PZC PZC PZC Cultuurschatten van Jordanië PZC Mededeling 10 jaar Top 2000 Brain Training www.pzc.nl/webwinkel De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 www.pzc.nl/webwinkel 8-daagse rondreis incl. vlucht, ontbijt en excursies v.a. 844,-! www.pzc.nl/webwinkel categorie CD's Fantastische 10 cd-box! Het is inmiddels een traditie: kalkoen, oliebollen, appelflappen en... "De Radio 2 Top 2000"! De Radio 2 Top 2000 beleeft dit jaar haar 10-jarig jubileum. Om dit te vieren is i.s.m. Radio 2 deze fantastische 10 cd-box inclusief boek uitgebracht. Een overzicht van alle nummers vindt u in onze webwinkel. Adviesprijs €49,99 lezersprijs 37,95* exclusief 2,95 verzendkosten Vandaag is de Lezersservice van uw krant vanaf 16.00 uur gesloten. Ook de webwinkel is vanaf die tijd niet meer telefonisch bereikbaar. Morgen, 1 januari, is de Lezersservice de hele dag gesloten en is ook de webwinkel telefonisch niet bereikbaar. voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu categorie DVD en games 5 PC-games in 1 Houd uw brein fris en jong. Train uw grijze cellen op de com puter met deze exclusieve box met liefst 5 delen. Train je Hersenen Deluxe Editie Brain Puzzels - 3 games in 1 BrainTraining Deluxe Edition U kunt dagelijks een paar snelle oefeningen uitvoeren die uw geheugen trainen. Ook kunt u een compleet trainings programma volgen waarbij de computer iedere dag een aantal oefenigen uitzoekt. Alle cd-rom's werken op een PC met minimaal Windows® 2000,2003 of XP. Meer informatie vindt u in de webwinkel. X BON BRAINTRAINING Hierbij bestel ik(aantal) x 'Brain Training' a 14,95* exclusief verzendkosten van 2.95. levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERSVOORNAAM NAAM OM Ov GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Brain Training', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Jordanië, het land van Lawrence of Arabia en het hart van het Midden-Oosten, heeft een eeuwenoude beschaving en is één van de meest gastvrije landen ter wereld. Dit land beschikt over een bijzonder rijk erfgoed: Wadi Rum, een ongerept woes tijnlandschap met prachtige kleurschakeringen. Het ideale decor om het stof achter een jeep te doen opwaaien! De rotsstad Petra, waar de oude tempelfagades in de avondzon nóg roder kleuren. De Dode Zee, voor die wonderlijke ervaring van het blijven drijven. In de hoofdstad Amman, met haar eeuwenoude historie en bijzondere sferen, waant u zich in een Arabisch sprookje. U boekt deze prachtige rondreis normaal vanaf slechts 869,- p.p. en dat is inclusief vliegreis, ontbijt en excursies met lokale Nederlandssprekende reisleiding. Bovendien krijgt u als lezer van deze krant met de actiecode WEG40006 50,- korting bij 2 personen... Dagprogramma: Dag 1: vliegreis van Amsterdam naar de Jordaanse hoofdstad Amman. Dag 2: 's Ochtends stadstour Amman, met o.a. de King Abdul lah moskee, 's Middags naar het antieke Jerash, een van de belangrijkste Grieks-Romeinse steden in Azië en aansluitend bezoek aan de Dode Zee. Dag 3: Boek de excursie naar de Syrische hoofdstad Damas cus, of de 'Desert Castles'; prachtige kastelen en forten in de woestijn! Of neem een heerlijke vrije dag in Amman... Dag 4: tijd voor het stadje Madaba, waar de kerk staat met het 6e eeuwse vloermozaïek dat de landkaart van Palestina voorstelt. We gaan verder naar de berg Nebo vanwaar Mozes het Beloofde Land zag. Van hieruit gaan we over de Konings weg naar de historische stad Kerak. Dag 5: vandaag tijd voor rotsstad Petra, één van de nieuwe wereldwonderen! In deze mysterieuze rotsstad zien we uit de rotsen gehouwen facades, tombes en imposante tempels. Dag 6: Wadi Rum rotswoestijn, een prachtig en ongerept na- tuurjuweel! Bezoek de Lawrence-bron, de graftombes en geniet van de machtige woestijn die een geweldige indruk op u achter zal laten! We vervolgen onze route naar de badplaats Aqaba. U kunt vanmiddag heerlijk genieten van zon, zee strand! Dag 7: na een vrije ochtend in Aqaba rijden we terug naar Amman. Dag 8: transfer naar de luchthaven voor de terugvlucht naar Amsterdam. Vertrekdata LR 35.683 op donderdag van 04/03 t.m. 14/10 Adviesprijs vanaf €869,-* Lezersprijs vanaf €844,-* prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam - Amman v.v, (Royal Jordanian), luchtha venbelastingen, rondreis per comfortabele bus met lokale Nederlands sprekende reisleiding, verblijf in toeristenklasse hotels in een kamer met douche of bad en toilet in of nabij de genoemde plaatsen, verzorging op basis van 7 x ontbijt en het beschreven excursieprogramma. Exclusief: niet genoemde maaltijden, facultatieve excursies en entreegel den, eventuele verplichte stadsgidsen, koffergelden, visum, vertrekbelas- ting, reis-en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met KRAS.NL 0900-9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 35.683 en actiecode WEG40006 SKRAS EST waarom zou je meer betalen categorie reizen rondreizen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20