Familieberichte) (H (Ilensenlinq.nl I l 34 I Maandag 28 december 2009 kijk ook op Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Joop van de Velde echtgenoot van Cavia van de Velde-D'hondt Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Terneuzen: Cavia van de Velde-D'hondt Temeuzen: Jan en Jacquelina van de Velde-Smet Patricia en Frans, Michelle Sandra, Aisha Terneuzen: Marlies en Adrie Lechner-van de Velde 24 december 2009 Churchilllaan 454,4532 MD Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 30 december om 13.30 uur in de aula van de Brouwzaele, Mr. F.J. Haarmanweg 52-54 te Terneuzen, waarna de crematie volgt in het crematorium te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van de Brouwzaele, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de condóleanceruimte van de Brouwzaele. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft onh'angen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden overleed onze vader, groot- en overgrootvader Teunis Ultee Officier in de Orde van Oranje Nassau Woerden, 9 december 1915 Middelburg, 23 december 2009 sedert 7 januari 1999 weduwnaar van Anna ter Velde Hapert: J. Ultee M.J. Ultee-Meulmeester Kapelle: J. Kruijder-Ultee G.J.L. Kruijder Middelburg: E. Ultee Borssele: G.W. Ultee t Fijnaart: T. de Gast-Bokelaar A. de Gast klein- en achterkleinkinderen Vlissingsesingel 40 4335 GA Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatshebben op dinsdag 29 december om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles watje hebt gegeven Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve Tante Roos Rosalia Emma van der Velpen -A Ossenisse, 15-5-1929 t Terneuzen, 23-12-2009 Kloosterzande: Anna van der Velpen Terneuzen: Theo van der Velpen Mieke van der Velpen-Martinu Rozan t en Johnny Karina en Mare Pieteren Cindy Diana en Danny Saskia Achterneef en achternichten Correspondentieadres: Van Steenbergenlaan 8 4531 HJ Terneuzen De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 29 december om 10.30 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen, waarna de crematie in alle stilte volgt. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze oprechte dank gaat uit naar het personeel van Stichting Thuiszorg en alle vrijwilligers van Hospice Terneuzen voorde bijzonder liefdevolle verzorging. Weest in geen ding bezorgd, maar laten bij alles uw wensen door gebed en smeking met dankzegging bekend worden bij God. Op 2e Kerstdag ging rustig en kalm van ons heen onze lieve tante Kaatje Catharina Suzanna de Feijter sinds 26 juli 1995 weduwe van Pieter Kiel 22 juni 1920 1 26 december 2009 Familie de Feijter Familie Kiel Oostelijk Bolwerk 636 4531 GV Terneuzen I Correspondentieadres: j Ria de Jonge - de Feijter Herman Heijermansstraat 12 j 4532 GL Terneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 30 december om 10.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan j 6 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 1 Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Gerard Maas echtgenoot van Carla Beeldens Wij zullen hem missen en. wensen Carla, Marijke en Gert-Jan, Paul en Jennifer, Karin en Antoine, Stefan en 8 Sepha, Arjan en kleinkinderen veel sterkte met dit g zware verlies. Axel: Willy en Anny Maas - Lust Kloosterzande:Agnes en André van Mieghem - Maas Nia en Wout t Beekman - Maas Frans van de Koolwijk Riet en Theo Geerinck - Maas Eddy en Christianne Maas - Willaert John en Soes Maas - Bhola Terneuzen: Rotterdam: Axel: Spijkenisse: Alle neven en nichten Axel, 25 december 2009. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Op de gezegende leeftijd van 92 jaar is op eerste Kerstdag van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacomina Cortvriendt-van Kruijssen sinds 3 mei 2007 weduwe van Robertus Petrus Stephanus Cortvrïendt Koewacht: Marian en Harry Bonte-Cortvriendt Ellen en Kenny Axel, 25 december 2009 Verzorgingshuis "De Vurssche" Correspondentieadres: Het Zand 25 4576 CA Koewacht De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 30 december om 10.00 uur in de Parochiekerk O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te IJzendijke. Alleen schriftelijke condoleance. Geraakt tot in het diepste van onze ziel. Wij zijn dankbaar en blij dat wij ons leven met zo'n prachtig mens mochten delen. Omringd door zijn dierbaren hebben wij diep ontroerd, door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, afscheid genomen van mijn dierbare man, onze lieve papa, mijn lieve opa, geliefde zoon, onze dappere broer, zwager en lieve oom Ronald Cornelis Konrad Nastaly Ron echtgenoot van Joanna Zacharek A Vlissingen, 11 september 1948 Middelburg: Rotterdam: Middelburg: Vlissingen: Vlissingen: t Vlissingen, 26 december 2009 loanna Nastaly-Zacharek Simone Nastaly Antoinette Nastaly, Sean Justyna Zacharek llona Zacharek Wladyslaw Nastaly (in herinnering) Els Nastaly-van de Kreke Maryska Nastaly Saïd Nastaly en Peqqy Valeska Nastaly en Iwan Antwerpen: Stefan Nastaly en Frederik Kuipers Rietbergkwartier 9,4333 EJ Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Ron te nemen op donderdag 31 december van 10.00 tot 10.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij zijn leven willen herdenken zal om 10.45 uur worden gehouden in de aula van het .uitvaartcentrum. Aansluitend zal de bijzetting, bij zijn geliefde vader, plaatsvinden omstreeks 11.30 uur op het r-k gedeelte van de Noorderbegraafplaats aan de president Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in restaurant De Vissershaven, Bellamypark 2 te Vlissingen. Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid en eenvoud hébben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, mijn schoonvader, onze opa en overgrootopa Anthonie Hollebrandse weduwnaar van Adriana Hollebrandse-Boogaard A Koudekerke, 12 oktober 1928 t Vlissingen, 24 december 2009 Vlissingen: Margaen Ronny Claudia Aart Nicole Leon, Anna Vlissingen: Ella Werner Rina Angelique Correspondentieadres: Hobeinstraat 87 4381 PC Wissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 30 december van 11.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de herdenkingsdienst om 11.45 uur worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum. De begrafenis zal omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Zij die geen. rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze kennisgeving als uitnodiging beschouwen. Wij willen het team van de Harlekijn, nr5 hartelijk bedanken voor de goede verzorging van onze vader. Margaen Ella Op 24 december 2009 is onverwachts overleden onze geliefde broer, zwager en oom Anthonie Hollebrandse weduwnaar van Adriana Boogaart Uit aller naam: J. Kleinepier-Hollebrandse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60