Familieberichten DyarJÉlsn fTlensenlliiq.nl Kees Cijvat Kees Cijvat 20 I Dinsdag 29 december 2009 Je was een man van weinig woorden Duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden Een man, een vader waar je op kon bouwen Met een woord waarop je kon vertrouwen Achter je ligt een leven van werken en plicht Juist dat bepaalde in alles jouw gezicht Op 23 december 2009 is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jaap van Belzen Ridder in de Orde van Oranje Nassau Ereburger van de gemeente Amemuiden 25 juli 1927 - Arnemuiden - 23 december 2009 Arnemuiden: Jannie van Belzen-van Belzen Amemuiden: Kees en Renske van Belzen-van Putten Sya en Rick Wesley en Caroline Genya Onze dank gaat uit naar dr. Roelofsen en dr. Kuyper, alsmede de medewerkers van de Stichting Zorgstroom voor de goede verzorging en begeleiding. Schoolstraat 18 4341 AJ Amemuiden Pa, bedankt voor alles watje voor ons hebt gedaan. Mijn man, onze vader en opa is gecremeerd op maandag 28 december 2009. Liever geen bezoek aan huis. Opa, wat wasje sterk en arbeidzaam. Steeds heb je voor iedereen klaar gestaan. Deze fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. je kleinkinderen; Sya en Rick Wesley en Caroline Genya Er komt een keer een eind aan, dit kan niet blijven duren. Maatje Op de manier waarop ze het zelf zo graag heeft gewild, is overleden onze lieve ma, oma en oma Maatje, op de leeftijd van 92 jaar. Maatje de Bree-de Nood Weduwe van Joost de Bree Gapinge 30 oktober 917 f Middelburg 27 december 2009 Duitsland: Annie en Karl-Heinz Claudia en Mauri Lina Mara Middelburg: Ans en Kees Christian en Corina Daan Sander Melanie en Ilir Roan Serooskerke: Gerda en Rinus Correspondentieadres: Familie Schout, Pieter Gootjesstraat 13 4333 CT Middelburg De overdenking van mama's leven zal gehouden worden op zaterdag 2 januari om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familieje condoleren. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze I schoonzus en tante Maatje de Bree-de Nood Mina de Nood-Polderman Anja de Nood Wij wensen de kinderen en (achter)kleinkinderen sterkte met dit verlies. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Maatje de Bree-de Nood Fam. de Bree Middelburg, 27 december 2009 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze goede vriend Zoutelande: Sien en Stoffel t Mieke en Piet Nel en Octo Wij wensen Bets, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden onze trouwe medewerker Kees, bedankt voor alles wat je hebt gedaan voor de MarathonZeeland "Verder dan Ver" Wij wensen Bets, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Zoutelande: Namens de Stichting MarathonZeeland, Lein en Lenie Lievense Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker en collega Kees Cijvat Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Rene Inez Campingresort "de Meerpaal" Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons trouw lid Kees Cijvat Kees heeft veel betekend voor onze vereniging. Hij is jarenlang actief geweest als vrijwilliger. Hij was onder meer voorzitter in de bloeiperiode van onze vereniging gedurende de periode van juni 1965 tot september 1979. Wij wensen de familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden v.v. de Meeuwen Na 35 jaar vriendschap moeten wij afscheid nemen van Wessel de Leeuw van Weenen Wij wensen Miep, kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte de komende tijd. Dies en Conny Piet en Addy Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker en collega Wessel de Leeuw van Weenen Wij verliezen in hem een fijne en betrokken collega die ruim veertig jaar met veel inzet zijn werkzaamheden binnen ons bedrijf heeft uitgevoerd. Tot het laatste moment toonde hij een grote interesse en collegialiteit. Wij wensen Miep, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie, afdelingsleiding en collega's van Damen Schelde Naval Shipbuilding Vlissingen, 28 december 2009 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-penningmeester Wessel de Leeuw van Weenen We wensen Miep en de kinderen alle kracht en troost toe om dit verlies te dragen. Bestuur, trainers en leden van Omni-sport Reimerswaal kijk ook op De bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en ied'reen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen. We zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en trotse oma Maria Rosalia Goense-Uitterhoeve echtgenote van Johannes Goense in de leeftijd van 77 jaar. s-HeerenhoekJan Goense 's-Heerenhoek: Rian Goense Kruiningen: los en Gerry Goense-Bruijnooge Daniëlle Chantalle Tübingen (Did): Jozien Goense Tricht: Bertina en Wout Winters-Goense Evelien Yvonne Stefan 28 December 2009 Nassauweg 32 4453 VJ 's-Heerenhoek De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op donderdag 31 december om 10.30 uur in de Heilige Willibrordus kerk te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de naastgelegen Rooms Katholieke Voorafgaande aan de uitvaartplechtigheid is er gelegen heid om vanaf 10.00 uur afscheid van haar te nemen in het mortuarium naast de kerk. Aansluitend aan de begrafenis is er in de Jeugdhoeve gelegenheid tot condoleren. _j overleden, onze beste zwager en oom Toon Hollebrandse namens familie Boogaard Lisa-Lee Dochter van Jill Manz en Guus Kamermans Nog maar net geboren op 19 november 2009 te Veldhoven. Ben je van ons heengegaan op 25 december 2009 te Rotterdam. Zo mooi, zo teder, zo licht als een veder. We zagen je kijken en een knipoog was alles wat we je konden geven, maar in onze harten zul je eeuwig leven. Flip Bart en Johan Pimen Margriet Nienke en Clanny Jenny Thijs en Justin Steven en 5hamara Sammy Guda Liqun Errol en Rietje Leslie Jane Lieve Lisa-Lee Ray Aan jou heeft het niet gelegen. Je vocht voor een plekje op deze wereld, maar blijkbaar ben je ergens anders nodig.... Verdrietig zijn wij om het overlijden van de dochter van onze collega. Jill en Guus, we zijn er voor jullie. Collega's kindercentrum "De Zeester" Vlissingen Verdrietig zijn wij door het overlijden van Lisa-Lee dochter van onze collega Jill Manz. Wij zijn intens bedroefd en leven mee met Jill, Guustijn en familie die wij kracht en liefde toewensen. Collega's Kinderopvang Walcheren Edwin van Alphen, directeur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 40