Hf 11 m m isÉÉli Familieberichten ITl0nseniifiq.nl Üysrlüilüii Trijntje Bouterse - Doorenweerd weduwe van Marcel Bouterse Jan Cornell's louws Jan PROUD MARY MIDDELBURG J an Louws Johannis Jacobus van Grol 26 I Maandag 28 december 2009 kijk ook op Na een kortstondige ziekte is rustig ingeslapen onze lieve en zorgzame moeder en oma Tiny In de leeftijd van 81 jaar. Rinus Bouterse Bruno Zenzi Piet Bouterse Terneuzen, 25 december 2009. Correspondentieadres: Churchilllaan 970 4532 JG Terneuzen De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 30 december om 15.00 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend is de crematie in stilte. You can't always get what you want Na vele fijne jaren samen hebben we vrijdag afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Leny van Sluis 24 juli 1952 f 25 december 2009 Leny Louws - van Sluis Roland Louws en Margreet Geschiere Rosario Natalie en Franklin Nieuwdorp - Louws Joëlie Dylano Keurhove 126 4336 GS Middelburg Jan ligt opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Daar kunt u afscheid van hem nemen op woensdag 30 december a.s. van 14.00 tot 14.30 uur. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij stellen het op prijs u na afloop van de plechtigheid in informele sfeer te ontmoeten in bovengenoemd rouwcentrum. Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde schoonzoon en zwager Jan Louws Wij zullen hem erg missen. Onze gedachten gaan uit naar Lenie en zijn kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: L. van Sluis (in herinnering) J. van Sluis-Vermeulen Overpelt: Wessel en Kim van Sluis Buttinge: Klaas-Jan van Sluis Oost-Souburg: Corrie en Ronald Jonkman Middelburg, 25 december 2009 ook nu je er niet meer bent zal ik je elke dag bijven groeten aart Kerstmis 2009 Onze collega Jan Louws is overleden Wij bedanken hem voor zijn vakmanschap en inzicht waarmee hij ons leven wist in te kleuren. Wij wensen zijn familie sterkte met dit verlies. Schildersbedrijven Piet Nieuwenhuijzen Peter Minken In verband met het overlijden van onze (schoon)vader is GESLOTEN van woensdag 30 december 2009 tot en met zaterdag 2 januari 2010. Natalie en Margreet SM «r. j I 1 We wilden je zoveel liefde geven- maar jij mocht niet blijven leven. Als een kleine ster zul je st raks aan de hemel slaan, en zo voor ons als een lichtje aan blijven gaan. 1 1 Layla 23 december 2009 t- Lieve kleine Layla, Ondanks jouw zwakte, geef ji j ons nu moed en kracht in deze zware tijd. Karolien en Kevin de Koeijer Hamelink Bram en Lijsbert de Koeijer Miranda Danielle en Guy Provinciale weg 3, 4525 LD Retranchemenl Op eerste kerstdag ging van ons heen onze lieve broer, zwager en oom We zullen Jan enorm missen en Lenie en de kinderen steunen bij dit grote verlies. Soes Mattie en Cees de Keijzer - Louws Vlissingen Koos en Jan Verton - Louws Srijpskerke Willie en Adri Seschiere - Louws Middelburg Lein Louws in herinnering Middelburg Bertus en Serda Louws - van de Veeren Middelburg Ria Louws en Wim Serards Berlicum Floor Louws Middelburg Elisabeth louws Neven en nichten 25 december 2009 Behouden vaart Verdrietig, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een arbeidzaam leven onverwacht van ons is heengegaan mijn man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa. Pieter Willem Egbertus Beekman Piet Middelburg, 10 september 1927 f Koudekerke, 24 december 2009 Middelburg: E. Beekman-Wielemaker Vlissingen: Florentine Vincent Stephan Middelburg: Liselot Lotte en Mahdi Kim en Bart Joost Middelburg: Willem en Margaretha Koen Eva Middelburg: Peter en Conny Bob Max Rik Correspondentieadres Gen. Eisenhowerlaan 28 4333 BR Middelburg Mijn man is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 28 december van 15.30 tot 16.00uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 29 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Op 24 december 2009 overleed onze lieve oom Pieter Willem Egbertus Beekman neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Waarom nou jij Je wilde nog zo graag maar je kon niet meer. Waarom nou jij. Verdrietig zijn we, dat na een moeilijk jaar rustig is overleden mijn lieve zoon, onze broer, schoonbroer en oom Geboren op 13 mei 1945 te Hoofdplaat Overleden op 25 december 2009 te Terneuzen Hoofdplaat: Jacobus van Grol f Celina van Grol-Temmerman Hulst: Sjaak en Corrie van Grol-Wolf Merksem B.): Piet en Rita van Grol-Barseele Breskens: Willy en Wies van Grol-Sijnesael Philippine: Dina en Frans Lauret-van Grol Hoofdplaat: Gerrit en Emmy van Grol-de Ruijsscher Hoofdplaat: Annelies van Grol Neven en nichten. Hoofdplaat, 25 december 2009 Correspondentieadressen: Dina Lauret-van Grol, Castillistraat 37, 4553 BR Philippine Annelies van Grol,* Deltastraat 3, 4513 AW Hoofdplaat. De- afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 30 december .om 11.00 uur in Uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22, 4536 HM Terneuzen. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal plaats vinden na de uitvaartdienst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28