televisie 131
de uitzichtloze longstay'
'Ik heb vrijheid, achter deze muren.'
Tbs'er Willem
maandag 21 december 2009
07:05 Je geld of je vrouw
07:35 Trauma centrum
08:10 Tommy Teleshop
ping 13:10 De verras
singschef 13:40 Verbou
wen verkopen 14:35
De grote verhuizing
15:35 The Cosby show
16:05 According to Jim
16:30 The bold and the
beautiful 17:00 Little
house on the Prairie
07:00 Blik op ster
ren 07:30 Suerte 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te-
leshop 7: Suerte 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 11:20 Bedrijf
in beeld 11:40 RTL Z
Nieuws 12:20 Special:
De kijker aan zet 12:40
RTL Z Nieuws
07:00 Tel sell17:15The
naked truth 17:45 Op
rah Winfrey show
07:00 Ernst, Bobbie en
de rest 07:30 Disney
feest 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 ER
10:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 1 4:00 Topvrouwen
14:30 TrinnySr Susan
nah 15:40 Disney feest
16:20 The class 16:50
Men in trees 17:45 Priva
te practice
EQZmSMI
09:05 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Marvo the won
der chicken, The sui
te life of Zack and Cody,
Film, Disney's Ameri
can dragon: Jake Long,
Jackie Chan, Marvo the
wonder chicken, The re
placements, Film, Poke-
mon battle dimension,
Kid versus kat, Jimmy
two shoes, Marvo the
wonder chicken, Jackie
Chan, Disney's Ameri
can dragon: Jake Long,
Phineas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody
a
0
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 De grote verhui- 18:00 De politie op je 18:40 Dr. Phil, talkshow
zing, realitypro- hielen!, serie re-
gramma portages
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
18:40 Crazy for Christ
mas, familiefilm
18:00 Sneak, filmupdate
18:10 Spin city, comedy
serie
18:40 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
land -Vroege
editie
19:20 Shownieuws-
Vroege editie, het
laatste nieuws
19:50 De Pfaff's, celebri- 19:35 Friday night
tydocusoap lights, dramaserie
19:05 Will Grace, co
medyserie
19:35 Friends, comedy
serie
20:00 Trauma centrum, 20:30 Echte mannen: 20:30 Look who's tal- 20:30 Private practice, 20:05 Two guys and a
realityprogramma Ax men, realityse- king too, filmko- dramaserie girl, comedyserie
20:30 The Polar Ex- rie medie 20:30 NCIS, detectivese-
press,familie-/ani- rie
matiefilm
21:30
Voetbal Interna
21:25
Eli Stone, komi
21:25
Two and a half
tional, voetbaltalk
sche dramaserie
men, comedyserie
show
21:50
Two and a half
men, comedyserie
22:30
Hart van Neder
22:00
Rich bride poor
22:15
Eli Stone, komi
22:15
Fobiac
land - Late editie
bride, realityserie
sche dramaserie
22:50
Piets weerbe
22:30
As the world
richt, weerbericht
turns, soap
22:55
Shownieuws -
Late editie, het
laatste nieuws
23:25
Piet en Gastons
23:00
UFC - The ultima
23:20 Oprah Winfrey
23:10
Criminal intent,
23:15
Lauren verslaat
mooiste kerst-
te fighter, reality-
show, talkshow
dramaserie
prijs
serie
(h)
23:50
SBS 6 Sport: PDC
World Champi
onships Darts,
programma
00:30
Gevangen ge
00:00
Andromeda
00:10
Teleshop 8
00:05
Men in trees (h)
00:05
Veronica poker
vaarlijk
00:50
Andromeda
00:11
Blik op sterren
01:00
Nachtprogram
01:10
Nachtprogram
01:30
Te koop: Liefde
01:35
Teleshop 7
00:25
Sneak preview
mering: Relax TV
mering
02:00
Astro TV
01:36
Poker babes
02:00
Erostijl
04:00
Hart van Neder
02:05
Poker after dark
03:00
Late night
03:00
Sneks
05:00
Car tracks
land Show
02:50
Nachtprogram
05:00
Car tracks
05:30
Blik op sterren
nieuws (h)
mering
deuren in het complex staan over-
dag open en Willem hakt op het
terrein hout. Net als Willem wil
ook Frank, die in de film trouwt
met mede-longstayer Dolf, niet
meer weg. Als hij naar buiten kijkt
ziet hij naar eigen zeggen alleen
maar potentiële slachtoffers.
