Familieberichten wSSÊÈk Jozefien 28 I Woensdag 30 december 2009 kijk ook op Ofiüurên BB SÉ11 Geboren dochter van Ben Raemaekers en Albertine Joosse zusje van Bent Brasschaat 28 december 2009 kleindochter van Izak en Josée Joosse Noordweg 459 4333 KD Middelburg Ovaria ilaii in Plaats van kaarten Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve Trudie Boonman-Hoogesteger Zij werd slecht 49 jaar. Hans Boonman Pa Hoogesteger Ma Hoogesteger t Ada Menheere-Hoogesteger t Ad Menheere en Angelique Moerdijk Rob en Linda Niek Tessa, Liberty, Zorrin, Beer, Nette Goes, 29 december 2009 Oudhof 20,4465 TP Goes Trudie is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 1 januari van 15:00 tot 15:30 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 2 januari om 16:30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van T rudie Cees en Yvonne Stefan en Anita Debby en Leon Stiennie en Addy Goes, 29 december 2009 Rust zacht, lief. We zullen je nooit vergeten.. Cokkie Mare en Ramona Petra en Michel, DjamiUa Goes, 29 december 2009 In de hemel is er weer een sterretje bij. Rust zacht, lieve Trudie Familie C.L. van Hekken Gerda en Henk Mevrouw M. van Hekken-van Weijde Familie J. van Hekken Xena Goes, 29 december 2009 Na een kort ziekbed is overleden onze schoonzuster Suzanna v.d. Bosse-Meijers Gapinge: B. v.d. Bosse t G. v.d. Bosse-Joosse t Veere: N. Caljouw-v.d. Bosse t C. Caljouw t Veere: M. Goedbloed-v.d. Bosse L. Goedbloed Neven en nichten Sandenburghlaan 12 G 4351 RM Veere Na een kortstondige ziekte is op Kerstavond overleden mijn geliefde broer Cornelis Johannis Fran§ois Lagace (Co) echtgenoot van Rita Lagace-Mariano --V Vlissingen, 15-11-1935 Dag Co, ik zal je missen. Miami, 24-12-2009 Je zus Bep 24 december 2009 Op 87 jarige leeftijd overleden Luuk Zuidema - van Lingen Koudekerke: P.E. Zuidema C. Zuidema - Elings Middelburg: G.P.H. Zuidema C.W. Zuidema - Swint Julianadorp: L.A.M. Eland - Zuidema R. Eland kleinkinderen achterkleinkinderen Wij danken dr. Albers en alle medewerkers van Zorgstroom voor de goede zorg die zij hebben besteed aan onze (schoon)moeder Correspondentieadres: Loskade 9 4331 HV Middelburg Op haar verzoek heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. De HERE is geweldig in den hoge. Psalm 93 vers 4 Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa en overopa Matthijs de Kok echtgenoot van Maatje de Kok-den Herder in de leeftijd van 89 jaar. Lewedorp: Ripon (USA): Lewedorp: In liefdevolle herinnering: Calimesa (USA): Eindewege: Nw. en St. Joosland: Lewedorp: Maatje de Kok-den Herder Wim en Susy de Kok-Burkett Jaap en Hannie de Kok-Huissoon Jan de Kok Hans en Carol de-Kok-Smits Lina en Albert Harmsen-de Kok Matty en Floor Koppejan-de Kok Ina en Henk de Wilde-de Kok Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayerl', voor de goede en liefdevolle verzorging. 28 december 2009 Zorgcentrum 'DeKraayert' (kamer 130) Deltastraat 2,4456 BB Lewedorp Donderdag 31 december is er van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Zorgcentrum 'De Kraayert', kamer 126. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 4 januari 2010 om 13.30 uur in de Protestantse kerk, Zand- kreekstraat 31 te Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Dag lieve opa Steven Susy, Kristy Randy, Anneliese Sc Devon, Marjolein Johnny, Martin Silvia, Erik Sc Anna, Anika Matt, Sarah Nick, Jan-Thijs Daphne, Joost, Daan Wendy, Rik Sc Susannah, Marieke Mark, Rosemarijn, Eliza, Marianne Sc Jeroen, Danny, Suzanne Sc Jasper en achterkleinkinderen Tot ons groot verdriet, is heden uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Matthijs de Kok echtgenoot van Maatje den Herder In de gezegende leeftijd van 89 jaar. Overleden 28 december 2009. Broer en Zussen de Kok - Zwagers en Schoonzussen Neven en Nichten fj) mens9nl1nq.nl Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager Matthijs de Kok Echtgenoot van Maatje den Herder Manteca, Califomië USA: P. Boot -den Herder J. Boot Goes: J. den Herder f J. den Herder -Hoekman S. van Damme -den Herder t J. van Damme t Dronten: W. den Herder J. den Herder -Boone f Goes: D. den Herder Veere: C. Moelker-den Herder J. Moelker Middelburg: D. Fraanje -den Herder J. Fraanje t Lewedorp: M. den Herder Heinkenszand: W. Slabbekoorn -den Herder G. Slabbekoorn Neven en nichten Lewedorp, 28 december 2009 Niet geheel onverwachts maar toch verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Cornelis Louws Een man die midden in het leven stond en die met zijn betrokkenheid, als oud-bestuurslid van ons Vakcentrum Schilderen Zuid West veel voor ons betekend heeft. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie, bestuur en medewerkers Vakcentrum schilderen Zuid West te Goes Goes, 28 december 2009 Ik zal U niet begeven en U niet verlaten Wees sterk en moedig Na vele mooie jaren samen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Cornelis Adriaan Mol Kees is thuis opgebaard waar hij op maandag 28 december 2009 overleden is in de leeftijd van 80 jaar. Koudekerke: W. Mol-van de Voorde Koudekerke: Johan en Ina Tristan en Astrid Arthur en Mariska Vlissingen: Kari en Cor Vlissingen: Gerry en Ellen Bas en.foyce Chris W. Mol-van de Voorde Dorpsplein 14 4371 AA Koudekerke De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zater dag 2 januari 2010 in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, aanvang 15.00 uur. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontvangstkamer van het crematorium. Maandagmorgen 28 december 2009 kwam een eind aan het leven van mijn broer en onze oom Cornelis Adriaan Mol Een goedmoedig, zachtaardig mens ging heen. Biggekerke: Maaike M. de Wolf-Mol en kinderen Uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom Kees Mol Maarssen: D. van Bodegom-v.d. Voorde Koudekerke: J. v.d. Voorde-v.d. Heijden Goes: M.C. Reijnerse-v.d. Voorde neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62