Jakoba Lievense-Hengst 28 J Maandag 28 december 2009 kijk ook op fïiensenynq n[ Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Heden overleed thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, na een langdurige ziekte, omringd door allen die hem lief waren mijn lieve man en onze zorgzame vader. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Wij zullen je missen. Petrus Josephus Constantinus Bogaert Piet echtgenoot vanjet Bogaert-Pieters Hij overleed op 23 december 2009 in de leeftijd van 69 jaar. Kloosterzande: Jet Hengstdijk: Noël en Sylvia Kloosterzande: Gino en Patricia Cloosterstraat 21,4587 CA Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 29 december van 18.00 tot 18'.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 30 december om 10.50 uur in de parochiekerk Ter Duinen H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande. De crematie zal nadien plaatsvinden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE op Zijn tijd, na een kortstondige ziekte, uit ons midden weggenomen onze geliefde en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder fohanna Verlare sinds 30 oktober 1996 weduwe van Marinus Lokerse in de leeftijd van 80 jaar. Bunschoten: Guus Lokerse Kapelle: Come van Liere-Lokerse Kees van Liere Yerseke: GréSalm-Lokerse Biem Salm Kruiningen: Ko Lokerse Rexe Hofte Mattie Zuidweg (in liefdevolle herinnering) Kridningen: Jannie van Beek-Lokerse Cor van Beek Kridningen: Ria van den Berge-Lokerse Bart van den Berge Kridningen: Dick Lokerse Rina Lokerse-Houmes Kridningen: Luuc Lokerse Tineke Lokerse-Jongekrijg Kridningen: Lineke Grootjans-Lokerse Jaap Grootjans Kridningen: Mattie van den Bos-Lokerse Marco van den Bos Peize: Jan Lokerse Petra Durenkamp Yerseke: Evelien Staal-Lokerse Kees Staal Kleinkinderen en achterkleinkinderen 25 december 2009 D.(. Blomstraat 24,4416 CV Kruiningen Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. dinsdag 29 december van 19.00 tot 20.00 uur in het kerk gebouw van de Ger. Gem. in Nederland, Stationsweg 2 te Kruiningen. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 30 december om 10.00 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal om ongeveer 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een kort ziek-zijn is overleden onze altijd meelevende buurvrouw Jo Lokerse Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Ko en Jannie van Iwaarden Ko en Nellie de Bart Kruiningen, 25 december 2009 Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Volkert Boertjes Fokke Frits in de leeftijd van 61 jaar. Will Boertjes Nico en Angela, Rody Eleanor en Collin, Denise Gaby en Tim 25 december 2009 Kijkuit 14 4401 LC Yerseke Volkert is thuis opgebaard waar u dinsdag 29 december tussen 15.00 en 17.00 uur afscheid van hem kunt nemen. De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt woensdag 30 december om 11.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op - de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.. Beste Fokke De vrijdag zal nooit meer hetzelfde zijn. Café 't Veerhuis Yerseke, 25 december 2009 Het moment is nu gekomen om afscheid van het leven te nemen. Ik hoop dat een ieder de kracht op kan brengen om het leven weer op te pakken zoals het is, het is het waard om geleefd te worden. Til niet te zwaar aan allerlei kleinigheden, die gaan vanzelf weer over. Wessel Overleden is mijn lieve man, onze pa en opa Wessel de Leeuw van Weenen 26 september 1952 25 december 2009 Kruiningen: Miep de Leeuw van Weenen Robin en Veroni Levi Mike en Mariska Angelo Wij willen dr. Risseeuw hartelijk dankzeggen voor de goede zorgen en de liefdevolle begeleiding. Brouwerijstraat 19 4416 AL Kruiningen Gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 30 december van 9.30 tot 10.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in 'Ons Dorpshuis', Berghoekstraat 3,4416 BJ Kruiningen. Geen bezoek aan huis. - Geen bloemen. Verdrietig geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde zoon, onze broer, zwager en oom Wessel de Leeuw van Weenen L.M. de Leeuw van Weenen M.C.P. de Leeuw van Weenen-Vermeulen Coby en Gerrit Mar ja, Gerrit, Levi en Martin (in herinnering) en Annie Amanda Kruiningen, 25 december 2009 Met grote droefheid, doch liefdevolle herinneringen, geven wij u kennis dat na een langdurig ziek zijn is overleden onze lieve schoonzoon, zwager en oom Wessel de Leeuw van Weenen Kruiningen: J. Duinkerke (in liefdevolle herinnering) F.H. Duinkerke-Rijnberg Gerrit en Leny Duinkerke-den Engelsman Coby en George Bertram-Duinkerke Neven en nichten Kruiningen, 25 december 2009 want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve; Psalm 1014b Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en overoma sinds 3 november -1944 weduwe van Adriaan Lievense in de leeftijd van 94 jaar. Door haar altijd zorgzame liefde heef zij veel voor ons betekend. Ritthem Nel en Jaap van Belzen-Lievense Arnemuiden Anja en Paul Gaalswijk Leajme, Esmara, Jonathan, Jeroen Middelharnis Rianneke van Belzen Ritthem Marina en Arter Visser Jim, Elma, Ron, Jan Pieter Nieuwdorp Carolien en Rien Meeuse Nelique, Talitha, Corwin, Joëlle, Esther Middelburg Susan ne en René van den Bosch Nicole, Laura, Jurre Kapelle Gerdien en Kees van den Berge Oost-Souburg Arjan en Marije van Belzen Wij zijn het personeel en de vrijwilligers van ivoonzorgcentnim "De Kreek" dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Westkapelle, 26 december 2009 Correspondentieadres Rammekensweg 1 4389 TZ Ritthem De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V gehouden worden op woensdag 30 december om 11.00 uur in de Kerk van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraat 1 te Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Westkapelle om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve tante Ko Zij was voor ons als een moeder en oma. Westkapelle: A. Louwerse N. Louwerse-Lous in herinnering L. Wisse-Janse - Elly en Piet Leo en Jölanda en kinderen Bedroefd delen wij u mee dat onze lieve zorgzame tante Ko is overleden. Wij wensen Nel en Jaap, kleinkinderen en achterklein kinderen heel veel sterkte toe. Noach en Fya Bo en Diny Erwin en Monique Ivo Robert en Mirella Dana Emy Westkapelle, 26 december 2009 Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat toch nog plotseling van mij is heengegaan mijn lieve, zorgzame vader Jakob Willem Polderman Jaap sinds 14 februari 2001 weduwnaar van Johanna Polderman-Blok in de leeftijd van 89 jaar. C.P.A.R. Polderman 24 December 2009 Kloosterweg 101 4328 GP Burgh-Haamstede De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 29 december om 12.00 uur in het crematorium aan de West Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 11.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30