Hoewel het duidelijk is dat het me
rendeel van deze mannen zeer ge
vaarlijk is, wordt het probleem
maar al te duidelijk: moet je deze
mannen zonder perspectief opslui
ten, of moet je ze nog een kans op
een enigszins gewoon leven bie
den, desnoods in een vorm van be
geleid wonen op het terrein van
de kliniek. Wat is humaan tegen
over mensen met een psychische
stoornis? Aan de andere kant, hoe
zit het dan met de slachtoffers?
Dokument, Longstay, 22.50 uur,
Nederland 2
00
vo
b
N>
M
W
N>
UI
n
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Zeeuw van Vlaanderen
18:35 Zeeland nu
18:50 Weer
18:55 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
12:15 De rode loper. 12:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Man
bijt hond. 14:00 Mission Africa.
14:30 Thuis. 15:00 Music for
Life. 17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
20:45 De ring. 21:10 Leuven
hulp. 22:00 De slimste mens
ter wereld. 22:50 Het journaal
laat. 23:11 KENO-uitslagen.
23:12 Het weer. 23:15'Allo
'allo. 23:50 Man bijt hond.
00:15 De rode loper.
België 2
07:00 Hopla. 07:05 Bol en
Smik. 07:15 Dobus. 07:25
Draakje. 07:30 Mijn liefste
vriendjes Teigetje en Poeh.
07:55 Nellie &Cezar. 08:05
Samson en Gert. 08:27 Ketnet
kerstlied. 08:30 Sprookjes.
08:40 Samson en Gert kerst
verhalen. 08:45 Mega Mindy.
09:10 Kapitein Rob en het
geheim van professor Lupardi.
10:55 Disney's De vervangers.
11:15 Mijn pestfamilie. 11:40
Circus. 12:10 De pretroulette.
12:30 Betoverende bende.
12:55 Mijn sport is top. 13:30
Animalia. 13:55 Ketnet kerst
lied. 14:00 Eurokids specials.
14:45 M.I. High. 15:10 Carl2.
15:35 Betoverende bende.
16:00 Kika Bob. 16:15
Zombie hotel. 16:40 Space
goofs. 16:55 Pat Stan. 17:00
Samson en Gert kerstverhalen.
17:05 Ketnet kerstlied. 17:10
Disney's De vervangers. 17:35
AbraKOdabra. 17:55 Go IV.
18:05 Karrewiet. 18:15 Amika.
18:30 Mijn pestfamilie. 18:55
W817.19:10 Go IV. 19:20
Karrewiet. 19:30 l he elephant
princess. 19:55 19:59 CAN
VAS. 20:00 Het journaal. 20:10
Terzake. 20:50 Alles kan beter.
21:20 Top gear. 22:15 Extra
time. 23:05 Delicatessen.
RTBF1
08:40 Matière grise. 09:25
Boulevard du palais: Af
faire classée. 11:00 Sans
chichis, best of. 12:00 Ques
tions d'argent. 12:01 Feux de
l'amour. 12:50 Weerbericht.
12:55 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:40 Weerbe
richt. 13:45 Télétourisme quo-
tidien. 13:55 Le renard. 14:55
Docteurau grand coeur. 16:35
Stingers: Unité secrète. 17:30
P.J. - Police judiciaire. 18:30 Le
6 minutes. 18:40 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:15
Palais Royal22:05 Rendez
vous en terre inconnue: Zazie
chez les Korowaï. 23:55 50
degrés nord.
RTBF2
08:55 Les niouzz. 09:05
Tekenfilms. 11:34 Questions
d'argent. 11:36 Plus belle la
vie. 12:05 Une brique dans le
ventre. 12:30 C'est la vie en
quotidienne. 13:25 Minuscule.
13:30 Tekenfilms. 16:50 Les
niouzz. 17:02 Air de families.
17:05 Sans chichis, best of.
18:05 Tout le monde veut
prendre sa place. 18:55 Plus
belle la vie. 19:25 Les dessous
de Veronica. 19:55 Beursbe
richten. 20:05 Studio 1 La
tribune. 22:21 KENO. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:43 Beursberichten.
22:45 Le meilleurdu classique.
