(Tl9nsenlliiq.nl r Mevr. S. Janse - Dekker Piet Bogaert Jacobus Oosterling 32 I Maandag 28 december 2009 kijk ook op Na twee kerstdagen, met alle familieleden te hebben genoten van de feestelijkheden, is zondagmorgen het unieke mensen- mens Fieke Eshuis - Loontjens overleden weduwe van Gerrit Jan Eshuis 25 november 1926 Serooskerke: Veere: t 27 december 2009 Gert-Jan en Ann Eshuis Patrick en Patricia Jasper, Julia Joost en Cindy Marieke en Bart Lien en Ben Karen en Senjka Emile en Coby Eshuis Kristel en Arjan Len Gaby en Nic Hollandiaplein 64 4461 GT Goes Fieke is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8, 4461 MH Goes, waar afscheid kan worden genomen op woensdag 30 december van 19.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 31 december om 10 30 uur in de H. maria Magdalenakerk te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Middelburg". Westelijke Oude Flavendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Kort na Kerstmis is onverwachts overleden onze lieve en altijd opgewekte zuster, schoonzuster en tante Fieke Loontjens ^-weduwe van Gert Eshuis Serooskerke: Stan Loontjens Corrie Loontjens-Schuit Middelburg: Isabella de Witte-Loontjens Oyezande: Hector Loontjens Ellen Loontjens-Meulbroek neven en nichten, achterneven en achternichten Heel bijzonder, heel geiooon, gewoon een heel bijzondere man. Toch nog onverwacht is op 25 december 2009 op 71 jarige leeftijd overleden, mijn lieve man, onze lieve pa, schoonpa, opa en stiefpa Gerard Maas echtgenoot van Carla Beeldens Arnhem: Hilversum: Axel: Amsterdam: Axel: Marijke en Gert-Jan Sven Laura Paul en Jennifer Alicia Julien Karin en Antoine Floor Sam Stefan en Sepha Liv Seb Arjan Johannastraat 7 4571 AL Axel De herdenkingsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 31 december om 10.30 uur in de Opstan- dingskerk, Bellamy straat 74 te Terneuzen. Na de bijeenkomst is daar ook gelegenheid tot condoleren. Haar wens tijdens haar laatste dagen is vervuld, de Here Jezus is haar komen halen. Op 26 december 2009 overleed onze lieve moeder en oma Sara Janse - Dekker Geboren te Serooskerke op 11 februari 1925 Haar man Krijn Janse overleed op 9 juni 1971 Henk Janse Clazien Visser Marjan Witte-Janse t Adri Witte Henk en Cadiia Witte Adrie en Sendy Witte "Wij bedanken Zorgcentrum Simnia voor de fijne en goede verzorging". Correspondentieadres: Dorpsstraat 52, 4356 AK Oostkapelle Op dinsdag 29 december zullen we haar om 1 2.00 uur begraven op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel "De Moerbei", Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. i.v.m. bovenstaande is Uw Topslijter De Moerbei deze dag gesloten. Op 2e kerstdag hebben wij afscheid moeten nemen van Oma Kleine Moerbei Oostkapelle Jacco, Elna Brasser Olaf, Swen Steenbergen Leo Brasser Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van Sara Janse-Dekker Wi j zullen haar wijsheid en humor missen. Kortgene: Jaap en Janny Janse-Huibregtse Grijpskerke: Ad en Kees Boogaard-Janse Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Sara Aarnoudina Dekker weduwe van Krijn Janse in de leeftijd van 84 jaar Middelburg: J. Janse-de Voogd Middelburg: J.P. Janse Neven en nichten Domburg, 26 december 2009 Te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze broer, schoonbroer en oom Echtgenoot van Jet Pieters Vogelwaarde Theo en Astrid Bogaert- Dobbelaar Kloosterzande Maria en Peter Meulblok- Bogaert Ine Bogaert t Terneuzen Jos Bogaert Kloosterzande Marga en Wim Verhoeven- Bogaert Neven en nichten Wij zullen hem erg missen. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het toch nog plotseling overlijden van onze lieve moeder, oma, overgrootmoeder en vriendin Nel de Jonge - Wissekerke sinds 19 november 1996 weduwe van Jack de Jonge in de leeftijd van 76 jaar Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Andries Bouman Een woord van dank aan allen die haar de laatste tijd liefdevol hebben verzorgd. Vlissingen, 24 december 2009 Correspondentieadres: Jan de Jonge, Callensfelsstraat 38, 4381 TG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 30 december van 12:15 tot 12:45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 14:00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij zijn bedroefd om het heengaan van onze geliefde zus, schoonzus en tante Nel de fonge-Wissekerke We wensen de nabestaanden veel sterkte toe. Sjaan en Jan Dick en jannie Joke en Kees Harry en Wilma Johnny en Ida neven en nichten Enige en algemene kennisgeving De zee iedere dag anders. De zee die nooit verveelt. De zee waar zijn hart naar uitging. De zee draagt hem nu mee. Gekomen tot de leeftijd der sterken is van ons heen gegaan in de leeftijd van bijna 99 jaar onze lieve vader, schoon vader, opa en overopa (Ko) Sinds 19 januari 2004 weduwnaar van Cornelia den Hamer Oost-Souburg: Sluis: Ko en Bep Oosterling-Klaassen Karina en Hendrik Jan Lianne en Jan Adri en Betsie Oosterling-Pattist Astrid en Ronald *En achterkleinkinderen Breskens, 24 december 2009 Correspondentieadres: Adri Oosterling Magdalenehof 1 4524 BN Sluis Wij bedanken het verzorgend personeel van de Hooge Platen voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag' 29 december om 14.00 uur in Uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22, 4536 HM Terneuzen. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58