Familieberichten CU rnensenlinq.nl Jozina Markusse - Eversdijk 26 I Maandag 21 december 2009 kijk ook op In vol vertrouwen op haar Heer, is van ons heengegaan onze geliefde moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Daniël Markusse Kapelle, t Woerden, 15 juli 1925 18 december 2009 Bennekom: Marja de Goffau-Markusse Den Haag Groningen Den Haag Ad de Goffau Joël en Thy Marc en Daphne, Gabrielle Peter en Renske Zwammerdam: Jan Markusse Woerden: Daan Markusse Gerda Markusse-Wennekes Pascal Leiden: Madeion en Bas Zij is opgebaard in uitvaartcentrum De Laatste Eer, Oudelandseweg 52 te Woerden, waar dinsdag 22 december van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen en de familie te condoleren. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden woensdag 23 december om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle, waarna we moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats op' de algemene begraafplaats te Kapelle. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12.30 uur nog gelegenheid om afscheid van Jozien te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingskerk. Correspondentieadres: Kievitstraat 5 3443 BD Woerden Met droefheid hebben wij vernomen dat te Woerden, op 18 december 2009is overleden Jozien Markusse-Eversdijk weduwe van onze broer Daan Markusse in de leeftijd van 84 jaar. fany Markusse-Silvis Adri en Weinie Markusse-Göotjes Wim en Iet Markusse-Tack Janny Markusse Kees en Nanny Markusse- de Ronde Willy Markusse Neven en nichten Goes 19 dec. 2009 Simon Lieve neef, peetbroer, Nog zoveel te beleven Nooit meer samen Bedankt voor je liefde En vriendschap Tante Anne Nanlohy-Nanuruw Lody Henk en Lydia Pat en Gert Grace en Karei Richard en Liesbeth Giovanni en Bianca Giselle en Peter en kinderen Simon Diepbedroefd moeten wij totaal onverwachts afscheid van jou nemen. We gaan je erg missen. Vader van onze kleinzoons en neefjes Tom en Sim. Dick en Elly van Zanten Christian en Sandra Jasmijn enjris. Simon Taniwel We verliezen in Simon een trainer/coach, maar vooral een vriend. Niemand kon vermoeden dat afgelopen wedstrijd de laatste zou zijn. Wij wensen zijn kinderen Tom en Simson, hun moeder Annet en zijn neef lermaine en de familie veel sterkte. Zijn Zeeland Sport Cl elftal: Haitam, Joshua, Jimmy, Michiel, Milazam, Marvin, Rafael, Sverre, Sendro, Silvan, Theny, Wesley en Younes. Begeleiding Cl: Frank, Frans, Marco Simon Taniwel Zeeland Sport verliest in Simon een zeer gewaardeerde vrijwilliger. Het is alsof de scheidsrechter van 'Simon's leven veel te vroeg heeft afgeblazen. Al vele jaren actief als trainer/coach voor en achter de bar, altijd goede maatjes met de jeugd en andere Zeeland Sporters. Onze gedachten gaan uit naar Tom en Simson, spelers van ons Cl en D1 en hun moeder Annet en wensen hen en de familie veel sterkte. Bestuur en leden Zeeland Sport Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerlingen Tom, Simson en oud-leerling Ferry Simon Taniwel is overleden. Wij wensen Tom, Simson, Ferry en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College, H.J. van Arenthals bestuurder - rector Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de vader van onze leerlingen en klasgenoten Simson en Tom Simon Taniwel Wij leven erg met Simson en Tom mee en zullen hen steunen bij het verwerken van dit grote verlies. De leerlingen van de klassen HV1 Cs en H2Cs J. Manten, mentor HV lCs P. Shelton, mentor H2Cs Scheldemond College Zij die ik liefheb moet ik verlaten om te gaan naar haar die ik liefhad. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en ouwe opa Petrus Nuiiten Piet sinds 23 november 2006 weduwnaar van Marie Nuijten-Meulblok A 's-Heerenhoek 27 juli 1922 t Heinkenszand 18 december 2009 Heinkenszand: Annie en Wim t Philippine: TannieenBram Heinkenszand: Jan en Coby 's-Heerenhoek: Toon en Riet Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: J. Nuijten, Oeverloperstraat 22 4451 EL Heinkenszand De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 23 december om 14.00 uur in parochiekerk van de Heilige Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Voorafgaande aan de dienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het gebouwtje achter de Ned. Herv. Kerk. 'Eindelijk weer samen Bedroefd, maar ook dankbaar voor wat hij zolang voor ons heeft betekend en dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is weggenomen onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Willem Mieras sinds 30 juli 2008 weduwnaar van Jacoba Cornelia Kriekaard Schore, 28 jan uari 1919 - f Goes, 19 december 2009 Zutphen: Jaap en Erica Mieras Wilko en Lieneke Hidde, Karsten Mark en Karin Jasper, Suzanne Wij willen het personeel van Zorgcentrum 'Ter Valcke te Goes heel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Nieuwe Kerkplein 27 4423 AC Schore Vader is thuis. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 23 december om 10.30 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente te Schore. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Simson Taniwel begeleider van SV Jong Ambon 2 Wij zullen zijn glimlach missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn zonen Ferry, Tom, Simson en familie. Bestuur en leden SV Jong Ambon Diep bedroefd, geschrokken en enorm teneergeslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze leider, grensrechter, trainer, gangmaker en maatje Simson Taniwel Wij wensen Ferry, Tom, Simson, familie en vrienden heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Selamat jalan (oom) Sim. Spelers, ex-spelers en begeleiding van SV Jong Ambon 2 Geschokt zijn wij door het overlijden van Simson Taniwel Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte met de verwer king van dit verlies. Robert Vreeke Wilfred Vreeke BD Store, hoofdsponsor van SV Jong Ambon Op U Heer heb ik mijn hoop gevestigd. Vredig is ingeslapen mijn lieve man, onze lieve vader, opa en ouwe opa Johannis Leendert van de Repe Geboren, 25 december 1929 Overleden, 19 december 2009 M. van de Repe-Janse Eta en Adrie Janse-van de Repe Ronald en Angela Jarno f. Jesper, Daan Karin en Arnold Sem Annelies en Sjaak de Jonge-van de Repe Marco en Bianca Jacco en Urszula Joost Anja en Toob Meerman-van de Repe Inge en Dennis Niek Cornelis Eversdijkstraat 13,4461 CCGoes De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 23 december om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze-pad 20 (naast de Alg. Begraaafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68