Monuta f ramllïeberïcrifeii (ome) Cor Verdonk DEirikb^iuiPinP het einde wan een misverstand. Ook zonder Monuta verzekering verzorgen wij uw uitvaart. Familieberichten Maandag 28 december 2009 I 35 Niet achterom kijken, alleen vooruit. Cor. Diep bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeftgeven wij u kennis van het voor ons nog plotseling overlijden in de vroege ochtend op eerste kerstdag van mijn lieve man, onze lieve vader en opa. Hij was alles voor ons. Cornelis Verdonk Cor 4- 's-Gravendeel 5 Februari 1951 t Vlissingen 25 December 2009 Vlissingen: Maaike Verdonk-van Es Vlissingen: Coby Verdonk Middelburg: Elly Verdonk Tilburg: Ineke Verdonk Jessica en Bas Xander Mark en Marlies Correspondentieadres: Ridderspoorlaan 35 4382 PH Vlissingen Cor is thuis. De Herdenkings bijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 31 december om 13.30 uur in het uitvaart centrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in boven vernoemd uitvaartcentrum. Dankjewel voor de jarenlange vriendschap en de mooie en dierbare herinneringen Tante Cor Beijer Cock en Hans (in herinnering) Postma Karin, Peter, Thomas, Merijn en Olivier Rob, Femke, Jasper en Babette Veilig in Jezusarmen. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat op Kerstavond, rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacoba Weber-van Boven 7-1-1924 24-12-2009 sinds 30-9-1972 weduwe van Jan Leendert Weber Waarde: Dries en Joke Weber Nathasja Anita en Stefan Waarde: Huib en Anja Weber Danny Cindy en Rien Vlissingen: Joke en Piet de Vos Jolanda en Björn Johan Waarde: Jaap en Carla Weber Niels en Tamara Lars Correspondentieadres: Dries Weber Julianastraat41 4414 AR Waarde De afscheidsdienst, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt dinsdag 29 december om 13.30 uur gehouden in "De Rancke", Kerkpad 1 te Krabbendijke. (Naast de Hervormde kerk) Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Rancke" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief onh>angen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze zuster en schoonzuster Koos Weber-van Boven J. van Boven W. van Boven-Grootjans J. Braam P. de Graaf-Kloet J. van Boven M. van Boven-de Wee Sternen doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve man, pa en opa. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan René Aloysius Ferdinandus Van den Bergh echtgenoot van Ivonne Agnes Bruggeman A Clinge, 17 augustus 1932 t Gent, 25 december 2009 Hulst: Ivonne Van den Bergh-Bruggeman Hulst: Marleen en Herman Hylkema-Van den Bergh Melissa Stekene: Ria en Peter Van der Gucht-Van den Bergh Tom Vogelwaarde: Jeannine en Mark Kindt-Van den Bergh Johnny en Yvanka Rudy Benny Zele: Gisela en Ronny Michiels-Van den Bergh Driek en Sarah Kirsty Clinge: Gustaaf en Meghy Van den Bergh-Palagi Kiara Stefano Clinge: Renée en Ivan Vijt-Van den Bergh Orlando Zoutestraat 186,4561 TC Hulst U kunt afscheid nemen van René in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 30 december van 18.00 tot 18.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 31 december om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk vanaf 10.15 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Om je heengaan treuren wij Om wie je was zijn we je dankbaar Voor de zeer vele blijken van medeleven en grote belangstelling na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de crematie van mijn lieve man, maatje, vader Theo Liplijn willen wij u hartelijk danken.Uw belangstelling en hartverwarmende woorden zijn een grote troost geweest. Nona Sent en Nikita Liplijn Stephanie en Dennis Liplijn 's-Heerenhoek, december 2009 Hierbij willen wij iedereen, die na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Jumelet-Davidse blijk heeft gegeven van de zo hartverwarmende steun, oprecht dank zeggen. Uw brieven en andere tekenen van medeleven hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Jan Jumelet Johanneke Niels Gerrit Jumelet Conny Jumelet-Andriessen Jeanine Arjen en Vivian Alysha December 2009 Voor de hartverwarmende belangstelling na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma Elizabeth Dekker-Vreke Betty willen wij u oprecht bedanken. December 2009 M. Dekker kinderen kleinkinderen kijk op monuta.nl of bel Monuta in Oostburg Oude Stad 23 telefoonnummer (0117) 45 23 09 Monuta inTerneuzen Rooseveltlaan 6 telefoonnummer (0115) - 61 28 81 tkpclwid Uitvaart Zorg 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tel. 0113 - 231 577 06 - 512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeland-uitvaart.nl DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR f pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl feiefwfl 088-013 9999 uicvaarcwinkel geopend op afspraak info@uicvaartinzeeland.nl 0113 214291 06 10730321 www.uicvaartinzeeland.nl 1:,»r«j,,markusse uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 61