Marinus van Belzen Marinus van Belzen 24 I Dinsdag 29 december 2009 De strijd is gestreden het leed is geleden. Angst, pijn en verdriet. Vergeten doen we je niet. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan onze lieve vader Leendert Laban Wisse - Leen - weduwnaar van Ina Wisse - Markusse in de leeftijd van 79 jaar. Vlissingen: Jacomien en Daan Goes: Laban Zierikzee, 27 december 2009 Correspondentieadres: Zonnebloemstraat 24 4485 CA Colijnsplaat De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Na een langdurige ziekte is overleden mijn geliefde man, onze vader, opa en overopa Adriaan Andries Waterman Waarde, 28-4-1929 Krabbendijke, 28-12-2009 Krabbendijke: Riet Waterman-Poortvliet Rilland: Lia Koopmans-Waterman Harrie Koopmans Arjan en Yvonne Femke Wageningen: Marieke en Bram 4 Rilland: Maja Geense-Waterman Ad Geense Tamara Krabbendijke: Peter Waterman Pascal le Waterman-Dewitte Correspondentieadres: Kruisbessestraat 1 4413 DA Krabbendijke Mijn man, onze vader, opa en overopa is overgebracht naar het mortuarium van zorgcentrum Ter Weel' te Krabbendijke, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 30 december van 19.30 tot 20.00 uur, ingang via de Nieulandestraat. De herdenkingsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 31 december om 13.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ongeveer 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis, Mauritsstraat 4-6 te Waarde. Ome dank gaat uit naar dokter Rutten en de medewerkers van Priva Zorg voor de goede begeleiding. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager A. Waterman S. de Koning-Poortvliet M. Poortvliet A. Minnaard-Poortvliet J. Poortvliet J.H. Poortvliet-Scheppers En nu, wat verwacht ik, o He ere? Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Tot onze diepe droefheid behaagde het de HEERE op Zijn tijd, voor ons toch nog onverwacht, uit ons midden weg te nemen, onze geliefde zorgzame vader, grootvader en overgrootvader sinds 16 februari 1992 weduwnaar van Jans Marijs in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Arnemuiden: M. van Belzen M. van Belzen-van Belzen Koudekerke: J.C. Wielemaker- van Belzen K. Wielemaker Ritthem: J. van Belzen N. van Belzen-Lievense Leusden: W. van Belzen A. van Belzen- van den Hove Goes: K. van Belzen C.J. van Belzen-Poppe Middelburg: J. Kaljouw-van Belzen M.J. Kaljouw Dordrecht: W. van Driel-van Belzen A. van Driel Maassluis: J. van Belzen A. van Belzen-Peene St. Laurens: C. van Belzen E. van Belzen-de Troije Kleinkinderen en achterkleinkinderen 27 december 2009 Zorgcentrum "Eben-Haëzer", Kamer 42 Briandlaan 2 Middelburg Correspondentieadres: Familie M. van Belzen Gerstakker 7, 4341 MG Arnemuiden Onze vader en opa is opgebaard op zijn kamer in "Eben- Haëzer", waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen D.V. woensdag 30 december van 19.30 uur tot 20.00 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal D.V. donderdag ,31 december om 11.00 uur gehouden worden in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zuid wateringstraat te Ritthem. Na afloop van de begrafenis is er ook nog gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Zuiderkerk". Geen bloemen. Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze gewaardeerde zwager - Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Middelburg W.Louwerse-Marijs Oost-Souburg J.Schout-Marijs Na een kortstondige ziekte is op Kerstavond overleden mijn geliefde broer Cornells Johannis Fran§ois Lagace (Co) in de leeftijd van 74 jaar. Dag Co, ik zal je missen. Je zus Bep kijk ook op |i| (ï|9nsenhnq ni je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig, maar met de dankbare herinnering aan de gelukkige jaren die zij aan ons heeft gegeven, hebben wij, na gesterkt te zijn door het Sacrament der Zieken, thuis in het bijzijn van haar kinderen afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Rosalia Elisabeth Gelderland-Roctus Roos weduwe van Judocus Gelderland Zij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Vogelwaarde: Wim Gelderland Terneuzen: Marie-Louise en Jan t van Hasenbroek-Gelderland Axel: Suzanne en Wies de Keizer-Gelderland Mare en Bianca, Sem, Zo St.Jansteen: Marleen en Otto Saman-Gelderland Otto en Nancy, Youri, Yentl Erwin en Isabel, Melissa, Ashley Vogelwaarde: Anton en Milly Gelderland-de Cauwer Debbie en Jean-Marc, Noah Laurens en Carmen Westdorpe: Georgette en Rudy Dellaert-Gelderland Sacha en Mandy, Yannick Sabine en Arno, Sven, Sief Axel: Yvonne en Peter Vervaeck-Gelderland Patricia en Duco, Brett Dennie en Madeion Vogelwaarde: Christianne en Adrie Oostdijk-Gelderland Wij willen graag een woord van dank uitspreken aan dr. van Kalmthout, dr. Vermaas, dr. Seij en dr. Visser voor hun goede begeleiding en verzorging. 27 december 2009 Rapenburg 129, Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 30 december van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 2 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gerulphus te Stoppeldijk, waarna de crematie zal volgen in Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Samen hebben we leven toegevoegd aan de dagen. Na een liefdevolle verzorging in Hospice De Regenboog te Eindhoven, is op kerstmorgen overleden, in de leeftijd van 45 jaar, onze zoon, broer en zwager Hans Vos Biggekerke: L. Vos in herinnering W. Vos-Jobse Addy Lampert-Vos Piet Lampert Eindhoven, 25 december 2009 W. Vos-Jobse Valken isse weg 57 4373 RP Biggekerke De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze neef Hans Vos Wij wensen Mina, Addy en Piet veel sterkte toe. Klazien Jobse Gré en Wim Meijer Joost en Lena Jobse Corry Jobse Neven en nichten Biggekerke, 25 december 2009 Tot ons groot verdriet is uit onze familiekring weggenomen onze broer, zwager en oom Leen Wisse weduwnaar van Ina Wisse-Markusse Rijnsburg: Izaken Jo Wisse-Hollestelle Kamperland: Simont en Mientje Branderhorst-Wisse Kamperland: Ko en Tonia Wisse-Wisse Kamperland: Piet Wisse en Margriet van Stel Kamperland: Ko en Adrie Uijl-Wisse Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oom Kornelis Wouters Wij bidden om kracht en troost voor tante Laura en de kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Neven en nichten familie Wouters

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62