lia 'Middelburg, 21-01-1952 t Middelburg, 29-12-2009 Middelburg: Middelburg: Goes: Jan Snip Sandra Kats-Snip Björn Kats Glenn Patricia Mol-Snip Tonnie Mol Femke Vicky Hof ter Veste 127 4333 HJ Middelburg Lia is thuis. Maandag 4 januari is er van 11.00 uur tot 12.30 uur gelegen heid om afscheid van Lia te nemen en gelegenheid tot condoleren in het wijkgebouw 't Bolwerk, Verwerijstraat 51 te Middelburg. Aansluitend zal er.om 13.00 uur een dankdienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Oostkerk te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelburg. Lia hield van gele bloemen, maar niet van lelies. Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man', onze vader, opa en overopa Aalbregt Rijk - Ille - Ridder in de Orde van Oranje-Nassau echtgenoot van Jacomina Maria Rijk in de leeftijd van 91 jaar. Lewedorp: Jacomina Rijk - Rijk Axel: Piet f en Trees Rosé Debby en Geert, Eline Linda en Martijn Ovezande: Wim Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert', voor de goede en liefdevolle verzorging. 30 december 2009 Zorgcentrum 'De Kraayert' (kamer 101) Deltastraat 2,4456 BB Lewedorp Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert', waar zaterdag 2 januari 2010 van 15.00 tot 15.50 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 4 januari 2010 om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemel vaart te Ovezande, waarna aansluitend om 12.30 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30