23:50 Opinions - PS. 00:20
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Animal
24/7.11:00 Homes under the
hammer. 11:57 Nieuws en
weerbericht. 12:00 Car booty.
12:30 Cash in the attic. 13:12
Nieuws en weerbericht. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:45
Only fools and horses. 16:00
Keeping up appearances.
16:30 Murder, she wrote.
17:15 Escape to the country.
18:00 The weakest link: Blue
Peter special. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 Nigella's
Christmas kitchen. 20:57
BBC News. 21:00 EastEnders.
21:30 A question of sport.
22:00 Crimewatch. 23:00 BBC
News. 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht. 23:35 The
Graham Norton show. 00:20
Crimewatch update.
BBC 2
07:00 Me too! 07:20 Big cook
little cook. 07:40 Brum. 07:55
Pingu. 08:05 Arthur. 08:30 In
side life. 09:00 Gimme a break.
09:30 Wainwright's walks.
10:00 Great railway journeys.
10:50 The barefoot executive.
12:25 Who do you think you
are? 13:25 Victorian farm.
14:25 In which we serve. 16:15
Ready steady cook. 17:00
Coast. 18:00 James May's toy
stories. 19:00 The hairy bikers
celebrate the twelve days of
Christmas. 20:00 Victorian
farm Christmas. 21:00 Univer
sity challenge. 21:30 Victoria
Wood: Seen on TV. 23:00
Victoria Wood with all the
trimmings. 23:55 Dinnerladies.
00:25 Defying gravity.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 Tagesschau. 10:03
Brisant. 10:30 Mein Mann,
das Wirtschaftswunder. 12:00
Tagesschau. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Leopard,
Seebar Co.. 17:00 Tages
schau umfünf. 17:15 Brisant.
18:00 Verbotene Liebe. 18:25
Marienhof. 18:50 GroRstad-
trevier. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Um
Himmels Willen - Weihnachten
in Kaltenthal. 21:45 Legenden.
22:30 Tagesthemen. 22:58 Das
Wetter im Ersten. 23:00 Beck-
mann. 00:15 Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05
Voile Kanne - Service taglich.
10:30 Alisa - Folge deinem
Herzen. 11:15 Bianca - Wege
zum Gliick. 12:00 Tagesschau.
12:15 drehscheibe Deut-
schland. 13:00 ARD-Mit
tagsmagazin. 14:00 heute - in
Deutschland. 14:15 Die Kinder-
Küchenschlacht. 15:00 heute
- Sport. 15:15 Tierisch Kölsch.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Alisa - Folge deinem Herzen.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:45 Leute
heute. 18:00 S0K0 5113.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 Unterwegs zum
Nordkap - Winterreise durch
Skandinavien. 20:15 Wilsberg:
Oh du tödliche21:45 heute-
journal. 22:15 Inside Man.
00:15 heute nacht.
Discovery
07:40 Dirty jobs: Snake
wrangler. 08:30 Green wheels:
Human power. 08:55 Mean
machines: The transatlantic
challenge: Forklifts. 09:20 The
global garage - Bangla bangers.
10:15 Mean green machines.
10:40 Overhaulin'. 11:35 Really
big things: Walking with dino
saurs. 12:30 How it's made:
Pneumatic impact wrenches.
13:00 How it's made: Jaws of
life. 13:25 Nextworld: Future
cars. 14:20 Mega builders:
Raising the roof - Rio stadium.
15:15 Die Ludolfs. 16:10
American chopper: I, Robot
bike. 17:05 Twist the throt
tle: Kawasaki. 18:05 Storm
chasers: Hail to the beast.
19:00 Mythbusters: Shredded
plane. 20:00 American loggers:
Swamp logging. 21:00 Huge
moves. 22:00 Deadliest catch:
No second chances. 23:00,
23:30 Destroyed in seconds.
00:00 Miami Swat.
National Geographic
07:00 Let's get inventin: Very
lazy boy chair. 07:30 Get outta
town: Lucerne. 08:00 Michae-
la's wild challenge. 08:30
Monkey thieves: Divided we
stand. 09:00 Rescue Ink: Rebels
with a cause. 10:00 Long way
down: Gentleman, start your
engines. 11:00 Planet mecha
nics: Air propelled sandwich.
