Familieberichten kijk ook op m fDgnseniinq.nl Huib Waterman Lex Minneboo 30 I Donderdag 24 december 2009 Op zijn geboortedag is van ons heengegaan. Naar de wil van God is op het alleronverwachts overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Hubrecht Francois Waterman Huib 22 december 1957 22 december 2009 Waarde: Joke Waterman-de Bat Oostdijk: Nathalie en Huib Kosten Sanne, Heidi, Rien Krabbendijke: Jody en Catharine Waterman Maik Wemeldinge: Angelique en Chris Sinke Meezeweg 3 4414 RN Waarde De rouwdienst wordt D.V. maandag 28 december om 14.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Aangeslagen en diepbedroefd zijn we door het plotseling overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Huib Waterman Sterke de Heere Joke, de (klein-) kinderen en ons in dit zware verlies. Waarde: F.H. Waterman C.B. Waterman-Lobbezoo Steffan, Frances en Charelle Wemeldinge: A.S. Waterman-Hoekman B.J. Hoekman Antoinet, Josephine en Vincent Waarde, 22 december 2009 Heden behaagde het de Heere in zijn ondoorgrondelijke wijsheid, op het onverwachts en tot onze droefheid, weg te nemen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Hubrecht Francois Waterman echtgenoot van Joke Waterman-de Bat in de leeftijd van 52 jaar. Sterke de Heere Joke, de kinderen en ons in dit zware verlies. Krabbendijke: J. de Bat (in herinnering) E.J. de Bat-van Pagee Krabbendijke: Jaap en Jannie Oostdijk: Lau en Joke Yerseke: Rien en Mia Waarde: Mart en Dineke Yerseke: Johan en Els Waarde: SjaakenEls Oostdijk: HenkenNeeltje Oostdijk: Rene en Mieke Neven en nichten Waarde, 22 december 2009 Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriend Wij wensen Joke, en de kinderen Gods kracht en sterkte toe. Jan-Kees Rianda Ando en Jamanja Langs deze weg willen wij u dank zeggen voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Kaatje Elizabeth Kraak-van 't Hof Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, december 2009 Op Zijn tijd heeft de Heer uit onze familiekling weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Kornelis Wouters Drager van de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in Goud Westkapelle, 18 juni 1924 Vlissingen, 23 december 2009 L. Wouters - Schoe Leo en Ada Leon en Marty Marjolein, Lieselot Marco Peter Jan-Kees en Ilona Mirelle Laura Bert en Marieke Ricardo Christel Wij danken alle medewerkers van het Streekziekenhuis Walcheren, afd. I. C. voor de goede opvang en begeleiding. Krekepad 27 4361 JJ Westkapellè Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 29 december van 10.00 - 10.30 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. De afscheidsdienst, waarin zal voorgaan de heer Lok, pastoraal medewerker van de Vrije Evangelische Gemeente te Westkapelle, zal aansluitend om 11.00 uur worden gehouden in de Moriakerk aan de Markt te Westkapelle, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd Jeugdgebouw. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, broer, schoonbroer en oom Desiré Franciscus Marie van den Brande Dees sinds 22 juli 2002 weduwnaar van Gerda Paulina Maria van den Brande-Suy A St. Jansteen, t Koewacht, 1 oktober 1931 19 december 2009 Hulst: Bart van den Brande Anita van den Brande-de Beule Familie van den Brande Familie Suy Vlasstraat 27, Koewacht Correspondentieadres: Pastoor Koopmansstraat 2,4561 SE Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd staan wij stil bij het overlijden van onze gewaardeerde collega Frans De Wilde Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Nguyen Thi Thuy en verdere familie. Wij wensen hen'veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Management en medewerkers Cargill, Sas van Gent en Bergen op Zoom Diep geschokt zijn wij allen, omdat je geheel onverwachts, uit ons midden, bent heen gegaan. Wij verliezen in jou een gewaardeerde collega Frans De Wilde We wensen de nabestaanden veel sterkte toe met dit onverwachte verlies. Ploeg E, Starch Specialities Frank Pijcke, Theo Buying, Marnix Geers, Ronald Segers, Jos de Vos, Rudy Compiet, Nick de Rijcke, Dennis de Blaay, John van den Bos, Martin Krijger en Theo Pauwels In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Joh. 14:2 De Here heeft Thuis gehaald mijn lieve schoonmoeder, onze lieve oma en overgrootoma Sara van Doezelaar sinds 19-10-1992 weduwe van Daniël den Hamer A 10 november 1919 122 december 2009 Terneuzen: Ko van Doezelaar - in herinnering - Gonny van Doezelaar-Luk Oegstgeest: Frank en Christine Ilessel, Yara, Fee Oegstgeest: Johan Terneuzen: Liesbeth Meike Jacco - in herinnering - Rotterdam: Arjen Correspondentieadres: Rijnstraat 5 4535 GV Terneuzen De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 28 december om 14.00 uur in "De Levensbron", Sloelaan 40 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Levensbron". Zaterdag 26 december is er van 16.00 - 16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'TerSchorre', unit R18, voor de liefdevolle verzorging. Onverwachts bereikte ons het droevige bericht dat onze medebewoner Jacob Kooiman is overleden. Wij wensen Clara, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens medebewoners Residence Plaza" Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, ontvangen bij het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Jan de Kok heeft ons goed gedaan. Wij willen U hier voor oprecht bedanken. Familie de Kok-Grim Nieuwdorp, december 2009 Bedankt voor alle belangstelling tijdens de ziekte en i overlijden van I Dit was en is een grote steun voor ons. Rita Minneboo-de Jong Hans, Emese en Lara Annette, Michel en Krystel Middelburg, december 2009 Heel veel dank voor het warme medeleven en de hartelijke attenties na het overlijden van Wim Roskam Namens allen, Lien Roskam-van Putte Nieuwerkerk, december 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56