fDensenlinq.nl Aagje vd Kreeke - Dammann Aagje van de Kreeke Aagje van de Kreeke - Dammann f-ainsiiepericiitei 28 I Donderdag 24 december 2009 kijk ook op JllbïÈUffJ r "N Wij willen iedereen bedanken die ons 60-jarig huwelijk op 24 november 2009 tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Tevens wensen wij u fijne kerstdagen en een gezond en gelukkig 2010. Levien en Annie de Blaeij V 7 Beste mensen. Heel veel dank, omdat jullie aan ons gedacht hebben op 16 december j.l. Alle lieve woorden, alle kaarten en geschenken, het was geweldig. Wij wensen ieder goede Kerstdagen en een gezond 2010. Joos en Lein Sinke-Vader Molendijk 2 4401 NLYerseke Hartverwarmend waren alle kaartjes, bloemen, fruitmanden en getoonde belangstelling, die wij mochten ontvangen tijdens en na mijn verblijf in het ziekenhuis. Tevens wensen wij iedereen Prettige Kerstdagen en een Gezond 2010! Henk, Mariska, Sam, Isa en Merlijn Jumelet Bruinisse, 23 december 2009 üysrJadan Wij zijn bedroefd om het toch nog onverwacht snel overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen Jan, kinderen, 'kleinkinderen en verdere familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Koos t en Lou t Bets en Huib Adri en Frans t Jenny en Jaap Neven en nichten Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze lieve buurvrouw Wij wensen buurman Jan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Familie C.R. van de Gruiter Familie J.G. Meijer Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerkster Met grote waardering denken wij terug aan haar inzet en betrokkenheid bij ons bedrijf. Wij wensen Jan en de familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. namens Aannemersbedrijf Traas en Ovaa b.v. Rinus en Ina Jan-Peter en Marlena Edwin en Karin Joost en Marjan Jacques en Sonja Lydia en Jacky Verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Aagje van de Kreeke-Dammann echtgenote van ons gewaardeerde directielid |an van de Kreeke We wensen |an, Ilona, Elvira en overige familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies.' Directie en medewerkers Accountants- en Adviesgroep Rijkse Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Ter Reede" is toch nog plotseling overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder Pieternella Louwerse-Uiterlinden Nel sinds 29 juni 2006 weduwe van Jacobus Fransiscus Louwerse in de leeftijd van 82 jaar Leny Nelis-Louwerse Laus Nelis Edwin en Marieke Robby en Jorna Jace Jolanda en Kevin Anneke Hemminga-Louwerse Willem Hemminga Ella en Leo Esmeralda, Lucien, Arinka Angelique en Ramon Michel Wij bedanken het verzorgend personeel van woning 21 van Zorgcentrum "Ter Reede" voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen, 20 december 2009 Correspondentieadres: Leny Nelis-Louwerse Prins Bernhardstraat 24 4471 PZ Oud-Sabbinge De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Zoveel liefde, in zoveel verhalen, zoveel humor, in zovele talen. Zoveel zachtmoedigheid en alles gegeven, zoveel liefde om verder door te leven. Wij zijn dankbaar dat hem veel pijn en een lijdensweg bespaard zijn gebleven. Na een lang leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is onverwacht van ons weggegleden mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Desiré Marie de Waal Dees echtgenoot van Els de Waal-Rottier Hij overleed op 22 december 2009 in de leeftijd van 83 jaar. Hulst: Els Hoogerheide: Walter en Marianne Daniëlle en Edgar Menno, Kyra Esther en Marco Nick, Roan Joyce en Michiel, Hans en Marije Hulst: Jacqueline en William Quinten Désireë Hulster Nieuwlandweg 10,4561 HA Hulst U kunt afscheid nemen van Dees in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 28 december van 18.00 tot 18.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 29 december om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum van DELA. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zelfs vindt de mus een huis, en de zwaluw een nest voor zich, woor zij hoor jongen neerlegt: uw altaren, O Here der heerschoren, mijn Koning en mijn God. Psalm 844 Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is heengegaan mijn allerliefste vrouw en onze moeder, oma.en overoma Corneliajohannajoosse echtgenote van Marinus de Troije Nieuwen Sintjoosland 27 december 1919 Middelburg 22 december 2009 Middelburg: 's-Heer Hendrikskinderen: Middelburg: Wolphaartsdijk: Arnemuiden: Ka pel Ie: Arnemuiden: Ka pel Ie: Rinus de Troije Nel en Jan van Boven-de Troije Esther en Mark Sil en Senne Gerben en Morio tiom Jos en Magda deTroije-Kwekkeboom Ronnyen Elly Jeroen en Nondo Aniek Dien en Frans Elenbaas-de Troije Nico en Ruth Stan, Koen, Ruben Patrick en Annemarie Jannekeen Frans Dingemanse-deTroije Anthonie en Wilma Marlijn en Roel Baden Mirjam Mieke en Jon-Mochiel Jon, KimBas en Tom Jan en Gerda deTroije-den Hartog Ronald Albed en Saskio Jasper en Stéphanie Henk en Janneke de Troije-Mesu Jordi Cerina Annemarie en Jos Kwekkeboom-de Troije Marjolein en Timo Peter en Michoela Laurens Correspondentieadres: Rustenburg kamer 005 Vrijlandstraat 28, 4337 EE Middelburg De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op dinsdag 29 december om 13.30 uur in de Dorpskerk te Nieuwen Sintjoosland. Om 15.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuw en Sintjoosland. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis, Veerstraat 2 te Nieuw en Sintjoosland. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 28 december van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Wilt u, indien u geen rouwbrief, heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op'22 december 2009 is overleden onze geliefde schoonzusteren tante op de leeftijd van bijna 90 jaar Corneliajohannajoosse echtgenote van Marinus de Troije uit aller naam Sint Laurens C.P. Boon-de Troije L.F. Boon Een bijzonder mens heeft ons verlaten Op 81 -jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootopa Aarnout Johannes van der Vorst eclitgenoot van Alida Hendrika Klapwijk A Tilburg, 4 december 1928 t Goes, 22 december 2009 Uit aller naam: A.H. van der Vorst-Klapwijk Hugo de Grootstraat 11 4416 ED Kruiningen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons Erelid Wim de Jonge Wij wensen zijn vrouw en de nabestaanden veel sterkte. Bestuur, dirigent en leden van het Seniorenorkest Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30