entertainment 137 Van single Paay tot failliete Marco PZC eÜ ,Ik lig niet de hele dag in bed te bezinnenhoor.' www.pzc.nl/webwinkel Dvd Vincent van Gogh X maandag 28 december 2009 Voor Avro-presentator Frits Sissing is de kerst een periode van lichte bezinning, maar wel in beperkte mate. (De Telegraaf) 8 2009 was een roerig jaar in enter- tainmentland. Zo spatte het sprookje van Jan en Yolanthe uit een, werd Patricia Paay alleen staand en stond Marco Borsato voor. het eerst in jaren 'rood'. Maar er waren ook nieuwe liefdes en de Toppers verzoenden zich. Een overzicht. «awpmi Ze wilden trouwen en vijf kinderen krij- gen. Toch spatte het idyllische showbizz- setje Jan Smit en Yolanthe Cabau van Kasbergen na tweeënhalf jaar uiteen, te midden van roddels over vreemdgaan. Zij met Wesley Sneijder, hij met dorpsge noot Liza Plat én met een van Yolanthes vriendinnen. Beiden verlieten de relatie met een aandenken: Jan de tatoeage die hij voor zijn 'Yo' had laten zetten en Yo lanthe de inboedel die ze meenam uit zijn Volendamse villa. Elin Nordegren zette Tiger Woods de deur uit omdat de profgolfer er een ha rem van rondborstige minnaressen op na hield. Verwacht in 2010: een vechtschei- ding over het fortuin van 'tijgertje', dat netto 380 miljoen euro waard is. Overspel maakte een einde aan de huwe lijken van twee showbizzdiva's. Het 22-ja- rig huwelijksbootje van Connie en Hans Breukhoven zonk doordat Hans een sche ve Schaats had gereden. Adam Curry ruil de Patricia Paay na twintig jaar in voor Micky Hoogendijk. Waar Hans en 'Con' 'vriendjes' bleven, sloegen Curry en Paay echter aan het moddersmijten. In de kersteditie van Playboy toonde La Paay nog strak in haar vel te zitten. Ook inwen dig zit het wel snor, denkt de diva, die een nieuwe zwangerschap op haar zestig ste niet uitsluit. De echtverbintenis tussen Sonja Bakker en Koen Lentink zakte na vijfjaar in als een mislukte soufflé. Grote vraag: doet Sonja het nu wel of niet met Rik Felder- hof? Amy Winehouse en Blake Fielder- Civil scheidden én kwamen weer bij el kaar. Ook gescheiden: Mel Gibson en Robyn Moore en Sean Penn en Robin Wright. Uit elkaar: Bridget Maasland en Pepijn Padberg, Jake Gyllenhaal en Reese Witherspoon, Rihanna en Chris Brown. Yolanthe maakte een rappe doorstart met voetballer Wesley Sneijder, terwijl Jan Smit Volendam op stelten zette door een setje te vormen met de nog getrouw de Liza, eveneens moeder, van dochtertje Fem (1). Zangeres Anouk vergat het ver driet van haar scheiding dankzij rapper Unorthadox, die haar spontaan bezwan gerde. De zangeres en moeder van drie kids verwacht volgend jaar haar vierde telg. Niet verliefd, wel verzoend: Gerard Joling en Gordon, die samen terugkeer den bij de Toppers. Goor deed Geer zelfs een paar glitterschoenen cadeau. Robert Redford (73) stapte in het huwe lijksbootje met de 20 jaar jongere Sybille Szaggars. Boris Becker huwde zijn Neder landse knipperlichtvlam Sharlely Kerssen- berg en Lucille Werner trouwde met haar Servaes Snoeijer. David Letterman huwde Regina Lasko en gaf later op televi sie toe haar ontrouw te zijn geweest. Hij was financieel 'binnen', maar door het faillissement van The Entertainment Group gaf de bankrekening van Marco Borsato plotsklaps 'rood' aan. Borsato, zijn Leontine en hun drie lcids hoefden deze kerst niet bij een gaarkeuken aan te kloppen: de zanger ging persoonlijk niet failliet en dus blijft de Blaricumse villa van de Borsatootjes behouden. Nicolas Cage verpatste auto's, jachten en huizen om een belastingschuld weg te werken. Zijn ex, die een van de afgesto ten huizen bewoonde, klaagde de acteur prompt aan voor 9 miljoen euro. reageren? media@wegener.nl Categorie Dvd's Met bonus dvd! Deze officiële dvd over Vincent van Gogh biedt 2 uur kijk plezier over een leven voor de kunst met een niet eerder vertoond portret van de kunstenaar. Van Gogh's leven is van het begin tot het einde gevolgd. Met filmopnames van alle plaatsen waar Van Gogh heeft gewoond, aangevuld met historische'foto's. De bonus dvd is gewijd aan de twee grootste Van Gogh collecties ter wereld. Het Van Gogh Museum in Amsterdam en het Kröller Müller Museum in Otterlo. Adviesprijs 24,95 lezersprijs 16,95* exclusief 2,95 verzendkosten BON DVD VINCENT VAN GOGH Hierbij bestel ik (aantal) x 'Dvd Vineent van Gogh' a 16,95* exclusief verzendkosten van €2,95. Levertiid met bon 10 werkdagen levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Om OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Dvd Vincent van Gogh', Postbus 1090,5004.BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om mei persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pz< treft u nadere informatie aan door Thalia Brandt Miichael Jackson (50) overleed aan een overdo sis van het narcosemiddel Propofol. Door de pos tume Jacksonhype blijven zijn kinderen Paris, Prince Michael en Blanket warmpjes achter: in de eerste 48 dagen na zijn overlijden 'verdiende' Jackson 70 miljoen euro. Voormalig sekssymbolen Pa trick Swayze (57) en Farrah Faw- cett (62) stierven aan kanker. Actrice Josine van Dalsum (61) overleed na een strijd tegen longkanker, net als zangeres Ria Brieffies (52). Zanger en levensgenieter Ramses Shaffy stierf op 76-jarige leeftijd aan de gevolgen van slokdarmkanker. Ook gestorven: pianiste Pia Beek (84), acteur David Carradine (72), actrice Natasha Ri chardson (45) en actrice Brittany Murphy (32). Veelbesproken mensen in 2009 (van boven naar beneden): de drie kinde ren van Michael Jackson, Yolanthe en haar nieuwe liefde Wesley, failliete Marco Borsato en Patricia Paay als foto's GPD Veel beschuit met blauwe muisjes het af gelopen jaar. Styliste Dyanne Beekman en vriend Frans ten Berge werden ouders van Christian. Robin, de spruit van pre sentatrice Nance en geliefde Pico van Syt- zama, zag het levenslicht. Frans Bauer en 'Maris' verwelkomden hun vierde zoon, Lucas, en Birgit Schuurman en man Arne kregen zoon Chico. Zus Katja kreeg een miskraam en raakte weer zwanger. Vol gend jaar krijgen zij en man Thijs hun eerste kind. Meer ba- bygeluk in 2010: Wendy van Dijk, Kim-Lian van der Meij, Touriya Haoud en Tooske Ragas. WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 63