Groene Ster lost verwachtingen in MEUBELEN EN WOONACCESSOIRES DIRECT LEVERBAAR WWW.MAGAZIJN07.NL ^000HJ2 07 49 MAGAZIJN Voorrondes Z-Vlaams soccer gaan van start 1000-den woonaccessoires fdt 80Ating fP tyky Ie—A X 9 WOON OUTLET I Paasdijkweg 17 Poortvliet WOONOUTLET MAGAZIJN 07 IS GEVESTIGD OP WOONBOULEVARD POORTVLIET maandag 28 december 2009 TERNEUZEN - Voetbalploegen uit Zeeuws-Vlaanderen en Walcheren beginnen vandaag aan de voorron des van het Zorgsaam Soccertoer- nooi. Plaats van handeling is sport centrum Vliegende Vaart in Ter- neuzen. Vanaf 18.30 uur gaan poule 1 (Zaamslag, Philippine, Axel, Hoek 2, Biervliet) en poule 2 (Vlissin- gen, Hontenisse, Aardenburg, Spui, Groede) van start. Morgen zijn vanaf hetzelfde tijdstip poule 3(Terneuzense Boys, Sluis, HW'24, SDO'63, IJzendijke) en poule 4 (RCS, Walcheren, AZW, Breskens, Koewacht) aan de beurt. Woensdag spelen de teams in pou le 5 (Terneuzen, Sluiskil, RIA W., Clinge, Corn Boys) vanaf 19.00 uur om een plek op de finaledag. Die finaledag is zaterdag 2 januari 2010. Daaraan doen zestien ploe gen mee, te weten de nummers één tot en met drie uit de vijf pou les in de voorrondes en de beste nummer vier uit die vijf poules. Vandaag wordt ook het bedrijfssoc- cer voor recreatieve teams gehou den. De aanvang is 12.00 uur. Mor gen zijn vanaf 11.00 uur de presta tiegerichte teams aan de beurt. Het jeugdtoernooi voor D-pupil- lens begint woensdag. Er zijn och tend- en middagsessies. De win naars van die sessies spelen hun fi nale op de finaledag van de senio ren. Bovendien spelen op zaterdag 2 januari 2010 ook de G-teams van AZW en Terneuzense Boys. door René van Stee VLISSINGEN - Weliswaar hadden ze er een verlenging voor nodig, maar de zaalvoetballers van Groe ne Ster deden gisteren waar ze voor waren gekomen. De Vlissing- se hoofdklasser won in eigen stad het hoog aangeschreven Emergo zaalvoetbaltoernooi door in de fi nale Dauwendaele met 3-2 te ver slaan. Ook in 2007 pakten zij al eens de toernooizege. De golden goal kwam dertig secon den voor het verstrijken van de of ficiële speeltijd op naam van slan genmens Abdou Abdenbi. Hij was trefzeker in een fase van het duel waarin het spel voortdurend op en neer golfde. Hoewel Groene Ster bepalende spelers zoals Etiënne Mallie, Salim Ben Sellam en Khalid El Hattach miste, had hun ploeggenoot André Siereveld alle vertrouwen in een goede af loop van de finale tegen de één klasse lager spelende opponent uit Middelburg. „Want er staat zonder die jongens nog steeds een aardige ploeg hoor. Tot nu toe hebben we ook het beste spel laten zien. Voor al daarom zijn we eigenlijk wel ver plicht om het in de finale af te ma ken", zei de voetballer van RCS. Siereveld had het daarmee bij het rechte eind. Op weg naar de finale was Groene Ster te sterk voor ach tereenvolgens Peter Christ (4-1), WZP (4-0), No Spang (3-0), Arie Vermeulen (3-1), The Old Boys (3-2) en Engiplast/Uiterton (4-1). De zaalvoetballers André Siereveld (tweede van links), Najim Boughmari Lorenzo van Trijp en Said Bouzambou van Groene Ster vieren feest na hun eindzege in het Emergo zaalvoetbaltoernooi. foto Lex de Meester Dauwendaele had in de halve fina le strafschoppen tegen SV Roosen daal nodig (1-1 in de reguliere speeltijd). Daarnaast waren er winstpartijen tegen Thermo Pro ducts (4-0), Vrienden van GPC (3-2), The Old Boys (0-3), Vergo Sport (2-0) en Arie Vermeulen (3-1). Zowel Robin de Pagter van Dau wendaele als Siereveld gaf hoog op van de partij tegen The Old Boys, waar onder anderen Denny ter Steege, Roy Hendriksen en Jeffrey van de Velde hun opwachting maakten. „Die mannen worden ouder, maar ze kunnen het nog