(f| Hlenseniin.nl Familieberichten Kees Cijvat kijk ook op Maandag 28 december 2009 I 29 Voor alles wat gebeurt is er een uur Prediker 5l a Met dierbare herinneringen aan haar leven hebben wij na een kortstondige ziekte afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie Caljouw 9 april 1950 t 24 december 2009 Vlissingen Piet Caljouw Marjan Caljouw-Nieuwstraten Astrid Sandra Cees en Deliana Poeldijk Hannie Caljouw Aad van Dijk Correspondentieadres: Noord beekseweg 3 4386 AE Vlissingen De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat Ds. G. Klein zal worden gehouden woensdag 30 december om 12.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal om 13.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condo leance in voornoemde kerk. Geschokt en verdrietig zijn we na het zo snel overlijden van onze nicht Corrie Caljouw oom/tantes neven en nichten familie Van den Bosse Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerkster en collega Corry Caljouw Corry was vanaf 13 november 1972 bij ons werkzaam. In de jaren dat zij bij ons werkzaam is geweest hebben wij haar leren kennen als een gewaardeerd medewerkster en collega. Zo blijft zij ook in onze herinnering. Wij zullen.haar missen. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 24 december 2009 Met grote verslagenheid en ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze leidinggevende Corrie Caljouw We leefden van dag tot dag mee tijdens haar ziekte. Haar overlijden komt toch nog onverwachts. We zullen haar heel erg missen. Wij wensen haar familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Wil, Gerrit, Behary, Omar, Anja, Cees, Joke, Johan, Richard, Tannie, Wim, Rinus, Stefan. Djevdet, Rangel, Gerda, Johan, Emine, Lou, Adriana, Johan, Max, Sabahat, Sabahat, Kees, Anneke, Johnny, Bram, Wilma, Esther, Leon, Arthur, Peter, Ramazan, Diana, Willy, Marian, Conny, Peter, Sila, Gerrit, Nancy, Musa, Pinky, Wilco, Mariska. Middelburg, 24 december 2009 Met grote verslagenheid en ontroering hebben wij vernomen dat onze collega Corrie Caljouw is overleden. Er ging een schok door ons heen, eerst bij het horen van de ernst van haar ziekte en nu, zo kort nadien al haar overlijden. Corrie hebben wij gekend als een integere, vriendelijke, altijd aanwezige collega, die er altijd was voor haar mensen. Woorden schieten tekort om te zeggen hoezeer ons dit raakt. Wij wensen haar familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Frits, Lou, Wim, Alex, Peter, Jaap, David, Rene, Ad, Kris, Biersein, Alex, Arie, Roland, Janiene, Peter, Jan-Kees, Ivo, Bert, Izaak, Peter, Leo, Margriet, Hans, Jan, Hans, )oke, Ko, Ineke, Rijnie, Jacqueline, Tony, Rinus. Middelburg, 24 december 2009 Geen berg was voor hem te hoog Na een mooi leven waarin hij genoot van zijn gezin en zijn werk moeten wij nu afscheid gaan nemen van mijn lieve man, onze pa en trotse opa Zoutelande, 21 november 1937 Vlissingen, 26 december 2009 Bets Cijvat-Faasse Peter Cijvat Carien Cijvat-Francke Bibi Nino Korina Brasser-Cijvat Leo Brasser Jur Floor Nieuwstraat 5 4374 BC Zoutelande Kees is thuis, waar wij in familiekring afscheid van hem nemen. Wij willen hem herdenken tijdens een bijeenkomst op woensdag 30 december om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid ons te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, bent u alsnog van ..harte uitgenodigd. