Familieberichten Cf) iïlensenlinq.nl 22 I Dinsdag 29 december2009 kijk ook op Heb verloren mijn beste vriend. Na drie prachtige jaren heb ik onverwacht afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man, maatje en beste vriend, mijn papa Jaap Verspoor op 44 jarige leeftijd. Lianne Louws Pien en <s? 26 december 2009, De Savornin Lohmanlaan 38, 4463 TH Goes. U kunt persoonlijk afscheid nemen van Jaap op dinsdag 29 december van 19.00 tot 20.00 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Samen nemen we afscheid van Jaap op woensdag 30 december om 14.00 uur in de aula van boven genoemd rouwcentrum. De begrafenis zal aansluitend om plm. 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dag papa Ook al ben ik nog klein, mijn gemis is groot. Pien Wij zijn sprakeloos en zeer verdrietig door het plotselinge overlijden van mijn jongste zoon, onze broer, zwager en oom Jaap Verspoor Zierikzee: J.W. Verspoor-de Jonge Middelburg: LiaenJan Korteweg-Verspoor Janneke en Bas Herman en Mirjam Zierikzee: Melsen Emma Verspoor-Happee Alphen a/d Rijn: Dieneke Verspoor Zierikzee: Leen Verspoor Na drie mooie jaren die we met hem mochten beleven hebben wij, geheel onverwacht, afscheid moeten nemen van Jaap Verspoor We zullen je zo missen. Kapelle: Pa en Ma Louws Frank en Natasja Louws Naomi, Wessel, Remco Ko en Anne-Marie de Kraker Esra, Dani Lieve ome Jaap We zullen je heel erg missen. Naomi, Wessel, Remco Esra, Dani Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jaap echtgenoot van onze geliefde kleindochter en nicht. Dat Lianne en Pien en familie kracht mogen krijgen om verderte gaan. Goes: Opa en Oma Louws-Poppe Kapelle: Jannie en Jan Vermerris-Louws Jannoen Lydia Floris en Ankie Martin Apeldoorn: Beppieen Rien Visser-Louws Aart en Eline Floris en Petra Marien, Peter, Willeke Wij zijn getroffen door het overlijden van Jaap echtgenoot van ons nichtje Lianne Woorden schieten tekort bij dit grote verlies Tante Janna Sonke-Wisse Jeannet, Dick en kinderen Som m ige dingen in het leven zijn niet te bevatten We gaan je missen lieve Jaap en zullen er zijn voor je meiden Jaap Verspoor Goes Margot Patricia Ons bereikte het trieste bericht dat op 44-jarige leeftijd onverwacht is overleden onze medewerker Jaap Verspoor Jaap is bijna 15 jaar bij ons werkzaam geweest als operator in poederfabriek 3. Zijn opgewekte karakter, enorme kennis en inzet maakten hem tot een zeer gewaardeerde collega die erg gemist zal worden. Wij wensen zijn echtgenote, dochter en verdere familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. 28 december 2009 Totaal verslagen namen wij kennis van het overlijden van onze collega en vriend Jaap Verspoor Altijd vrolijk stond hij midden in het leven Namens alle collega's van poederfabriek 3, Zeelandia, wensen wij Lianne, familie en vrienden veel sterkte toe om dit zo grote verlies te kunnen dragen. Peter Toon Rob Johan Eddy Lam Wim Emile Tommy Alfred Mario Jos Rene John Frank Marcel Robin Marco Bogustaw Michael Pawel Rob Joran Ben René Fabiën Adriaan Diep geschokt zijn wij door het onverwachtse overlijden van Jaap Verspoor de grote liefde van onze collega Lianne. We leven enorm met Lianne, Pien en defamilie mee. Alle collega's van Stichting KIO Heinkenszand Met ontsteltenis hebben we kennis genomen van het onverwachtse overlijden van Jaap Verspoor Echtgenoot van onze medewerker Lianne. Ons medeleven gaat uit naar haar en hun dochter Pien. Cliëntenraad Bestuur en Raad van Toezicht Stichting KIO Heinkenszand Met droefheid vernamen wij het overlijden van Willem Engelvaart Voor zijn inzet ten aanzien van onze jachthaven zijn wij hem veel dank verschuldigd. Bestuur Goese Watersportvereniging "De Werf" ...je had de wind niet mee Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Jaap Verspoor Wij zullen Jaap heel erg missen! Ons medeleven gaat uit naar familie en vrienden en wensen hen veel sterkte en troost. Zeelandia H.J. Doeleman b.v. Collega's Poederfabriek 1 en 2 Verdrietig/maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een moedige strijd is overleden mijn lieve man, onze geweldige vader, schoonvader en trotse opa Hendrik Albert de Letter Henri Ertvelde t Terneuzen 6 juni 1937 27 december 2009 Terneuzen: Lisette de Letter-de Roo Terneuzen: Edwin en Marcia Brenda en Johan Delano Damiën Terneuzen: Patrick en Sari Hoek: Danny en Mariya Anika en Bernd Bik-Jan en Aranka Joanna Terneuzen: Bianca en Frank Joey Dylan Jaimey Elise Fam. de Letter Fam. de Roo Rijnstraat 16 4535 GW Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid van Henri te nemen op vrijdag 1 januari van 19.00 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 4536 GZ Terneuzen. De afscheidsplechtigheid zal gehouden worden op zaterdag 2 januari 2010 om 11.00 uur in "De Brouwzaele" Mr. F.J. Haarmanweg 52-54 4538 AS Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze Oom Henri Hij gaf ons zijn vriendschap, samen hebben we veel genoten. Hij stond altijd voor ons klaar, wij konden op hem rekenen. Het is moeilijk te aanvaarden dat hij er niet meer is. We zullen hem zo missen. Lisette en kinderen, veel sterkte. Henri, bedankt voor alles. Rob en Ria Robert-Paul en Amber Florentijn Verdrietig zijn wij door het toch nog onverwachte overlijden van onze zwager en oom Adriaan van Cadsand Oom Adri Martinus t en Poulien fan en Ellen Maddie en Patrick Willemien en Harold en de kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42