André Rieu in Maastricht lees vind leef www.pzc.nl/webwinkel - 2-daagse busreis incl. hotel met ontbijt, transfers en concertkaart! In navolging op de succesvolle zomeractie met het strandlaken, krijgen nu alle abonnees een schitterend horloge cadeau! 24 I Dinsdag 22 december 2009 ia, ik verras 2 personen met 3 weken gratis de PZC en ontvang zelf een uniek PZC horloge cadeau. Gegevens "gever", tevens ontvanger ve i\ n het horloge: (uw abonneegegevens) Voorletter m/v Achternaam Adres Huisnummer Postcode Plaats Telefoon E-mailadres J geef de volgende 2 adressen de krant 3 weken gratis: Ontvanger 1: Voorletter m/v Achternaam Adres Huisnummer Postcode Plaats Telefoon (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LA-BO-GP3 J Ontvanger 2: Voorletter m/v Achternaam Adres Huisnummer Postcode Plaats Telefoon (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LA-BO-GP3 v PZC Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 54050,5004 VB Tilburg of kijk op www.pzc.nl/horloge Abonnees ontvangen het horloge uitsluitend wanneer zij twee ontvangers opgeven. Eén ontvanger voor 3 weken opge ven mag ook, alleen ontvangt u als gever (abonnee) dan geen horloge. De actie is geldig tot 31 |anuari 2010. Bij cor rect en volledig ingevulde bonnen wordt de krant binnen 14 werkdagen bezorgd. Na 3 weken stopt de bezorging au tomatisch, opzeggen is dus niet nodig! De ontvangers moeten binnen het verspreidingsgebied van de PZC wonen. De PZC gaat zorgvuldig om met de persoonsgegevens. In het colofon van de PZC treft u nadere informatie. Vertrekdata LR 39.212 Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: busreis (volgens opstapschema), vervoer naar het Vrijthof in Maastricht v.v., toeristenbelasting, overnachting in het 3-sterren Hotel Op de Boud met ontbijt en een Concertkaart categorie 4. Exclusief: overige maaltijden, reis-en annuleringsverzekeringen reser- veringskosten 19,50 per boeking (verplicht). Optionele toeslagen: concertkaart categorie 3 15,- p.p., concertkaart categorie 2 25,- p.p. en concertkaart categorie 1 29,- p.p. vanaf €189,- vanaf 189,- vanaf 189,- categorie reizen hotelovernachtingen M M*I Ook in 2010 zal 'onze' meester-violist André Rieu weer met zijn Johann Strauss orkest openluchtconcerten geven op het 'Vrijthof' in zijn geboortestad Maastricht. KRAS.NL heeft extra kaarten ingekocht zodat ook u kunt genieten van deze unieke concertervaring! Wij organiseerden speciaal voor u als lezer van deze krant een 2-daagse busreis, met opstap plaatsen in uw regio! Dit arrangement is inclusief verblijf in het 3-sterren Hotel Op de Boud met ontbijt, vervoer naar het Vrijthof en concertkaart, te boeken vanaf slechts 189,- p.p.! Dit scherpgeprijsde muzikale toparrangement van André Rieu is tot 29 december exclusief te boeken voor u als lezer van deze krant. Maar wees er snel bij want dit populaire concert is altijd razendsnel uitverkocht... Dag 1: aankomst in Hotel Op de Boud om ca. 16.00 uur. Rond 18.00 uur brengt onze chauffeur naar het Vrijthof in Maastricht. U heeft hier de gelegenheid om het centrum te verkennen of lekker te dineren in één van de vele restaurantjes. Om ca. 21.30 uur begint het concert. Laat u op de sierlijke klanken meevoeren naar lang vervlogen tijden en bewonder de prachtige kostuums en het indrukwekkende decor. Na het concert brengt onze chauffeur u weerterug naar uw hotel in Valkenburg. Dag 2: 's ochtends kunt u heerlijk genieten van het ontbijt en rond de middag brengen wij u weer terug naar uw opstapplaats. Hotel Op de Boud - Valkenburg Dit gastvrije familiehotel ligt aan de rand van Valkenburg en heeft een prachtig uitzicht over het heuvellandschap van het Geuldal. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, restaurant, diverse terrassen, een gezellige huisbar, een tuin en een lounge met televisie. Opstapplaatsen in: Breda, Tilburg, Eindhoven en Weert. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel KRAS.NL met 0900-9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 39.212 B - waarom zou je meer be Maar niet alleen de PZC geeft cadeautjes weg. Met deze bon geeft geheel gratis twee van uw vrienden, familieleden of buren de krant 3 weken lang cadeau! Na deze 3 weken stopt de bezorging automatisch. Vul dus snel bijgaande bon volledig in, stuur hem naar ons op en ontvang dit prachtige horloge zo spoedig mogelijkthuis. in of maak het uzelf makkelijk en vul het formulier in op www.pzc.nl/horloge Geef 2 personen uit uw omgeving 3 weken lang gratis de PZC en ontvang zelf dit unieke horloge cadeau! Het horloge wordt bij u thuis bezorgd. Stuur snel de bon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62