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Kees Cijvat Keetje t en Bram t de Wolf-Cijvat Chris en Miene Cijvat-Lievense Nout en Corrie Cijvat-Christiaanse Jan en Mine Cijvat-van Sighem Piet en Annie t Cijvat-de Bunje Wil en Adrie Geschiere-Cijvat Wim en Dé Cijvat-Willeboordse Henk t en Mientje Cijvat-Huibregtse Neven en nichten Zoutelande, 26 december 2009 Kees Gekletst, gewandeld, gefietst, geskied, geklommen. Gebuurd, genoten, gegeten, gedronken. Gesport, gepost, gemarathont, geholpen. Gekaart, gewonnen, verloren. Gefeest, gelachen, gejuicht, gehuild. We hebben een dikke vriend verloren. Lein en Lenie Angela, Wouter en Fenna Nonja en Roel Zoutelande Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het verlies van ons oudste en tevens gewaardeerde clublid Dees de Waal Zijn onvoorwaardelijke steun aan onze vereniging, zijn grappen en moppen, zullen gemist worden. Wij wensen Els, kinderen en kleinkinderen veel sterkte dit verlies te verwerken. Biljartvereniging Reynaert Hulst Kom naar mij, jullie die vermoeid zijn en onder lasten gebukt gaan, dan' zal ik jullie rust geven. Matt. 11:28 Na een ernstige ziekte is door God thuisgehaald onze lieve, dappere dochter, zus, schoonzus en ldnte Anita Scheele - Anthonina Sara - in de leeftijd van 41 jaar. Terneuzen: A.H.J. Scheele A.T. Scheele-den Hamer Marian en Hans Andrea en Dirk - Timo Arjen en Jantien Anique en Johan Martha Jan en Pauline Natalia Raoul Amado Julian Johan en Kellys Terneuzen, 25 december 2009 Vincent van Goghstraat 20 Correspondentieadres: Stuvesande450,4532 MKTerneuzen De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 31 december om 14.00 uur in "De Levens bron", Sloelaan 40 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Gelegenheid tot condoleren in "De Levensbron", donderdag 31 december van 13.15 - 13.45 uur voorafgaand aan de samenkomst en woensdag 30 december van 19.00 - 20.00 uur. Lieve Anita, Jouw leven ging niet altijd over rozen. Maar de God van genade heeft zich over jou ontfermd en nu mag je voor eeuwig bij Hem zijn. Axel: Jas en Tanneke de Pooter-den Hamer Axel: Jaap en Neli Pijpelink-den Hamer Sliedrecht: Bram en Truus den Hamer-de Pooter Neven en nichten We wensen Annie en Adrie met hun gezin de nabijheid van de Here toe. Verdrietig zijn wij dat onze zwager en oom Kees Cijvat is overleden. Wij wensen Bets, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Pauw en Kee de Witte, neven en nichten. Anita Scheele veel te vroeg, maar volgens God's plan.... "Maar al moe(s)t u nog korte tijd lijden, God, de bron van alle gerïade, heeft u geroepen om in Christus Jezus deel te krijgen aan zijn eeuwige luister". (1 Petrus 5:10) Jan en Pauline, Natalia, Raoul, Amado, Julian Jozua i: 1-18 Wees sterk moedig! Martha Hellendoorn-de Jonge Breskens 20-09-1929 Terra Ceia, N.C. (VS) 14-12-2009 Moedig heeft ze haar ziekte aanvaard en gedragen. De laatste 4 maanden van haar leven heeft ze zinnig en vreugdevol afscheid genomen van haar dierbare vrienden en familieleden in haar eigen thuis. Sterk in haar geloof is ze thuis, de laatste week omringd en verzorgd door haar kinderen, met een glimlach op haar gezicht vertrokken op haar laatste reis naar haar Johnny en haar Heer. Rust zacht lieve mama, je kinderen kleinkinderen: Christina Bill Cothren-Hellendoorn, New York, VS Alex John Tami Hellendoorn, South Dakota, VS Nicole, Justin Jodi Marjo Geert Degrande-Hellendoorn, Sluis, NL Alexander, Sebastiaan Margaux Monique Bernie Van Essendelft-Hellendoorn, North Carolina, VS Laura, Mqriah, Thaddeus Johannes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 31