uBm O (Densenyiiq.nl Jacobus Johannis Jacob Kools -Co- tv C DibjkoHiLJjp.mP. Anthonia Pieternella van Vliet-Okkerse. I Familieberichten 32 I Woensdag 30 december 2009 kijk ook op 'Ora et Laborci 'biel en werk Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, en zorg waar mee hij ons omringde, geven wij u kennis dat, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader Bastiaan Vroonland Persêên weduwnaar van Johanna Uitterhoeve in de leeftijd van 97 jaar. Adrie (in herinnering) Arnemuiden: )o 's-Gravenpolder: |ohn en Tiny Heinkenszand: Kees Middelburg: Basen Regina Goes: Nel (in herinnering) en Said Adrie (in herinnering) Lamswciarde: Sjaaken ElLy Borssele: Rinus en Nancy Klein- en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Lewedorp, 28 december 2009 Correspondentieadres: Bremstraat 32,4341JH Arnemuiden Vrijdag 1 januari 2010 is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert', Dellastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 2 januari 2010 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Burcht' te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Adriaan Andries Waterman A 28-4-1929 te "Waarde Waarde: W. Goud-Waterman Krabbendijke: J.P. Dek-Waterman Bergen op Zoom: A. Voorkamp-Waterman Serooskerke: J. Waterman C. Waterman-Pouwer neven en nichten Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom r 28 december 2009 te Krabbendijke Na een vriendschap van méér-dan 60 jaren, hebben we vandaag afscheid moeten nemen van onze goede vriend en geliefde neef Kornelis Wouters Zwaar valt ons dit verlies! Wij wensen allen die hem lief hadden de nodige kracht en sterkte toe in deze moeilijke dagen en putten met hen troost uit het volgende lied, want dat geloofde hij! Ik zie een Poort wijd open staan, waardoor het licht komt stromen, van 't land, waar vrij ik heen mag gaan, Om vrede te bekomen. Genade Gods, zo rijk en vrij! Die Poort staat open, ook voor mij! L.A. Dekker W. Dekker-Lievense Vlissingen, 25 december 2009 Bedroefd, maar met een bijzonder gevoel van vriend schap, moeten we afscheid nemen van onze oud-collega Gerard Maas Wij hebben Gerard gekend als directeur van het KMBO in Terneuzen en daarna als hoofd van het onderwijsbureau van ROC Westerschelde. Zijn belangstelling voor de mensen in zijn werkomgeving was bijzonder en dat bleef ook later zo. Onderwijs en vooral onderwijs aan mensen, heel bijzonder, heel gewoon, was zijn passie. Gerard, bedankt, we zullen je missen. We wensen Carla, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe. Namens alle collega's van het onderwijsbureau van ROC Westerschelde Netty Verhage Jagtenberg We ontvingen het droeve bericht dat onze gewaardeerde oud-werkgever, dhr. M. van Belzen zondag 27 dec. 2009 op 93 jarige leeftijd is overleden. We herinneren hem als een vakman in het smeden. De familie Van Belzen wensen we sterkte bij het verwerken van ook dit verlies. Personeel Las-en Constructiebedrijf J. van Belzen b.v. Nieuwe Kruidmolenweg 1 Vlissingen Een bijzonder mens heeft ons veriaten. maar zijn sterke geest blijft ons nabij echtgenoot van Suus den Dikken 13-8-1931 28-12- Terneuzen Suus Koois-den Dikken Axel Anita en Dirk Zarren (B) jan-Willem en Gerda Melanie en Stefaan - Arjen. Jordan Frederik en Shanna Karei Zuiddorpe j.C. Kools ML Koois-de Ridder Jacob van Heemskerkstraat 23 I 4535 BB Terneuzen We gedenken Co in een bijeenkomst op zaterdag 2 januari 2010 om 13.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder". Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afioop is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet. Na een kortstondige ziekte is, tot onze grote droefheid, van ons.heengegaan onze broer, schoonbroer en oom Dominicus Sophia Louisa Hubertus de Schepper Domien tV Koewacht, 29 september 1937 t Koewacht, 28 december 2009 Terneuzen: Fiaen Peter Dhanis-de Schepper Claudetteen Jean-Paul, Naomi, Geoffrey Francois St. Niklaas: Geert en Marie-Claire de Schepper-Colman Alexander en Peggy, Julie, Jill Stephanie en [oris Vlasstraat 50, Koewacht Correspondentieadres: Marijkestraat 14532 BL Terneuzen U kunt afscheid' nemen van Domien in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 31 december van 14.00 lot. 14.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 2 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en lacobus te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de kerk. Wilt li, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 28 december overleed in Canada onze zwager en oom Adrie Bak Rob en Rietje Moens-Nonnekes Kees t en Addy Meulenberg-Nonnekes Neven en nichten Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, zoals uw aanwezigheid bij de uitvaartdienst, die wij van u ontvingen na het overlijden van Prudentia IJsebaert - de Jonghe - Dence - Voor al uw medeleven en steun danken wij u hartelijk. Familie De Jonghe Familie IJsebaert Familie Van de Velde Heikant, december 2009 Hiermee willen wij u danken voor uw belangstelling, door middel van kaarten, brieven, telefoontjes en uw aanwezigheid, gedurende de laatste moeilijke jaren van haar leven en na het overlijden van mijn zuster, onze schoonzuster en tante. De vele blijken van medeleven hebben ons veel goed gedaan. Uit aller naam: Th. Geelkerken Aagtekerke, december 2009 Voor een ERZORGING Peter Butler ij he begeleiding bij uitvaart _J Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl ^)J«NA Wüfy Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Dank aan alle families die ons tijdens het afgelopen jaar in de moeilijkste dagen van hun leven hebben toegelaten en ons.hun vertrouwen hebben gegeven om hen bij te staan bij het afscheid van een geliefde. Uitvaartverzorging Vera Quataert Vera en Jeroen Lieve mens dat tijd, liefde en warme genegenheid je ergste zeer op een moment iets gaan verzachten dat is onze liefste wens. V UT E-mail pzcfarni!ieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon I 088-013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42