steeds. Ze spelen het ook heel slim. Ze laten vooral de bal het werk doen. We wonnen dan wel ruim met 3-0, maar het ging veel moeizamer dan die cijfers doen vermoeden", zei De Pagter. „En als je net als wij dan ook nog eens ach ter komt te staan, krijg je het heel lastig tegen zo'n ploeg", vertelde Siereveld. FM Sranang schitterde door afwe zigheid. De Goesenaren, net als Groene Ster actiefin de hoofdklas se, konden geen representatieve ploeg op de been krijgen en zeg den daarom af. Daardoor was een droomfinale tussen de twee vaan deldragers van het Zeeuwse zaal voetbal bij voorbaat uitgesloten. Het gros van de spelers van Dau wendaele was een dag eerder ook al in actie gekomen voor verschil lende ploegen tijdens het Kerst- zaalvoetbaltoernooi in Goes. „Ook een heel mooi evenement, maar vandaag ligt het niveau toch iets hoger", vond Steven Visser. „Voor al daarom ben ik heel tevreden dat we zo hier ver gekomen zijn", voegde de speler van RCS er nog aan toe. Voor Reguillo Vandepitte van Dau wendaele was de opdracht in de fi nale duidelijk: de ruimtes klein houden en uitbreken zodra het kan. Hoewel Groene Ster het bete re van het spel had, slaagde Dau wendaele daar uitstekend in. Even tjes leek er een verrassing in de lucht te hangen toen de Middel burgers brutaal een 2-1-voor- sprong namen door doelpunten van Jesper de Vlieger en Zico To- masoa, wiens schot via de rug van André Siereveld in het doel beland de. Diezelfde Siereveld bracht zijn ploeg uit een strafschop op 1-0. Uit een manmeersituatie bracht hij zijn ploeg ook langszij. Het slot akkoord namens Groene Ster was voor Abdenbi, die net als Aafid Ta- hari in de reguliere speeltijd ook op de lat schoot. Bovendien was Dauwendaele-doelman Tim Blind regelmatig een sta-in-de-weg voor de aanvallers van Groene Ster. wfm msm. m s s mm m - msk 6 degelijke eetkamer-stoelen Silky bruin. Van 894 voor 474 6 sterke eetkamerstoelen in dik leder. Van 250 voor 119 p/st. 4 eetkamerfauteuils met arm in dik leder op wielen. Verstelbare rug met gasveer. Van 1116 voor 556 139,- p/st 100 eetkamerstoelen Diverse modellen en kleuren. Met en zonder arm. Diverse soorten hout, stof en leer. Van 439 voor 229 euro Grote partij kwaliteits- en merkmatras- sen. Bijv. 90x200 25cm dik pocket vering. Ook andere maten -. en uitvoeringen leverbaar. Acryldoeken met 50% korting Grote partij Acryldoeken in diverse schilderingen. Veel verschil lende kleuren en afmetingen. Inlijstingen enorm laag geprijsd Diverse inlijstingen in veel verschillende Smeedijzeren ledikanten Vz prijs Partij smeedijzeren ledikanten 180x200. Goede kwaliteit! Bankstellen vanaf 375,- Op is op! 100 bankstellen direct leverbaar Grote collectie zitmeubelen in vele uitvoeringen, kleuren en combinaties w.o. diverse merken. Zowel leder en stof. Karpetten vanaf 49 euro 100den karpetten in vele soorten, modellen en Enorme partij fauteuils direct leverbaar Draaifauteuils met voetenbank, relaxfauteuils, design en klassieke modellen, leder en stof, w.o. diverse merken. Op zoek naar fraaie meubelen maar dan wel voor de laagst mogelijke prijs? WOONOUTLET MAGAZIJN 07 verkoopt eerste keus woon- en slaapmeubelen, verlichting en woonaccessoires afkomstig uit faillissementspartijen, overtollige- en fabrieksvoorraden, enz. enz. waaronder ook gerenommeerde merkmeubelen. Meubelen waar dus niets aan mankeert, maar waar u aanzienlijk minder voor betaalt dan de normale winkelprijs! Bespaar dus handenvol geld en kom snel naar de WOONOUTLET in Poortvliet! OPENINGSTIJDEN Di t/m do 10.00 tot 17.30 uur Vrijdag 10.00 tot 21.00 uur Zaterdag 09.30 tot 17.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 77