12:00 Rescue Ink: Rebels with
a cause. 13:00 Bite me with Dr
Mike Leahy: Brazil. 13:59 Space
week. 14:00 Space myste
ries: Alien safari. 15:00 Earth
investigated: Big bang. 16:00
Space week: Cosmic monsters.
17:00 Megastructures: Sea
launch. 18:00 Bite me with Dr
Mike Leahy: Mexico. 19:00
Rescue Ink: Pit bul killer. 20:00
Earth investigated: Hawking's
universe. 20:59 Religious
Monday. 21:00 Secret bible:
The apocalypse. 22:00 Digging
the bible: Bible's buried secrets
- part 2.23:00 Secrets of the
cross: Who killed Jesus? 00:00
Secret bible: The apocalypse.
IMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:40 TMF Toons: Bakugan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:40 TMF Toons: Kappa
Mikey. 09:00 Wakker worden
met Sascha. 09:30 Valerio
duikt onder. 10:00 Best of TMF.
10:30 12:00 TMF Superchart.
14:00 serveert. 14:30 Your
chart. 15:30 Sascha im Schnee.
16:00 Sascha's streetchallenge.
16:30 Kijk dit nou live. 17:30
Boxed. 18:00 Valerio in de
sneeuw. 18:30 TMFTop 2009.
19:30 De videotheek. 20:00
Your chart. 21:00 Wat te doen
voor je poen. 21:30 Het leukste
dorp van Nederland. 22:00
Best of TMF Pure. 23:00 TMF
Laat! 00:00 TMF Clubcam.
MTV
09:00 Rewind. 10:00 3 from 1.
11:00 Top 11 at 11.12:00 UK
chart. 13:00 Made marathon.
18:00 MTV Top 10x10 -Best
of 2009.19:00 True life. 20:00
Cribs. 20:30 Made. 21:30 A
double shot at love. 22:30 Jac
kass. 23:00 Nitro circus. 23:30
MTV live: Kasabian. 00:00 MTV
live: The Cure.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
TiVi 5.09:30 D'est en ouest.
10:00 Flash. 10:05 Des chiffres
et des lettres. 10:30 Plus belle
la vie. 10:55 Miss Météo. 11:20
Rêves d'hötel. 11:30 Cöté
maison. 12:00 Flash. 12:05
L'épicerie. 12:30 Le cöté ob-
scur de la dame blanche. 13:30
Belgisch nieuws. 14:05 Pékin
Express: La route des Incas.
15:35 La vie en vert. 16:00
Nieuws. 16:30 Speciale questi
ons pour un champion. 17:00,
17:30 Comme par magie.
18:00 Nieuws. 18:20 L'invité.
18:30 Le journal de I'eco.
18:35 Les petits géants. 19:30
Foot! 20:30 Frans nieuws.
21:00 Coco Chanel. 22:35
Brigade nature. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws. 23:50 Les
soeurs Brontë.
Eurosport
08:30 Wintersports weekend
magazine. 08:35 Noordse
combinatie. 09:15 Schanssprin
gen. 10:00 Skiën. 11:00,11:30
Biatlon. 12:00 Schansspringen.
13:00 Skiën. 14:00,14:30
Biatlon. 15:00 Schansspringen.
16:00 Langlaufen. 16:45,
17:15 Biatlon. 17:45 Eurogoals
one to one. 18:00 Eurogoals.
18:45 Champions club. 19:30
Voetbal. 21:00 Voetbal: UEFA
Champions League klassiekers.
22:00 Eurogoals one to one.
22:15 Champions club. 23:00
Paardensport.
CNN
07:00 World report. 08:30
World sport. 09:00 World
report. 09:30 World business
today. 10:00 World report.
10:30 WorldView. 11:00 Larry
King. 12:00 World report.
12:30 World sport. 13:00
World report. 14:00 Aman-
pour.. 14:30 News special.
15:00 World business today.
16:00 International desk. 17:00
The brief. 17:30 World sport.
18:00 Prism. 18:30 News spe
cial. 19:00 International desk.
20:00 Quest means business.
21:00 Amanpour.. 21:30 World
one. 22:00 Connect the world
with Becky Anderson. 23:00
BackStory. 23:30 World sport.
00:00 The situation room.
Gevaarlijke tbs'ers worden aangemerkt als 'longstay-patiënt' en I
feite levenslang.