kiikookop H lïlensenlinq.nl Jan Pieter Prince 30 I Woensdag 30 december 2009 Geschokt en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van de man van onze lieve Lianne en vader van lieve Pien, Jaap Verspoor Kapelle: Corrie Luteijn-Wisse Kapelle: LeoenCobi Luteijn-Beenakker Oudenbosch: Coren Evalien Luteijn-Buijnsters Vlake: Jan-Kees en Mariëtte Luteijn-van Rijswijk Neven en nichten Wij wensen Lianne, Pien en familie heel veel sterkte toe. Kapelle, 26 december 2009 Het is verdrietig om afscheid te moeten nemen van Jaap Maar als een vriend zoveel goede herinneringen nalaat, zal hij ons nooit echt verlaten. Wij wensen Lianne, Pien en familie heel veel sterkte toe. Coby Jolanda Marianne Rob Sari Jacques Zeer verdrietig zijn wij door het onverwachts over lijden van onze goede Vriend Jaap Marken Marjan Henk en Sarina Mike en Anja Wij wensen Lianne, Pien, Familie en Vrienden heel veel sterkte toe. Soms is er zoveel wat we voelen en zo weinig wat we kunnen zeggen Jaap Verspoor Wij wensen Lianne.Pien en familie veel sterke met dit verlies Marcel en Jolanda van Tilborg Mike.Kelly en Nick DAG JAPIE Ik zal je missen Jaap Verspoor mike Van het concert des levens krijgt niemand een program. Met verslagenheid geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, schoondochter, zus en schoonzus Wilhelmina Cornelia van Gent Willy weduwe van Rein de Lijzer in de leeftijd van 60 jaar. Terneuzen: Marco en Suzan Familie van Gent Familie de Lijzer Terneuzen, 23 decmber 2009 Correspondentieadres: Breitnerstraat 87 4532 GT Terneuzen De crematie heeft dinsdag 29 december 2009 Plaatsgevonden. Na twee jaar van zorg is rustig ingeslapen mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 24 april 1916 f28 december 2009 Zijn echtgenote: Zijn kinderen: Zijn kleinkinderen: Zijn achterkleinkinderen: J. Prince - Vermeulen Nel (in herinnering) Jan en Karin Andrea en Gerrit Marieke en Richard Martij n Gertjan Peter en Magda Matthijs en Stephanie Hans (in herinnering) Ramona Levi Boaz Noa Boulevard de Ruyter 254. 4381 KJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 2 januari van 13:30 tot 13:45 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar de afscheidsdienst worden gehouden. Vervolgens zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Geen telefonische condoleances. Het gemeeentebestuur van Middelburg heeft met droefheid kennisgenomen van het op 82-jarige leeftijd overlijden van de heer J. van Belzen Raadslid vanaf 30 juni 1961 en wethouder en loco burgemeester van 11 september 1972 tot 1 januari 1997 van de voormalige gemeente Arnemuiden. Gedurende de lange periode van 35 jaar heeft de heer Van Belzen zich als bestuurder ingezet voor de belangen van de gemeenschap van Arnemuiden. Voor zijn verdiensten is hij koninkijk onderscheiden en werd hij de laatste ereburger van de gemeente Arnemuiden. Met dankbaarheid en respect zullen wij hem blijven gedenken. Wij wensen zijn echtgenote en naaste familie veel sterkte toe voor de komende lijd. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester Mr. A. van den Brink, secretaris Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van de heer [aap van Belzen Jaap was namens de Pv/dA 35 jaar actief in de gemeente raad van Arnemuiden. Ruim 20 jaar was hij een zeer betrokken en gewaardeerd Pv/dA-wethouder. Jaap heeft in die functie veel betekend voor de gemeenschap van Arnemuiden. Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn naaste familie. Pv/dA Wethouder gem. Middelburg: Albert de Vries Voorzitter Bestuur Pv/dA: Marleen de Voogd Fractievoorzitter Pv/dA Gem. Middelburg: Saskia Szarafinski Hierbij geven wij kennis van het overlijden van ons trouw lid (oud-wethouder van sportzaken) Jaap van Belzen Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur leden Voetbalvereniging Arnemuiden Een woord van dank aan het personeel van afdeling CVA van het Streekziekenhuis Walcheren te Vlissingen en een woord van dank aan het personeel van 't Gasthuis, afdeling Bolwerk te Middelburg voor de liefdevolle verzorging. Uit aller naam: J. Prince - Vermeulen. Vader Een geest zo sterk als een beer een lichaam uiteindelijk toch te teer Een wijsheid niet te evenaren Een wilskracht haast niet te bedaren Een vechtlust bijna niet te temmen Aléén iets bovenmenselijks kon zijn leven remmen Na een moedige strijd, vol wilskracht, is Op 1 e Kerstdag heeft de Here tot Zich genomen onze lieve nicht Anita Scheele S.M.J. Hamelink-Scheele J. Hamelink Eisen Rien Hansen Miriam Henken Inge Anne-Marieen Loek en kleinkinderen Ons medeleven gaat uit naar Adrie en Annie en hun gezin. Terneuzen, 25 december 2009 Met droefheid namen wij kennis van het bericht dat onze collega Wessel de Leeuw van Weenen op 25 december jl. is overleden. Aanvankelijk zag het verloop van zijn ziekte er nog hoop vol uit en maakte hij ook weer plannen om zijn werkzaam heden op te vatten, helaas heeft het niet zo mogen zijn. In onze herinnering zal hij blijven voortleven als een betrokken collega met een grote vakkennis op wie je altijd een beroep kon doen. Daarnaast was hij altijd geïnteres seerd in zijn medemens. Tot het laatst hebben wij contact met elkaar gehouden. Wij zullen hem ten zeerste missen. Wij wensen zijn vrouw Miepde kinderen, kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte toe in de komende tijd. Collega's en leidinggevenden van de afdeling Engineering Damen Schelde Naval Shipbuilding Johan Schipper echtgenoot van Celesta van den Bunder waardig heengegaan. Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. Dordrecht, 20 mei 1946 Terneuzen: Philippine: Beekbergen: t Terneuzen, 28 december 2009 Celesta Schipper-van den Bunder Matty de Jager-Schipper Michel de Jager Wyatt Amanda Schipper Arno Zegers Wij willen iedereen bedanken die ons heeft bijgestaan in deze moeilijke periode. Jacobus van Looystraat 1 4532 GC Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid van Johan te nemen op maandag 4 januari van 12.15 tot 12.45 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. De afcheidsplechtigheid zal gehouden worden op maandag 4 januari om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zijn wens is geen bloemen. In plaats daarvan liever een bijdrage aan het Nederlandse Rode kruis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32